בעיה במחשב או בביוס, בקיצור המחשב לא נדלק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במחשב או בביוס, בקיצור המחשב לא נדלק

izikd

Recommended Posts

יש לוח אם של אינטל B850GB וניסיתי לעשות לביוס עדכון, הלכתי לפי כל השלבים ואחרי הריסט זה נתקע לי במסך של הביוס והוא כתוב שיש לי איזה בעיה בCMOS אז ניסיתי לעשות Recovery, פתחתי את המחשב ושיניתי את הגמפארים של הביוס לRecovery הדלקתי את המחשב עשיתי את הRecovery ואז עשיתי ריסט ושיניתי את הגמפאר למצב הרגיל והדלקתי את המחשב והמסך לא עולה ואולי גם שאר הדברים אני לא יודע. אז ניסיתי לבדוק את הכרטיס מסך במחשב אחר והוא עובד, ניסיתי לשים במחשב שלי כרטיס מסך אחר ולא עובד, ניסיתי לנתק הכל ולהוציא את כל הכרטיסים ולא..... שום דבר לא עובד........ אז מה אני עושה? מה הבעיה מישהו יודע? :o

דחוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שומע ציפצוף בהתחלה הכוונה ל ציפצוף סוף ה POST.

אם לא תוציא את כל הכרטיסים מהמחשב כולל הזיכרון ותראה אם אתה שומע ציפצופים ארוכים עם הפסקות יחסית קצרות שזה אומר שאין וזה דיי הגיוני כי הוצאתה אותו, אחר כך תכניס את הזיכרון ותדליק את המחשב עכשיו אתה אמור לשמוע ציפצופים קצרים בתדירות יחסית גבוהה שזה אומר חסר כרטיס מסך.

אם אתה לא שומע שום ציפצופים תבדוק שה PCSPEACKER (רמקול הקטן) מחובר ללוח.

ויש סיכוי שהרמקול הקטן נימצא מובנה בלוח אז לא תמיד הרמקול הגדול של המארז חייב להיות מחובר PCSPEAKER של הלוח נראה כמו קבל שחור מפלסטיק, כמו צפצף פשוטץ

אם הוא מחובר מצטער להודיעה לך הביוס שלך הלך.

אם יש אחריות תרוץ דחוף להחליף את הלוח. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...