צריך יותר מ2GIGA זיכרון כדי להיות גיימר במערכת הפעלה VISTA? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך יותר מ2GIGA זיכרון כדי להיות גיימר במערכת הפעלה VISTA?

lmlm

Recommended Posts

ID עשו את 3 ובכלל את המנוע כ3-4 שנים

אבל איזה מנוע זה יצא?!

טוב שמע, אני בטוח שאם ינסו להכניס את בצורה יותר שיווקית כמו שמיקרוסופת עושה לWIN אז אולי הם גם יכניסו את הDX ללינוקס, הבעיה שיכולה להווצר פה זה שDX זה של מיקרוסופט וזה קוד סגור כאשר משתמשת בקוד פתוח.

אבל אני בטוח שאפשר לחשוב על משהו כדי לקבל פשוט טובה יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מרווחים אחוזים..תחשוב על זה ככה (זה לא חייב להיות במציאות אבל זה אפשרות)מיקרוסופ יודעת שזה ידרוש הרבה ..היא חותמת חוזה עם החברות הגדולות לזיכרון ocz\gail וכו..שבעזרת שידרוג לויסה הרבה יקנו זיכורונות וכל זה.. והם רוצים לקבל אחוזים כלשהם מהמכירות .....

אתה טועה.

קודם כל ההפעלה שם מוגזמת ופועלות הרבה תוכנות ברקע.

דבר שני זה לא דבר כ"כ יקר ובמקרה של הוצאת מערכת הפעלה כבדה כזאת המחירים עוד ירדו.

מיקרוסופט לא תחתום שום הסכם עם חברות , אין על מה לדבר.

מיקרוסופט מרוויחה מספיק בלי חלטורות מהצד.

קבלת אחוזים מחברות זה לא שיקול למפתחים שבונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OpenGL מת, deal with it.

vista הוותה את המסמר האחרון בארון הקבורה שלו. המנוע הבא של ID הוא D3D, אין שום מפתחת רצינית שעדיין עובדת עם OpenGL זה פשוט לא שווה את זה.

Linux is utter crap שום משתמש פשוט לא יכול להשתמש בזה, והמערכות שכן מתאימות למשתמש פשוט כלומר זה שלא רוצה או צריך ללמוד שום דבר על לינוקס חוץ מלהזיז את העכבר פחות יציבות מXP.

כאשר יצאה כמות הזכרון הממוצעת במחשבים הייתה 64mb, להריץ עם פחות מ512 גם לא כיף, משום מה אף אחד לא מתלנון עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OpenGL מת, deal with it.

vista הוותה את המסמר האחרון בארון הקבורה שלו. המנוע הבא של ID הוא D3D, אין שום מפתחת רצינית שעדיין עובדת עם OpenGL זה פשוט לא שווה את זה.

Linux is utter crap שום משתמש פשוט לא יכול להשתמש בזה, והמערכות שכן מתאימות למשתמש פשוט כלומר זה שלא רוצה או צריך ללמוד שום דבר על לינוקס חוץ מלהזיז את העכבר פחות יציבות מXP.

כאשר XP יצאה כמות הזכרון הממוצעת במחשבים הייתה 64mb, להריץ XP עם פחות מ512 גם לא כיף, משום מה אף אחד לא מתלנון עכשיו.

לינוקס נימצא בהרבה דברים ולא רק כמערכת הפעלה של

אתה יודע שהPS3 יהיה מבוסס לדוגמה?

זה שההפצות שאני ניסיתי עד היום לא היו נוחות לי מספיק זה לא אומר שהיא אפשר לעשות ידידותי למישתמש WIN ותיק

או ביכלל לישתמש בלינוקס בקונסולות ומכשירים נידים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינוקס נימצא בהרבה דברים ולא רק כמערכת הפעלה של

אתה יודע שהPS3 יהיה מבוסס לדוגמה?

זה שההפצות שאני ניסיתי עד היום לא היו נוחות לי מספיק זה לא אומר שהיא אפשר לעשות ידידותי למישתמש WIN ותיק

או ביכלל לישתמש בלינוקס בקונסולות ומכשירים נידים

no shit sherlock.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מפעיל פאר קרי.. תפעילו אתם ותראו כמה זה לוקח+עוד מלא תוכנות שיש לו ברקע...

עריכה: 55 PROCESSES... זה לא קצת מוגזם?

אין לו "מלא תוכנות" ברקע, 55 זה בהחלט סביר ל תסתכל אצלך ותגיד כמה יש (בהנחה שלא הלכת וסגרת כל שירות אפשרי מיותר - אם אתה יכול לקבוע מה מיותר)

מוזר אתמול קראתי שדרישות הmin הם 512MB :nixweiss:

דרישות מינימום נועדו כדי להבטיח שמערכת ההפעלה בכלל תעלה ולא ממש תעבוד עם כל היכולות שלה. גם דרישות המינימום של XP לפי $M הם מעבד 233Mhz ו 64MB זכרון, הנה: http://www.microsoft.com/windowsxp/sp2/sysreqs.mspx

נראה לכם שמישהו יכול באמת להריץ על מחשב כזה ולהשאר שפוי.

אם נראה לכם שלאחר גרסאות הבטא המערכת תהיה יותר יעילה בזכרון, קצת אופטימי. אני בטוח שיש למפתחים עוד הרבה קצוות אחרים לסגור לפני שיתפנו (אם בכלל) לזלילת הזכרון של המערכת שלהם. פשוט צריך להתרגל שכמו ש XP צריך מינימום (באמת) של 512M אז צריך 2G וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

42 תהליכים בXP עם דיי הרבה זבל ברקע, ו5 תוכנות פועלות בצורה ישירה.

מרבית האנשים הסבירים (אם נקרא להם כך) לא רצים אחרי כל process במחשב כדי לראות מה הוא עושה וכמה זכרון הוא לוקח.

אם מתקינים XP וכמה תוכנות שימושיות נוספות שיש למרביתינו, כמות הפרוססים עולה בקלות ומגיעה ל50 ואף יותר. אי אפשר לקרוא לזה זבל כי עובדה שמישהו התקין ורצה שזה יעבוד. לי כרגע יש 49 עם הפיירפוקס ועם כל "הזבל" שלי ברקע. אני משתדל לא להתקין סתם תוכנות אבל לא רץ אחרי כל פרוסס. אם לך יש רק 42 תהליכים כנראה שעבדת על זה, וזה מה שרוב האנשים לא יעשו כנראה.

חוץ מזה אנחנו מתווכחים כאן על XP ובכתבה התקינו שסביר להניח שמשתמשת ביותר תהליכים, כי יש לה יותר שירותים ואפשרויות.

בקיצור אם יש 40 או 60 תהליכים ברקע זאת לא הנקודה, צריך פשוט להתרגל שמביאים לנו כאן מפלצת תוכנה (בדיוק כמו XP בזמנה) שבמקום לדאוג שתוכנות ירוצו עליה בצורה מושלמת, מאובטחת וכולי .. גוזלת קודם כל בעצמה הרבה מאוד משאבי מערכת.

יש משהו בדברים שנאמרו כאן בדבר הסכמים שבשתיקה (או שלא בשתיקה) בין ענקיות התוכנה לענקיות החומרה (Wintel) כדי לאלץ אותנו לשדרג את המחשבים והתוכנות לעיתים קרובות לרווחת התאגידים.

חוץ מזה, הדיון הזה ממש מתאים לעבור לפורום לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לו "מלא תוכנות" ברקע, 55 זה בהחלט סביר ל XP תסתכל אצלך ותגיד כמה יש (בהנחה שלא הלכת וסגרת כל שירות אפשרי מיותר - אם אתה יכול לקבוע מה מיותר)

דרישות מינימום נועדו כדי להבטיח שמערכת ההפעלה בכלל תעלה ולא ממש תעבוד עם כל היכולות שלה. גם דרישות המינימום של XP לפי $M הם מעבד 233Mhz ו 64MB זכרון, הנה: http://www.microsoft.com/windowsxp/sp2/sysreqs.mspx

נראה לכם שמישהו יכול באמת להריץ XP על מחשב כזה ולהשאר שפוי.

אם נראה לכם שלאחר גרסאות הבטא המערכת תהיה יותר יעילה בזכרון, קצת אופטימי. אני בטוח שיש למפתחים עוד הרבה קצוות אחרים לסגור לפני שיתפנו (אם בכלל) לזלילת הזכרון של המערכת שלהם. פשוט צריך להתרגל שכמו ש XP צריך מינימום (באמת) של 512M אז צריך 2G וזהו.

יש לי 34 PROC ואני מפעיל AVANT BROWS NOD32 EMULE ו MSN ICQועוד כמה 24\7...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 34 PROC ואני מפעיל AVANT BROWS NOD32 EMULE ו MSN ICQועוד כמה 24\7...

יופי לך :xyxthumbs:

אני מניח שזה עבר להיות תחרות בנוסח - למי יש הכי פחות פרוססים ב .

מצידי תפתחו על זה סקר.

אתם מחמיצים את הנקודה !

וחבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...