האם צילום של הרשיונות קביל בבדיקת רשיונות אצל שוטר תנועה ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם צילום של הרשיונות קביל בבדיקת רשיונות אצל שוטר תנועה ?

Sting

Recommended Posts

שלום , רק כדי להיות בטוח של יעשו לי בעיות ...

האם הצגת צילום של תעודת זהות + רשיון הנהיגה + רשיון , מכסה על מקרה של חוסר בתעודות המקוריות למקרה ששוטר תנועה מבקש הצגת מסמכים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אין בעייה למרות שאותי פעם תפסו תפסו על אופנוע של חבר בכול מקרה לא עשו לי כלום חוץ מלבדוק ת.ז

ובכול מקרה גם זה לא היה אופנוע שלי ולא היה לי בכלל רשיון לאופנוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשיון נהיגה אתה חייב שיהיה עליך בכל עת שאתה נוהג. צילום לא מספיק.

תעודת זהות אתה לא חייב, כי רשיון נהיגה מהווה תעודה מזהה.

בכל מקרה עדיף שיהיה.

צילום של רשיון מותר רק במקרה שזה חברה (או השכרה), ואז הרשיון המקורי נמצא בחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל, אתה יודע את זה כעבודה?

אני די בטוח שקראתי משהו, שאם תופסים אותך ללא רשיון נהיגה, אתה חייב להתייצב תוך 48 שעות בתחנת משטרה עם התעודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די בטוח שקראתי משהו, שאם תופסים אותך ללא רשיון נהיגה, אתה חייב להתייצב תוך 48 שעות בתחנת משטרה עם התעודה

+ לשלם קנס!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבועיים יצאתי מהבית לכמה דקות לאסוף את חברה שלי מהעבודה (שתי דקות מהבית) ויצאתי בלי הארנק (והרשיון בתוכו) , 2 מטר מהבית תפס אותי שוטר ולא היה עליי רשיון, הם ביקשו את המספר תעודת זהות, ביררו בקשר , שאלו מליון שאלות ואת חברה שלי שאלות עליי (הרגשה מסריחה אני חייב לציין .. "את מכירה אותו?" לא , היא סתם מישהי שחטפתי בדרך :kopfpatsch:)

בקיצור הוא נתן לי דו"ח אזהרה על תנאי ושיחרר אותי , לא הייתי צריך לבוא לתחנה ולא כלום ...

שאלה טובה בקשר לצילום, אם זה תופס אז זאת אחלה שיטה, פשוט לשמור צילום קבוע בתא כפפות למקרים כאלו, אני גם סקרן לתשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צילום של רשיון מותר רק במקרה שזה חברה (או השכרה), ואז הרשיון המקורי נמצא בחברה.

רשיון וביטוח חובה של ליסינג מוחתם על ידי קצין של חברת הליסינג וזה מה שעושה את הצילום לתקף (ברכב שלי עכשיו יש צילומים עם חותמת, ברכב ליסינג הקודם היה את המקור של הרשיון וצילום חתום על ידי קצין רכב).

לפי דעתי כל צילום שלא חתום עלול להיות נתון לזיופים ולכן סביר שלא יתקבל על ידי שוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אני יודע בוודאות שצילום לא קביל אלא עם הוא חתום על ידי מישהו (לא זוכר מי חח)

ובוודאות שאם נתפסת על ידי שוטר ללא רשיונות חובה עלייך להתייצב בתחנה + לשלם קנס (עם השוטר מחליט להיות נחמד ומוותר אז סבבה יש כאלה שלא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...