האם אתה חושב שאתה גזען? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה חושב שאתה גזען?

The3DGod

האם אתה חושב שאתה גזען כלפי קבוצה של אנשים?  

697 הצבעות

1. 1. האם אתה חושב שאתה גזען כלפי קבוצה של אנשים?

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הוא בא בעקבות סקר דומה בצרפת.

אז מה? כל מה שעושים בצרפת חייבים לעשות גם פה? (אם בצרפת מישהו יקפוץ מהגג? גם אתה תקפוץ? {לא אמור להיות מצחיק!}).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה? כל מה שעושים בצרפת חייבים לעשות גם פה? (אם בצרפת מישהו יקפוץ מהגג? גם אתה תקפוץ? {לא אמור להיות מצחיק!}).

זה היה הסבר להזוי ומה הקשר? הסקר נורמלי ולגיטימי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שחושב שהוא לא גזען הוא משלה את עצמו, מה לעשות שכולם גזענים, מעצם העובדה שאתה מבדיל בין אנשים לפי המוצא, הלאום, הגזע או הדעת שלהם אתה "גזען". יש הבדל בין לדעת שכושי שונה ממך לבין להצית צלב מול בית משפחת מומבסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

99.999999999 מהאנשים הם גזענים. האנשים הלא גזענים הם עופות נדירים. קשה מאד לחיות בחברה של היום בלי להיות גזען, כי למעשה כל הדתות (במיוחד היהודים) מושטטות על ערכים גזעניים, עצם החלוקה לדתות שהומצאו ע"י האדם היא גזענית.

למרות שהחברה שלנו לכאורה מתקדמת, עדיין אין שוויון בין נשים לגברים, "כושים" נחשבים לפחות מהאדם הלבן.

מספיק ללכת פעם אחת לבית הכנסת ולראות איך החזן מקלל את הגויים בשביל להבין כמה גזענים אנחנו. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, כמוני. אני לא מסורתי ולא מאמין ביהדות, אבל בלי שום קשר אני בעצמי גזען, לא ultra גזען, אבל בהחלט יש בתוכי חלק גזעני שהוא חזק ממני.

ואני חושב שהחברה אשמה בכך, החברה משדרת ערכים גזעניים, וזה כמעט בלתי אפשרי לחיות בחברה של היום מבלי לאמץ ערכים מהחברה, אם תרצה או לא תרצה... זה חזק ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...