מחבל עם חגורת נפץ נתפס על כביש 1 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחבל עם חגורת נפץ נתפס על כביש 1

IG

Recommended Posts

IG, תגיד מה שתגיד, וגם אני לא חסיד של אולמרט בלשון המעטה, אבל זה שיש מתאבדים זה בגלל אולמרט? :screwy:

לא אמרתי שאולמרט ייצר את המתאבדים.

אני טוען שהוא מעודד אותם ע"י העברת כספים לקופה שמנוהלת ע"י החמס, וע"י גימגום ביחס לאפשרות לדיבור איתם. כשאתה מדבר עם נציג של אירגון טרור, אתה מכיר באירגון- נותן לו לגיטימציה, ואני נגד זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, גם אני נגד העברת כספים.

אבל

אתה אמרת

פשוט אין לי משהו אחר להגיד. וזה עוד לפני שאולמרט נבחר באופן רישמי.

וזה לא ממש קשור לעובדה הזאת אם אולמרט נבחר או יבחר באופן רשמי, המחבלים היו לפניו, וכנראה גם אחריו (זה כמו ג'וקים, תמיד יש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי בזה שכשאולמרט יהייה רוה"מ באופן רישמי, מי יודע איך הוא יצ'פר את הטרור.

רבין\ פרס עשו את הסכמי אוסלו, שרון את ההתנתקות, והם אנשים עם רקורד חיובי בהיסטוריה שלהם.

לאולמרט אין שום הישג בקריירה שלו. הוא פשוט לא מתאים לתפקיד. הוא מתנהג כמו ילד קטן שרוצה להוכיח את עצמו, וזה אחד הדברים הכי מסוכנים שיש. הוא יהייה גרוע יותר מביילין וממרזל.

לפי איך שאני רואה את זה, אולמרט יכנס למו"מ על החמס, יבטל את ההגדרה שלו כאירגון טרור, החמס יפוצץ את השיחות ויכריז על גל פיגועים חדש, אולמרט יחזיר את ההגדרה של החמס כאיגון טרור, וכל מה שיצא מזה שלחמס תהייה הפוגה ולגיטימציה להתחמש ולהתחזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, המחבל לא קשור לאולמרט (מודה, באמת כתבתי בצורה שהייה אפשר להבין את זה ככה)

אני טוען שאולמרט, כשיבחר, הוא רק יעודד מקרים כאלה (של מחבלים מתאבדים) ואנחנו לא תמיד נראה כותרות על תפיסת מחבלים, אלא עם פיגועים "מוצלחים".

עידוד טרור זה לא פחות גרוע מיצירת טרור. לפחות לפי התפיסה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...