Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

במשימה הראשית, עברתי את השלב בו מרטין מבקש חפץ דיאדרי (נתתי לו חרב שמצאתי האחד המקדשים הדיאדריים) ועכשיו הוא מבקש ממני להשיג את תמיכת הערים מסביב למלחמה הסופית שתתרחש ב BRUMA. ניגשתי לעיר הקרובה וביקשתי עזרה מהרוזנת של CHORROL, שבתורה טענה שתתן עזרה אך ורק אם אסגור את שער האוביליביון הקרוב לעירה. נכנסתי לשער הזה ושם נתקעתי. יש מגדל מרכזי שמוקף בכ 5-6 מגדלי משנה. ביקרתי בכולם ופתחתי את כל השערים בקומת הקרקע - מה הלאה? אפא מוצאים את ה SIGIL STONE וסוגרים סופית את שער האובליביון הזה?

אתה צריך להגיע לתחתית של המגדל המרכזי ומשם לעלות רגיל , אתה יכול או לקפוץ בזהירות למטה עד התחתית או להגיע לקומה במגדל שממנה גם אפשר לעלות רגיל דרך אחד משני המגדלים הצדדיים (אליהם אפשר להגיע רק מבחוץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היי אם מישהו צריך את המדריך { המלא למשחק מעותק לPDF } נורא מומלץ למי שהסתבך אגב נראה לי שאין לי מה לעשות במשחק יותר סימתי את העלילה הראשית מזמן וכול המשימות של הגנבים וכמובן אני "מאזין" של אחוות החושך {סתם עוד כסף מהצד} ולפי ה"שמירות" אני יושב על המשחק כבר -68 - שעות

:xyxthumbs: W0O0W

http://download.yousendit.com/11E392296C283BAE

אגב שאלה ראיתי שמישהו פה מסביר אייך לקחת PRINT SCREEN מהמשחק ואין לי כוח לחזור אחורה {59 עמודים וסופר...} איך אני עושה את זה רציתי לצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנסה להגדיר תכפתורים בSATITEK P2500 שלי והמישחק לא מוכן לזהות תידיות האנלוגיות

אני עדין יכול לשחק באנלוגית מיצד שמאל אבל לא לכוון תאנלוגית מיצד ימין

למישהו יש פיתרון לזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל הקווסט של Deliver The Amulat לא מופיע לי ברשימה??

הלכתי לכומר ההוא ואין לו שם נושא שיחה על זה.

למישהו יש רעיון מה קורה?

אה ועוד שאלה,

שווה להצתרף לגנבים ההם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל מי שעזר מקודם עם העניין של הערפדות שלי.. במיוחד לשני הבחורים שסיכמו פה את הנושא עם ההסבר המפורט - אין לכם מושג כמה עזרתם לי!!

עכשיו הכל עומד לחזור לקדמותו - רק נשאר לי להרוג את הערפד החזק שם במערה ולהביא למכשפה את האפר שלו וסיימתי (אני מקווה) את הקווסט של התרופה..

כרגע עצרתי את המשחק לגמרי ואני לא מתכוון להמשיך לשחק בו עד שבוע הבא - אני הולך להחליף את ה 6600 (המאעפן שלי, עם כל הכבוד לOC שלו..ויש כבוד..) ל7900GT.. ואז אני אחזור בגדול!

כי למען האמת זה כבר בלתי נסבל לשחק ככה.. הFPS בשטחים פתוחים (במיוחד בקרבות בחוץ) פשוט מזעזע.. וחבל לי לשחק במשחק הזה על הגדרות נמוכות כי אחרת מה הכיף בכלל??! לסיכום = עצה לכל מי שלפני שדרוג מחשב - אל תשחקו במשחק הזה אם אין לכם מחשב חזק!! חכו קצת ותשקיעו בכרטיס מסך מהדור החדש , אחרת אתם די תסבלו מהמשחק וחבל!! זה משחק פצצה!! תנסו להתאפק איתו עד שיהיה לכם מחשב שמסוגל לעכל אותו אחרת תהרסו את כל הכיף שבו..

אהה ויש לי גם שאלה - OBLIVION הוא המשחק הראשון שלי בסדרה הזו וגם לא שחקתי לפני כן שום משחק RPG.. אני לא כל כך מבין מה הקווסט העיקרי של המשחק, לפני המון זמן סיימתי את הקווסט של למצוא את מרטין ולהביא להם את שרשרת המלוכה, הם הכתירו אותו כיורש של המלך והוא כרגע במבצר של הלוחמים צפונית לברומה חיי את חייו עם הבחורצ'יק השני וכל הלוחמים.. ומה קורה עכשיו ?? אני כבר שבוע עושה עשרות קווסטים שלא קשורים לעלילה העיקרית ולאן זה מוביל?? מה עכשיו המשימה העיקרית? לסגור את כל השערים או מה?? או שזה יימשך ככה לנצח ולא ייסתיים?? שלא תבינו אותי לא נכון, אני נהנה מהקווסטים השונים וכו'.. אבל איך חוזרים לקו הראשי של המשחק?? או שאין כבר דבר כזה והמשחק מתגלגל כתוצאה מהמשחק שלי??

** חג שמח לכולם ** ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אני יכו להיצטרף לכמה גילדות שנוגדות אחת את השינה בו זמנית, כמו גילדת האבירים וגילדת הגנבים או האחווה השחורה? ( אני יודע שזה כבר נשאל אבל אף

אחד לא ענה במדויק ), ואני צריך לדעת את ז במדויק כדי שאני לא אדפק.

ואפשר לצאת מגילדות שכבר הייתה בהן???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ויש לי גם שאלה - OBLIVION הוא המשחק הראשון שלי בסדרה הזו וגם לא שחקתי לפני כן שום משחק RPG.. אני לא כל כך מבין מה הקווסט העיקרי של המשחק, לפני המון זמן סיימתי את הקווסט של למצוא את מרטין ולהביא להם את שרשרת המלוכה, הם הכתירו אותו כיורש של המלך והוא כרגע במבצר של הלוחמים צפונית לברומה חיי את חייו עם הבחורצ'יק השני וכל הלוחמים.. ומה קורה עכשיו ?? אני כבר שבוע עושה עשרות קווסטים שלא קשורים לעלילה העיקרית ולאן זה מוביל?? מה עכשיו המשימה העיקרית? לסגור את כל השערים או מה?? או שזה יימשך ככה לנצח ולא ייסתיים?? שלא תבינו אותי לא נכון, אני נהנה מהקווסטים השונים וכו'.. אבל איך חוזרים לקו הראשי של המשחק?? או שאין כבר דבר כזה והמשחק מתגלגל כתוצאה מהמשחק שלי??

** חג שמח לכולם ** ;)

אם אתה לוחץ טאב ואחרי זה על המצפן אתה רואה כל מיני לשוניות כאלה, נכון? אז שלושת הלשוניות הכי ימניות הן קשורות לקווסטים (אלו עם הגביעים). הלשונית הכי ימנית (נראה לי ציור של 3 גביעים כאלו) זה רשימת הקווסטים שסיימת. הלשונית הבאה זה רשימת הקווסטים שהתחלת אך עדיין לא סיימת. הלשונית שלישית מימין היא רשימת ההודעות מהווסט הנוכחי שלך. אם אתה רוצה לחליף קווסט, ברשימת הקווסטים שהתחלת תלחץ על ההודעה של הקווסט שאתה רוצה והוא יהפוך לנוכחי שלך. אני מקווה שהבנת משהו מזה. אבל בקיצור אתה יכול לשלוט על איזה קווסט אתה עושה כרגע כך שאתה יכול בכיף לחזור לעלילה הראשית מתי שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תכנס ל-dark brotherhood אחרי שכבר נכנסת לגילדות אחרות לא תהייה בעיה. אחרת - אם תכנס קודם ל-dark brotherhood ואחר כך לגילדות נוגדות ינסו להתנקש בך. לא מכיר עוד מצבים דומים.

תודה אחי :xyxthumbs:

מישהוא יכול לעזור לי באותו נושא רק בקשר לגילדות אחרות???

ושוב אני שואל- אפשר לצאת מגילדות אחרי שהיצטרפתה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...