Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

סתם .. הוא נותן לך ראיית לילה וראיית חום גוף של אנשים\יצורים לזמן מסויים, לא משהו מיוחד שאי אפשר לעשות עם קסמים ... והוא גם לא שווה כל כך הרבה

off topic -

אני חייב לציין שאת החפצים הכי מגניבים במשחק מקבלים במשימות של ה daedric shrines , בנתיים קיבלתי את ה azura star שזה כמו

soul gem שלא נעלמת אחרי השימוש ואפשר להטעין אותה עוד ועוד , קיבלתי את ה skeleton key שזה מפתח גנבים (lockpick) בלתי שביר

ועכשיו סיימתי משימה מטורפת שבסופה קיבלתי מטה שנקרא skull of corruption , שיוצר העתק הפוך של יצור\בן אדם, ז"א עם אני משתמש בו על יצור

אז המטה יוצר העתק שלו שנלחם בו ועוזר לי, ואם אני משתמש על בן אדם הוא יוצר העתק מרושע שמתחיל לתקוף את כל מה שסביבו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חייב עזרה דחוף !! כמו מטומטם הלכתי לישון עם המחלה שהופכת לערפד כי שכחתי לרפות אותה ואין לי SAVE מלפני השינה..

הגעתי למכשפה ההיא בהרים שרוצה שאני אביא לה 5 אבני GRAND SOUL GEM ריקות כדי שהיא תגלה לי את המתכון לתרופה.. בכל מקרה, אין לי מושג איפה משיגים את האבנים האלו !! יש לי 4 כאלו מלאות ואחת ריקה שאין לי מושג מאיפה הן הגיעו אלי במהלך המשחק.. חפשתי מקומות לקנות את האבנים האלה בכל הערים ומצאתי רק מקום אחד וקניתי אבן אחת (שזה סיפור לא זול בכלל - משהו כמו 350 זהב לאבן..) בקיצור - חסרות לי 4 אבנים ריקות.

1) יש אפשרות לרוקן את האבנים שיש לי כדי שיהו ריקות? (אני מאמין שלא)

2) איפה אפשר למצוא/לקנות את האבנים האלה??מי מתעסק במכירה שלהן?? זה ממש מתסכל להיות ערפד.. אין לי כח להתחבא ביום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה חייב עזרה דחופה אש :

האם מישהו יכול לומר לי היכן ניתן להשיג את מפת העולם של המשחק הלכתי לאיבוד בהרים ואין לי מושג היכן אני חייב את המפה ,תודה מיוחדת לעוזרים !! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה??? אתה לוחץ על TAB ואז למטה יש לך 4 אפשרויות: לראות את הרמה שלך והSKILLים שלך, לראות את הנשקים שלך וכל שאר הציוד, לראות את הכישופים שלך, והכי שמאלי אפשר לראות את הQUESTים שעשיתה ושאתה צריך לעשות- ושמה יש גם את המפה ( השני מצד ימין ) :xyxthumbs:

ועכשיו למשהוא באמת חשוב, הלכתי לשון וגילתי שנשך אותי ערפד ( נו אתם יודעים איך זה הולך.. ), עוד לא עבר יום אחד אפילו ושתיתי את השיקוי- CURE DISEASE

ושום דבר לא קרה. יכול להיות שצריך שיקוי אחר מיוחד? מה בעצם אמור לקרות? ישר שאני שותה את השיקוי אני אמור להיהפך בחזרה לבן-אדם רגיל ושיחזור לי הצבע לגוף?

יש דרך אחרת חוץ מלשתות שיקוי? ( וגם חוץ מQUEST מסובך )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לך ? המפה נמצאת במרחק לחיצה { TAB } אני לא מבין איפה הבעיה אצלך :nixweiss:

אגב כמה שעות אתם כבר משחקים במשחק אצלי לפי השמירות הוא מראה לי 57 שעות וסופר ..... WO0W0OW אני מתחיל להריח שעמום סימתי את העלילה הראשית ומשימות של האחוות החושך ...

כמה אתם ??? {שעות} אני יעלה לפה תמונה שאני אצליח בכלל לצלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני על סף הסרת המשחק מהכונן !! זה הדבר הכי באסה בארץ להיות ערפד !! לכל מי שמופיע לו במחלות מחלת המופיליה או משהו דומה ישר ללכת לרפות !! ובחיים אבל בחיים לא ללכת לישון עם המחלה הזאת !! (אלא אם כן למישהו בא להפוך להיות ערפד..)

אני כבוע שבוע (בחיים האמיתיים שלי) מנסה למצוא 5 אבני GRAND SOUL GEM (ריקות. היא לא מקבלת מלאות. ניסיתי.) כ"שוחד" למכשפה המז*****ת הזאת שתגלה לי את התרופה לערפדיות..

מצאתי עד עכשיו 4 בלבד בכל מיני מערות וחסרה לי אחת !!! רבק !! איפה יש ??!! נמאס לי מהחרא הזה!! זה כבר לא מצחיק.. מי חשב על השטויות האלה??!! למה אי אפשר לשלם לב* ז**ה הזאת איזה 1000 זהב ושתעזור לי!!? למה לעשות דווקא ??!! נמאס לי!!!

בנתיים מצאתי 3 אבנים בשתי המנהרות שנמצאות ליד הבית שלה בהרים.. וקניתי עוד אחת ב MARKET DISRICT..

למישהו יש מקום שהוא יודע בוודאות שיש שם אבן כזאת ??! זה יעזור לי לא רק במשחק אלא גם בחיים !! תודה!! דחוף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני על סף הסרת המשחק מהכונן !! זה הדבר הכי באסה בארץ להיות ערפד !! לכל מי שמופיע לו במחלות מחלת המופיליה או משהו דומה ישר ללכת לרפות !! ובחיים אבל בחיים לא ללכת לישון עם המחלה הזאת !! (אלא אם כן למישהו בא להפוך להיות ערפד..)

אני כבוע שבוע (בחיים האמיתיים שלי) מנסה למצוא 5 אבני GRAND SOUL GEM (ריקות. היא לא מקבלת מלאות. ניסיתי.) כ"שוחד" למכשפה המז*****ת הזאת שתגלה לי את התרופה לערפדיות..

מצאתי עד עכשיו 4 בלבד בכל מיני מערות וחסרה לי אחת !!! רבק !! איפה יש ??!! נמאס לי מהחרא הזה!! זה כבר לא מצחיק.. מי חשב על השטויות האלה??!! למה אי אפשר לשלם לב* ז**ה הזאת איזה 1000 זהב ושתעזור לי!!? למה לעשות דווקא ??!! נמאס לי!!!

בנתיים מצאתי 3 אבנים בשתי המנהרות שנמצאות ליד הבית שלה בהרים.. וקניתי עוד אחת ב MARKET DISRICT..

למישהו יש מקום שהוא יודע בוודאות שיש שם אבן כזאת ??! זה יעזור לי לא רק במשחק אלא גם בחיים !! תודה!! דחוף!!

יש ב- Arcane University מלא, אבל בשביל להיכנס אתה צריך להיות יותר מ- Associate

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לחסוך לך עצבים תשתמש בצ'יט הבא: תכתוב קונסולה (לחיצה על מקש טילדה '~') player.additem 00015B8E 5

זה אמור לתת לך את ה5 אבנים הנחצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אתה יכול פשוט לרוקן את האבנים המלאות שלך ( על חפצים עם כוח קסם שזקוקים שתמלא אותם ).

אבל משהוא יותר חשוב, יש לי שמירה רגע לפני שאני הולך לישון ושנושך אותי ערפד, אבל לא כתוב לי שום מחלה בשם הומופוביה ( או איך שלא יקראו לה ), ואני יודע בדיוק איפה לבדוק אם יש או לא אז תאמינו לי אין לי, בקיצור בכל זאת שתיתי את השיקוי שממרפא מחלות וזה לא עשה כלום, אני עדיין ערפד ( זה אמור לרפא אותי על ההתחלה בכלל? ), מה לעשות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אתה יכול פשוט לרוקן את האבנים המלאות שלך ( על חפצים עם כוח קסם שזקוקים שתמלא אותם ).

אבל משהוא יותר חשוב, יש לי שמירה רגע לפני שאני הולך לישון ושנושך אותי ערפד, אבל לא כתוב לי שום מחלה בשם הומופוביה ( או איך שלא יקראו לה ), ואני יודע בדיוק איפה לבדוק אם יש או לא אז תאמינו לי אין לי, בקיצור בכל זאת שתיתי את השיקוי שממרפא מחלות וזה לא עשה כלום, אני עדיין ערפד ( זה אמור לרפא אותי על ההתחלה בכלל? ), מה לעשות???

אי אפשר ל"רוקן" אבן , האבן נעלמת אחרי השימוש (היוצא דופן היחידי זה הazura star שהיא רב-פעמית).

אם אתה כבר נראה כמו ערפד נראה לי שכבר עברו לך 3 ימים , כנראה לא שמת לב , הדרך היחידה שלך להיפטר מזה זה לעשות את הקווסט לריפוי

אני כבר איזה 4 פעמים נדבקתי במחלה , ואיך שקיבלתי את ההודעה שתיתי את השיקוי ולא הפכתי לערפד (המחלה נעלמה מהרשימה)

איך משיגים את הקסם שטוען את הSoul Gems?

זה נקרא soul trap ואפשר לקנות אותו בכל מיני מקומות (יש גם כלי עם הקסם הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...