אמונות תפלות, מה מו ואיך? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אמונות תפלות, מה מו ואיך?

moses_23

האם אתם מאמינים באמונות תפלות?  

701 הצבעות

1. 1. האם אתם מאמינים באמונות תפלות?

• כמובן!!! חיי מבוססים על זה!!!
    • לא מאמין אבל משתדל שלא לעבור מול חתול שחור
    • ממש לא!! שטויות והבלים!!

Recommended Posts

לא מאמין שהחיים האלה קשורים איכשהו לחיים שלנו

אבל ההרגל חזק ממני

ואני משתדל לא לעבור מתחת לסולם

לא לעבור מעל בנאדם שנמצא על הרצפה

לא לשבור מראה

לא לפתוח מטרייה בבית

לא לקצוץ ציפורניים אחרי שנהיה חשוך

ועוד

רוב הדברים 'עברו' אליי בירושה מאמא שלי. זה פשוט הרגל נורא חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

זה חדש...

בכל מקרה, אמא שלי גם פיסיכית לא קטנה בעניין הזה, יש לנו איזה 3 חמסות בבית, ברכת הבית בכניסה, והיא הדביקה גם מסמר קטן בכל פינה בבית נגד שדים רעים ומזל רע או משהו כזה...

שלא לדבר על זה שהיא מנגס'ת לי מאז שאני זוכר את עצמי על זה שאסור לשרוק כי לא יהיה כסף...

מילא....... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי איזה שטויות... אחרי שאני גדלתי והבנתי שכל האמונות התפלות האלה זה בולשיט אחד גדול נהייתי פחות פראנויד...

תחשבו שאם לא הייתם יודעים על הדברים האלה? אז מה, היה נכנס לכם גנב הביתה כשהייתם שורקים בבית? והמזל הרע היה רודף אחריכם אם לא ירקתם כשראיתם חתול שחור? הכל שטויות, זבל אחד...

כל האמונות התפלות באו מלפני המון המון זמן, אנשים היו מתחילים לספר את השטויות האלה אחד לשני בשביל להפחיד או בשביל להראות שהם יודעים דברים שהאחר לא יודע, או בשביל לחנך, כי פעם (תקופת התנ"ך, אם זה היה קיים בכלל) אנשים היו פראי אדם והדת עבורם היה משהו גדול באותה תקופה אז בשביל לחנך אותם בין היתר היו אומרים להם כל מיני שטויות כאלה של אמונות תפלות ש"אם תעשה ככה אז אתה תגרום למריבה" או שאר השטויות האלה ואנשים לקחו את זה ברצינות ומאז זה עבר עד להיום ואנשים מאמינים בזה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...