7900GTX מול 2 7900GT - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

7900GTX מול 2 7900GT

the_giant

Recommended Posts

העובדה שאמא או אבא צריכים לקנות לך מחשב בדיוק מחזקת את טענתי. זה שאתה מצליח לשדל מההורים שלך פעם ב3 שנים מחשב, אתה צריך להתבייש בזה.

כל מי שלא צריך לספק את תנאי המחייה שלו יכול לשדרג למחשב high end כל שנה ללא להזיע. לעבוד מספר שבועות בלבד בשנה בשכר מינימום, לא משנה אם זה לחלק פליירים או להעביר ארגזים יספקו לכל זאטוט את מחשב חלומותיהם. כאשר אתה כבר צריך לספק את תנאי המחייה שלך לעצמך, גם שכר של 7000 שקל בחודש לא יאפשר לך זאת בקלות, אלא אם יש לך סדר עדיפויות מאוד מוזר.

ד"א מי שקונה 7900GT כדי לשחק ברזולוציה של 1024-768 הוא פשוט אוויל, כיוון שכרטיס בכמעט חצי מהמחיר שלו יספק את הסוחרה בצורה מעולה למשך שנה וחצי, אז אפשר יהיה לקנות עוד אחד. אף אחד לא קונה כרטיס High End כדי שהוא יחזיק יותר זמן, קונים כרטיס High End כדי להנות חווית משחק שהוא יכול לספק.

7900GT לא נותן יותר זמן משחק לשקל מאשר 7600GT, הוא פשוט נותן חוויה אחרת לגמרי. מי שיסתפק באותן רזולוציות שאמרת יסתפק בכרטיס Mid End למשך שנה-שנה וחצי. מי שלא מסתפק בפחות ממה ש7900GT/GTX יכולים לספק יצתרך להחליף כרטיס אחרי שנה-שנה וחצי גם במילא.בדיוק למה שהתכוונתי במנטאליות נכה, אנשים לא רוצים איכות, הם רוצים את הילת היוקרה לכוארה שהם יקבלו.

N.R.F.B

טפו טפו טפו

את המחשב שלי קניתי לבד

עם הכסף שלי

אז STFU

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק אתה מעדיף לחסוך במשך שנים כדי להרשים את החברים שלך למשך חודש, מאשר לקנות מחשב שיספק את הצרכים שלך ויהווה השקעה הרבה יותר חכמה וכדאית לכסף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

כותב הדיון: איזה מסך יש לך ואיזה רזולוציה אתה משחק?

אם אתה לא עובר את 1024*1204 (משהו כזה) קח 7900GT (ואם לא אכפת לך כל כך מאיכות התמונה.

אם יותר גבוהה מהרזולוציה הזאת אז קח 1900XT . הוא גם יותר משתלם לעתיד הרחוק.

דבר שני THE3GOD ה 1900XT אכן יותר חזק ברזולוציות גבוהות ופילטרים מ 7900GTX כנ"ל 1900XTX.

מי שקונה כרטיס כזה עובר את הרזולציה ה1600*1200 בדר"כ ולו מתאים יותר ה 1900XT..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק אתה מעדיף לחסוך במשך שנים כדי להרשים את החברים שלך למשך חודש, מאשר לקנות מחשב שיספק את הצרכים שלך ויהווה השקעה הרבה יותר חכמה וכדאית לכסף שלך.

יש לי xp2500

שקניתי אותו בזמנו ב 500 שקל

ועד עכשיו נותן ביצועים מעולים

וכרטיס מסך 6200

@6600

את מי בדיוק יש לי להרשים?!

:kopfpatsch:

אני בעקרון נגד לקנות כרטיסים ב 2000 שקל

אבל אם ללכת על כרטיס יקר ומהיר אז ללכת

על משהו שיתן את התמורה הכי טובה למחיר

שזה ה 7900GT

ובכל אופן

אם ללכת על בטוח זה

7600GT

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב פעם אתה לא יכול להגדיר מה נותן תמורה יותר גבוהה לכסף. אם אתה רוצה לשחק על 1980-1440 ה7900GT לא יהיה תמורה גבוהה לכסף.

בדיוק כמו שאם אתה רוצה לשחק על 1024-768 אין לך שום סיבה לקנות 7900GT מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יש כאלו שקונים X1900XT ומשחקים איתו על מסך מעאפן שקנו ב 600 שקל ב KSP

וזה פשוט מרתיח

בשביל זה קנית כזה כרטיס מסך?!

אני עשיתי את השיקול שלי, ובמקום לקנות כרטיס ב 2000 שקל ומסך מעאפן ב 600, קניתי LCD איכותי שעולה 1750 (השגתי ב 1300) וכרטיס מסך טוב בסביבות ה 1000. אני משחק על 1280X1024 והכל בינתיים מתקתק כמו שעון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאם אתה תשחק ב1280X1024 אז עדיף לך באמת 76GT אפשר לקנות ב1200 ורק במשחקים מאוד כבדים לדוגמה The Elder Scrolls IV: Oblivion ל79GT יהיה יתרון ממשי על 76GT אבל אם אתה לא רוצה להשקיע אז קח 76GT...ד"א אפשר לקנות 79GT ב1800 ולא ב2000 ;)

אה וכן ה79GT יותר טוב מX19XT ברוב המקרים ועם פילטרים וכו ...

*ומה הקשר לX19XTX אנחנו לא מדברים עליו בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאם אתה תשחק ב1280X1024 אז עדיף לך באמת 76GT אפשר לקנות ב1200 ורק במשחקים מאוד כבדים לדוגמה The Elder Scrolls IV: Oblivion ל79GT יהיה יתרון ממשי על 76GT אבל אם אתה לא רוצה להשקיע אז קח 76GT...ד"א אפשר לקנות 79GT ב1800 ולא ב2000 ;)

אה וכן ה79GT יותר טוב מX19XT ברוב המקרים ועם פילטרים וכו ...

*ומה הקשר לX19XTX אנחנו לא מדברים עליו בכלל...

זאת בדיחה? :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07:

כותב הדיון: איזה מסך יש לך ואיזה רזולוציה אתה משחק?

אם אתה לא עובר את 1024*1204 (משהו כזה) קח 7900GT (ואם לא אכפת לך כל כך מאיכות התמונה.

אם יותר גבוהה מהרזולוציה הזאת אז קח 1900XT . הוא גם יותר משתלם לעתיד הרחוק.

דבר שני THE3GOD ה 1900XT אכן יותר חזק ברזולוציות גבוהות ופילטרים מ 7900GTX כנ"ל 1900XTX.

מי שקונה כרטיס כזה עובר את הרזולציה ה1600*1200 בדר"כ ולו מתאים יותר ה 1900XT..........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אנחנו אומרים לו מה שווה יותר ממה שהוא היציאה.

+אני לא מאמין שהוא עובר את 1024*1280 ברזולוציה אז אין לו צורך יותר מ 7900GT אחד או 1900XT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא אמר שהוא רוצה לקנות

הוא רק שאל מה יותר טוב......

זה כמו שאני ישאל כמה כוח סוס יש לDB9 וכמה יש לSL55 AMG ומי יותר טוב.....

זה לא אומר שאני מעוניין לקנות אני רק רוצה לדעת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכאן הטעות שלהם, קנייה של 7900GT כדי שהוא יחזיק יותר זמן זה כמו לזרוק כסף לאסלה ולהוריד את המים.

כרטיס High End תוכנן כדי לספק X לתקופה Y, אם אתה לא יכול לקבל ממנו X אתה מבזבז כסף, אורך הזמן שהוא יכול לספק את זה לא גבוהה יותר מאורך הזמן שכרטיס Mid End יספק את מה שהוא תוכנן לספק. אחרי התקופה ששני הכרטיסים כבר לא מספקים את מה שהם אמורים לספק צריכים לקנות עוד אחד, ההבדל הוא שכרטיס Mid End ממוצע עולה 1000 שקל וכרטיס High End עולה לפחות כפול.

לפי דעתי גם בשביל רזולוציות גבוהות בלי AA ו AF אין כל כך צורך בכרטיסי HIGE END הללו

שגם ככה רוב המסכים המעפנים שיש לכולנו כיום לא יריצו משחק כמו שצריך על 85HZ ו 1600X1200 אלא רק על 60HZ בטח שזה גרוע

ואני מעדיף 100HZ תמיד למשל ומוותר על הרזולוציה בשביל זה והכי הרבה מגיע ל 1280X1024 עם 85HZ שלפי דעתי מאוד מספיק

מעבר לזה אם ארצה פילטרים גבוהים אז כרטיס כמו 7900GT או X1900XT יספק לי את הסחורה על 1280X1024 בלי שום בעיות כמובן

אם לא ארצה פילטרים X1800GTO או 7900GT יספק את הסחורה גם עם מעט פילטרים אולי ...ותלוי באיזה משחק :)

כרטיס מסך כעיקרון הוא לתקופה של שנה ולא יותר ...

הרי כל שנה יש משחקים טכנולוגיות והמון המון חדש בתחום הגרפיקה !!!

תגידו חלאות אדם,

53 תגובות ואף אחת לא עונה לי על השאלה כנראה שלשאול בפורום של ילדים לא ממש מפותחים הייתה טעות...

למה חלאות ? ענו לך

זה שאתה לא בה ומשתתף בנושא של עצמך ומנתב אותנו למקום הנכון אחרי שכבר ענו לך זו בעיה אחרת :|

כמובן שסטו מהנושא יותר מדי אבל זה רק לטובתך אני חושב

למרות שיש אחד פה שממש קרציה ומציק

כעיקרון המלצה טובה היא לא להשקיע על 2 כרטיסי 7900GT וללכת על אחד

במידה ויש לך עודף כסף יהיה עדיף לקנות X1900XT אחד וזהו זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...