Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 43 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

השתמשתי בשיקוי נגד מחלות לפני שהפכתי לערפד, אין לי כח עכשיו לזה.

תגידו, איך אתם יודעים אם יש לכם מחלה? איפה רשום מה זה?

אתה לוחץ על TAB ואז על הכשפים, בכשפים אתה הולך לדבר הכי ימני ( או אחד לפניו ) ושמה אתה רואה את כל הכישופים, המחלות וכל הדברים האלה שחלים עליך.

לדוגמא כתוב שאתה רגיש לאש או משהוא כזה ( אני סתם ממציא ), ואז תסמן על זה את העכבר שלך, יהיה הסבר על הדבר הזה וגם יהיה כתוב ממה זה נובע- או מטבעת מיוחדת או מבגד, או מכישוף וכאלה... במקרה ופעם תראה משהוא שלא היה לך תמיד, תסמן אותו, ואם תראה שזה נובע ממחלה שקוראים לה הומופוביה או משהוא כזה אז זה אומר שערפד הדביק אותך, ורק אז אתה צריך לשתות את השיקוי שמרפא מחלות. כמובן, גם אם יהיה משהוא רע אחר שנובע כתוצאה ממחלה אחרת אז מומלץ לשתות שיקוי שירפא אותך ( או שיקוי לריפוי מחלות או לריפוי רעלים, תלוי במקרה ).

מקוה שעזרתי, חג שמח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מסתומרת לא מתאימים? לי הייתה לי בעיה אחת כזאת בכל המודים שהתקנתי... אתה פשוט מסמן את X על המוד TOP_TOWER, PLANCK (אם בא לך אתה מסמן את הPLANK ואז יש לך גם "קרש" שאתה יכול לדחוף שם אנשים) וזהו צריך לעבוד. אתה מדבר על זה שאתה מקבל הודעה כאשר אתה מעלה שמירה של המשחק? אם כן אז תתעלם ממנה..

כשניסיתי לסמן עליהם X הוא כתב לי -

"This is not a valid oblivion plugin or a master file"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אתה צריך להביא לו אחד מהחפצים שאתה מקבל מה daedric shrines יש איזה 9 מהם , תעשה כמה ותבחר את זה שאתה לא צריך כי אתה תוותר עליו לתמיד אם תתן לו אותו (ד"א הוא לא שולח אותך ל shrine של azura?)

זה מה שהבנתי מהתחלה, שצריך לחפש את הSHRINES, אבל אני לא מוצא אותן. וכן, הוא שלח אותי לSHRINE של AZURA. הקטע, שאם לוחצים על ה-SHRINE הוא לא מגיב לכלום, ואם מנסים לדבר עם מישהו הם טוענים שזה מקום קדוש, או שאנחנו מפריעים לה להתרכז, או אחד שצריך להביא לו משהו כדי להוכיח לו שאנחנו צריכים להיות פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שהבנתי מהתחלה, שצריך לחפש את הSHRINES, אבל אני לא מוצא אותן. וכן, הוא שלח אותי לSHRINE של AZURA. הקטע, שאם לוחצים על ה-SHRINE הוא לא מגיב לכלום, ואם מנסים לדבר עם מישהו הם טוענים שזה מקום קדוש, או שאנחנו מפריעים לה להתרכז, או אחד שצריך להביא לו משהו כדי להוכיח לו שאנחנו צריכים להיות פה.

תשים לב מה הוא אומר לך , אתה צריך להביא לshrine משהו , במקרה הזה glow dust , שאותו אתה משיג מ will-o-the-wisp , הגוש הזוהר הזה שמסתובב שם בסביבה של הshrine , אתה צריך להרוג אותו (הוא אולי נראה כמו גוש בלתי מזיק של אבק זוהר אבל הוא יריב די קשה) לקחת ממנו glow dust ולתת אותו ל shrine , אז תקבל את המשימה של azura (להרוג כמה ערפדים במערה אם אני זוכר נכון)

את הshrines האחרים אתה מגלה או ע"י שיטוט בכל מיני מקומות בשטח , או ע"י שמועות מאנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משימה של ה dark brotherhood שהמטרה שלך הוא מכור לskooma , שבמסגרת הרצח אתה צריך להתקרב אליו מספיק כדי לרכוש את אמונו , הוא מבקש ממך לקנות לו קצת ואומר לך איפה יש סוחר

אני סתם הרגתי אותו בבית שלו :-\

איפה זאת המשימה של סוחרי הסמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשים לב מה הוא אומר לך , אתה צריך להביא לshrine משהו , במקרה הזה glow dust , שאותו אתה משיג מ will-o-the-wisp , הגוש הזוהר הזה שמסתובב שם בסביבה של הshrine , אתה צריך להרוג אותו (הוא אולי נראה כמו גוש בלתי מזיק של אבק זוהר אבל הוא יריב די קשה) לקחת ממנו glow dust ולתת אותו ל shrine , אז תקבל את המשימה של azura (להרוג כמה ערפדים במערה אם אני זוכר נכון)

את הshrines האחרים אתה מגלה או ע"י שיטוט בכל מיני מקומות בשטח , או ע"י שמועות מאנשים

תודהההה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סתם הרגתי אותו בבית שלו :-\

איפה זאת המשימה של סוחרי הסמים?

וואללה לא זוכר באיזה עיר .. אבל שומר אחד ניגש אלי(או שאני ניגשתי אליו? :s05:) ביציאה מאיזו עיר ונתן לי את הקווסט , יכול להיות מחוץ ל bruma

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הוא לא אמר לי כלום >< אבל בסדר, הבנתי. לגבי השאר אני יודע, פשוט לא הצלחתי עם הSHRINE המזורגגת הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואללה לא זוכר באיזה עיר .. אבל שומר אחד ניגש אלי(או שאני ניגשתי אליו? :s05:) ביציאה מאיזו עיר ונתן לי את הקווסט , יכול להיות מחוץ ל bruma

אתה יכול לבדוק שנייה ברשימת הקווסטים שסיימת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי , השומר נקרא Lerexus callidus והוא נמצא מחוץ לאחד השערים (לא כתוב לי איזה) של Leayawiin

אתה תראה אותו עומד כמה מטרים מהשער (מחוץ לעיר כמובן) , תיגש אליו והוא ייתן לך את הקווסט .

הערה קטנה - יכול להיות שזה דורש lvl מסויים (אני lvl 16 ) או איזה

קווסט קודם כדי שהוא יהיה שם

[עריכה] - השער נמצא ליד מקום שנקרא greyland שזה מאורת הסמים, אולי זה כבר מופיע לך במפה משיטוט באיזור , בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[עריכה] - השער נמצא ליד מקום שנקרא greyland שזה מאורת הסמים, אולי זה כבר מופיע לך במפה משיטוט באיזור , בהצלחה

תודה. מצאתי את השומר ועשיתי את המשימה. הבעיה היא שמצאתי שם רק 3 בקבוקים

מה לגביי סוחר הסמים שנשלחת אליו ע"י זה שהיית צריך להרוג?איפה הוא נמצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג , אני רצחתי אותו במקום ולא הלכתי להביא לו את הסם (נרקומן מסריח הביא לי את הקריזה :silly:)

אבל אני זוכר שזה היה מאחורי החומות של העיר שבה הוא נמצא

בכל מקרה חיפשתי קצת ברשת וגיליתי שיש מאורת skooma גדולה בbravil , היא מופיעה לך על המפה הפנימית (הלשונית עם האייקון של המחוגה) כשאתה מסתובב בעיר, אתה צריך לגשת אליה בלילה ואתה יכול לקנות\לסחור שם (או פשוט לרצוח שם את כולם ולקחת להם את כל החומר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להרוג את will-o-the-wisp ?

המשחק רושם שאין השפעה להתקפה שלי..

כנראה אתה משתמש בנשק רגיל.

על רוחות פועלים רק הדברים הבאים - נשקים מכסף,נשקים קסומים וקסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...