מחבל עם חגורת נפץ נתפס על כביש 1 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחבל עם חגורת נפץ נתפס על כביש 1

IG

Recommended Posts

לא שיש לי סימפטיה לאחד האנשים שכביכול "מכתיבים לארץ" מה ואיך אבל למה אתה חושב שאולמרט אשם ??

בשביל שמחבל יגיע לכול מקום בארץ אין זהו בעיה בשבילו :-\ מחסומים . ערבי {חלקם הרע } .ואפילו ישראלים יהודים { כבר נתקלנו בכמה חולרות} .

ממש אין זו בעיה אבל למה להאשים את מי שבראש הפרמידה למה?? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל אולמרט החמאס עלה לשילטון

בגלל אולמרט החמאס ממומן

בגלל אולמרט דרך הטרור קיבלה לגיטימציה

אולמרט הוא מנהיג חלש וחסר עמוד שידרה. החמס יודע את זה, והוא יודע שהמקרה הזה ישכח תוך יומים לכול היותר, בעידוד אולמרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל אולמרט החמאס עלה לשילטון

בגלל אולמרט החמאס ממומן

בגלל אולמרט דרך הטרור קיבלה לגיטימציה

אולמרט הוא מנהיג חלש וחסר עמוד שידרה. החמס יודע את זה, והוא יודע שהמקרה הזה ישכח תוך יומים לכול היותר, בעידוד אולמרט.

-לא זה בגלל ארה"ב

-לא, זה בגלל האירופאים ואירן

-לא זה תמיד היה ככה.

-אולי הוא חלש, אולי הוא חסר עמוד שידרה, אבל לא בגלל זה הפיגוע הזה כמעט יצא.

ובכלל, ע"פ מה שידוע החמאס בנתיים לא פועל בטרור (לא גלוי לפחות) אז לא חמאס עכשיו, שחכת שיש גם אירגונים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, לפני כמה שנים האירגונים חתמו על הסכם שיתוף פעולה. אני לא חושב שהניצחון של החמס בבחירות מבטל אותו.

- ארה"ב נמצאת כמה אלפי ק"מ מפה. מה היא קשורה? אולמרט כראש ממשלה לא פעל בזמן ואפשר הת התחזקות החמס!

- מעבירה לראשות הרבה יותר כסף מהאירופאים, ואירן מעבירה אותו בצורה לא חוקית (חלק ממנו...) ככה שכן, מממנת את החמס.

- מה?! ממתי טרור זו דרך פעולה לגיטימית???

- בגלל שהוא חלש המוטיבציה להוציא פיגועים עולה, כי הם יודעים שלא יקרה להם שום דבר אם יהייה פיגוע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אני ממש לא אוהב אף אחד "ממחממי הכיסאות " אבל אין מה להאשים בן אדם אחד {תהזהר לא להגיע להסתה :o } הם {מחבל כמו זה} חיים בדפוס חיים משל עצמם .

קמים בבוקר { בשעות שהלואי הישראלים העצלנים היו קמים לעבודה ראיתי בעניי אפילו זקנות בנות 80+ קמות לקטיף זיתים בחמש לפנות בוקר ויותר מזה } שותים קפה עם ג'לל מדברים ששוב אין עבודה אין חיים אין אוכל ל12 ילדים :'( בקיצור אין חיים אז ארגוני מחבלים { לא חסרים } יודעים לאתר אנשים שמאסו בחייהם או מעברים להם שטיפת מוח גם לילדים בני עשר { ומי ששירת באזור כיסופים יודע על מה אני מדבר על אותם ילדים מסכנים שאחרי דיבוב שלהם אומרים שאמא שלהם שלחה אותם או מישהו עם כסף לעבור את הגדר רק בגלל שבכלא הישראלי יש אוכל ויש מי שידאג { צלב האדום עושה להם אחלה חיים במחסום ג'למה סיגריות מוצרי חשמל אפילו מחשבים בחינם}. אז זו המסקנה אין באמת מישהו ששולט בהם וגם לא אולמרט הםחיים בעולם משל עצמם קמים בבוקר לקחים הקלצ' מוצאים כביש יפה עם שיחים והורגים אותנו הבני זו@!# :pissed:

ויש פה כמה חברה למעלה שחושבים שהם נתן זהבי LOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, לפני כמה שנים האירגונים חתמו על הסכם שיתוף פעולה. אני לא חושב שהניצחון של החמס בבחירות מבטל אותו.

- ארה"ב נמצאת כמה אלפי ק"מ מפה. מה היא קשורה? אולמרט כראש ממשלה לא פעל בזמן ואפשר הת התחזקות החמס!

- מעבירה לראשות הרבה יותר כסף מהאירופאים, ואירן מעבירה אותו בצורה לא חוקית (חלק ממנו...) ככה שכן, מממנת את החמס.

- מה?! ממתי טרור זו דרך פעולה לגיטימית???

- בגלל שהוא חלש המוטיבציה להוציא פיגועים עולה, כי הם יודעים שלא יקרה להם שום דבר אם יהייה פיגוע!

- ממתי המרחק מהווה איזה שוני? ארה"ב נמצאת אלפי קילומטרים מישראל אבל עדיין הכסף שלה מחזיק את המדינה.

- אנחנו חייבים להעביר את הכסף הזה, אם לא נחטוף צעקות מכל העולם - זה כסף של "חובות שלנו".

- אולי אני אוסיף סימני פיסוק - לא, זה תמיד היה ככה - המצב תמיד היה כזה, אולמרט לא נתן לטרור לגיטימיציה.. אני אל מבין מאיפה הבאת את זה.

-מתי בפעם האחרונה פיגוע שלהם יצא לפועל? לא בזמנו של אולמרט אם אני זוכר נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3230420,00.html

:bash:

פשוט אין לי משהו אחר להגיד. וזה עוד לפני שאולמרט נבחר באופן רישמי.

מה הקשר לאולמרט!?!!?!

יש לך מחבלים כבר איזה 50 שנה

ופתאום זה בגלל אולמרט?!

איזה אנשים יש בעולם!

איפה אתם חיים?!

איפה הייתם ב 50 שנה האחרונות

או לפחות 16 לפחות ( כי הרוב פה בני 16 )

פיגועים היו בערך מתקופת קום המדינה

אז דיי לדמגוגיה האינפנטילית והמפגרת

שזה אשמת ממשלת שרון או אולמרט

כי גם עם ביבי ושאר ראשי הממשלה היו פיגועים!

הדבר היחיד שקרה בגלל ממשלת שרון

שכל ה"נוער חולדות" יצא מהארון והתחיל להרוס את המדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם איזו מילה טובה? ::)

תפסו כאן מחבלים (תמיד היה רצון לביצוע פעולות טרור, זה לא חדש ) אז מכאן ועד עוד להאשים את הדרג המדיני בראשות אולמרט זה קצת, איך אומרים, כפיות טובה.

ומאחורי התפיסה היום בכביש מס' 1, עומד מודיעין.

מאז שמ"מ רוה"מ "תפס את התפקיד" כלשונכם (תפקיד עם הרבה אחראיות בשעתה הקשה של כרגע), החמאס עלה לשלטון (לא בשליטה מלאה של :-\)

מה שאתם מנסים לעשות בפורום נקרא בפירוש תעמולה;

כאילו לפני שאולמרט עלה לא העבירו מימון לארגוני טרור.

אוקיי, התקשורת בעד אולמרט...אתם באים להציג כאן בפורום, כאילו שאתם הולכים נגד הזרם ושעם מטומטם.

את הפעולה ביריחו כבר שכחנו..פעולה עם הרבה תעוזה, שכנוע הקהילה הבינלאומית ברשלנות מצד הפלשטינאים ועקשנות.

כל הכבוד לכוחות הבטחון..תחי מדינת בראשות אולמרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכסף האולמרט העביר לרשות זה הדבר היחידי שמחזיק אותה איכשהו חייה.

לארגוני הטרור יש מספיק כסף מה שאולמטר העביר זה גורשים, אבל זה מה שהשאיר את הרשות מחוברת למכונת ההנשמה לעוד כמה חודשים.

בלי הכסף הזה אבומאזן היה כבר מזמן מתחת למצבה והחמאס ושאר ארגוני הטרור היו חוגגים. יש כאלה שיומרו שהמצב לא שונה בהרבה ממה שיש עכשיו, אבל אני אעדיף את הרשות עם החמאס בפרלמנט ואבו מאזן המסכן בתור יוש"ר מאשר כאוס טוטאלי ללא שום גוף שאפשר לעמוד מולו.

פוליטיקה עושה רק טוב לארגוני טרור, בסופו של דבר הכסא הופך ליותר חשוב מהמטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...