איך אפשר להכין רעל בלי טעם וריח מחומרים נגישים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להכין רעל בלי טעם וריח מחומרים נגישים?

gfox

Recommended Posts

כמו בכותרת ???

נ.ב

אני מתעניין רק מתוך סקרנות ולא יותר מזה!

פשוט ראיתי בטלויזיה תוכנית על זה ולא הבנתי כלום

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פשוט: קח מדחום ("מסורתי") ושבור אותו בתוך כוס קפה של מישהו. אני לא בטוח אם כמות הכספית שם יכולה להרוג בנאדם, אבל היישר לתוך המעי והקיבה, לך תדע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על ת'רדים הרבה פחות חמורים מאלו כמו ביקורת על חנות היתה הנהלת הפורום רושמת אזהרה\הרחקה מהפורום

על השאלה שלך היו צריכים להעיף אותך על טיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם השאלה? הוא רק סקרן?...

השבוע שאלנו את המורה לפיזיקה 5 יחידות (רומני שיכור עם דיסלקציה)

"איך מכינים נפץ.. מהפשוטים"..

הוא הסביר לנו איך מכינים מטען צינור. :nixweiss:

"מגרדים את החומר האדום מהגפרור מ10 חבילות של גפרורים.. נותנים את זה לכל החמולה ומסיימים תוך 10 דקות...

מכניסים לצינור זוותי (הזווית בין החיבורים כמו של האינסטלציה) ודוחפים לשם נפץ פשוט עם מנגנון הפעלה וסוגרים משני הצדדים..

אם רוצה לקבל נזק יותר חזק חותכים את הצינור (לא לגמרי) כמו חבילת שוקולד"

אלו ממש היו המילים.. להזכירכם.. ביקשתי לדעת על נפץ פשוט..

אז שאלנו שוב.. "דיברת על מטענים.. שאלנו על נפץ פשוט.."

והוא "אה.. אלה.. סתם בבית חרושת מחומר נפץ"...

אני מקווה שאתם מבינים את התסכול שלי מהמורה הזה.. שדרך אגב.. גם לא מלמד "משהו" (לא מבחינת כמותית, מבחינה איכותית)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה טבק ללעיסה או מקטרת.

תרתיח אותו עם מים(ממש קצת רק שזה יכסה) אחרי יום תסנן את המים ותצמצם את זה עד שזה יהיה סמיך כמו סירופ. ניקוטין תהור כמעט אחד הרעלים הקדומים ביותר לאדם. טיפה או שניים בקפה - דום לב, והכי חשוב זה מתפרק בגוף ולא יוצא בבדיקת רעלים. אפשר למצוא את זה רק אם אתה יודע מה לחפש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם השאלה? הוא רק סקרן?...

השבוע שאלנו את המורה לפיזיקה 5 יחידות (רומני שיכור עם דיסלקציה)

"איך מכינים נפץ.. מהפשוטים"..

הוא הסביר לנו איך מכינים מטען צינור. :nixweiss:

"מגרדים את החומר האדום מהגפרור מ10 חבילות של גפרורים.. נותנים את זה לכל החמולה ומסיימים תוך 10 דקות...

מכניסים לצינור זוותי (הזווית בין החיבורים כמו של האינסטלציה) ודוחפים לשם נפץ פשוט עם מנגנון הפעלה וסוגרים משני הצדדים..

אם רוצה לקבל נזק יותר חזק חותכים את הצינור (לא לגמרי) כמו חבילת שוקולד"

אלו ממש היו המילים.. להזכירכם.. ביקשתי לדעת על נפץ פשוט..

אז שאלנו שוב.. "דיברת על מטענים.. שאלנו על נפץ פשוט.."

והוא "אה.. אלה.. סתם בבית חרושת מחומר נפץ"...

אני מקווה שאתם מבינים את התסכול שלי מהמורה הזה.. שדרך אגב.. גם לא מלמד "משהו" (לא מבחינת כמותית, מבחינה איכותית)..

הוא היה מכין את זה פעם כשהיה פועל בנין חחח, זה תהליך קצר יותר להפיל בנין מאשר להזמין מנוף וכו' :smile1:

אגב, איזה כיתה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשבוע הבא...

מהי הדרך הכי טובה להעלים גופה ? לקבור אותה בחולות ראשל"צ ? להטביע אותה בירקון ? לשרוף ? לטבול אותה בחומצה ?

משרפה, ללא ספק. חומצה לוקחת יותר מדי זמן ומובילה לריחות לא נעימים שמגיעים רחוק.

עוד דרך לא רעה, להגיע רחוק מקו החוף של הים התיכון, לקשור את הגופה חזק במשקולות כבדות ולהפיל לתוך המים. רוב הסיכויים שלא ימצאו אותה, אבל זה ככל שמתרחקים יותר מקו החוף, הסיכויים יותר טובים.

לקבור בחולות של ראשל"צ זה בכלל מפגר. כל הזמן עוברים שם אנשים. אתה חופר בור וברגע שאתה מסיים אותו באים איזה זוג מטיילים ורואים אותך עם הגופה, אז אתה הורג אותם כי הם עדי ראייה, אבל אין מקום אליהם בבור. אז אתה צריך לחפור בור חדש. כשאתה מסיים לחפור אותו, בא עוד איזה מטייל מזורגג ואז צריך עוד בור...

אתה פאקינג יושב שם כל הלילה לחפור בורות בגלל החרא הזה, . אז תאמין לי, שכח מהאפשרות הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...