Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

כנראה לא הדגשתי את זה: זה דחוף ביותר אז בבקשה תענו לי כמה שיותר מהר:

אני חייב תשובה מהר, אחרי שעשיתי את המשימה עם סרידור הערפד, אחרי שאני יושן הופכים אותי לערפד, ואני לא רוצה להיות אחד כזה.

מה לעשות??? אני חייב הסבר ברור ומפורט, וגם שיהיה מהר ( אני כבר צריך לעלות רמה ).

ותגידו, נגיד שלא ישנתי הרבה והייתי אמור לעלות יותר מרמה אחת, לדוגמא 2 רמות, אז הרמה השנייה שהייתי אמור לעלות הלכה קפוט???

ושוב, אני חייב תשובה מהיר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל איך עושים אותו ( אני מצטער שאני מלחיץ אתכם אבל אני כבר מת "ללכלת לישון" כי אני צריך לעלות כבר 2 רמות אז מהר בבקשה )???

ועוד דבר, יש לי משימה למצוא בערך 24 NIRNROOT ובקושי מצאתי 3, אני יודע שאפשר למצוא אותם בקרבת מים אבל גם שם יש בקושי, הבנתי שגם הם יכולים להיות במקום תת קרקעי שאין שמה חשיפה לשמש, אז אתם יעולים להגיד לי מקום מסוים שיש בו הרבה צמחים כאלה שאני אוכל למצוא 24 כאלה בכמה שיותר מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזאת אומרת, ללחוץ על T זה כאילו להעביר את הזמן, ולישון זה לישון, למה התכוונתה?

ואני יודע שאחרי שאני יושן אני מגלה שבשנה שלי אז נשך אותי ערפד, אבל זה לא נותן לי שום- quest חדש.

אני לא מבין, תסביר לי בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

T זה לא להעביר את הזמן, זה לפתוח "קומזיץ" \ CAMP ואת נח.

כדי לעלות רמות אתה צריך לנוח במיטה, כלומר כשאתה רואה מיטה תעשה SPACE או כל כפתור שאתה תיכנתת בשביל לאשר דברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

T זה לא להעביר את הזמן, זה לפתוח "קומזיץ" \ CAMP ואת נח.

כדי לעלות רמות אתה צריך לנוח במיטה, כלומר כשאתה רואה מיטה תעשה SPACE או כל כפתור שאתה תיכנתת בשביל לאשר דברים.

לא הבנתי מה אתם רוצים, אני יודע שאם אני אלך לישון אז אני ישר אהפוך לערפד, לכן אני לא רוצה ללכת לישון, וזה למה אני גם לא יכול לעלות רמות לבנתיים.

אתם אמרתם לי שיש quest שמדריך אותי איך לחזור לבן אדם רגיל, ואני שואל עכשיו איפה אני יכול לעשות אותו? עם מי לדבר ואיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאתה ננשך יש לך שלושה ימים עד שאתה ניהיה ערפד... תכנס לטאב של הקסמים ותלחץ על הלשונית האחרונה לראות את כל ה"השפעות והבונוסים" שיש עליך, אם אתה רואה מחלה בשם "hermophilia" אנא ערף איך שזה רשום... פשוט תשתה שיכוי cure disease או שתלך למקדש ל altar.

וזהו...

אם כבר נהפכת רשמית לערפד (אחרי שלושה ימים) רק אז.. תוכל לעשות את הקווסט cure for vamprisim.

מקווה שזה ברור עכשיו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה,אני מחכה בקוצר-רוח לשחק בו.

מישהו יכול לומר לי כיצד המשחק יעבוד אצלי במפרט שבחתימה?

יש לך מיפרט יותר טוב מישלי

זה אמור ליפעול ברמה טובה

רק שתבין שצריך לשחק בהגדרות עד שמגיעים להגדרות המתאימות

וזה יכול לקחת קצת זמן

במיקרה שיש קפיצות תוריד לאט לאט תהגדרות עד שתגיע להגדרות שיתאימו לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אחרי 3 הימים האלה כשאתה נהפך לערפד אז ישר עולה לך ה-quest של cure for vamprisim אז כן, זה ברור כשמש :D

תודה אחי, הצלתה אותי, סוף סוף הבנתי מה לעשות :xyxthumbs:

ותקשיב שניה, עוד לא עברו לי 3 ימים ויש לי את השיקוי שמרפא מחלות, כדאי לי בכל זאת לעשות את ה-quest? תוך כדי ה-quest נלחמים באויבים ומשתפרים, וגם בסוף מקבלים כסף או נשקים ( אם זה מהקורבנות או אם בסוף מישהוא מביא לך )?

ושאלה אחרונה, במשימה שצריך להשיג 24 NIRNROOT ( אחרי שכבר השגתי 10 מקודם ), בקושי מצאתי 3, אני יודע שאפשר למצוא אותם בקרבת מים אבל גם שם יש בקושי, הבנתי שגם הם יכולים להיות במקום תת קרקעי שאין שמה חשיפה לשמש, אז אתם יכולים להגיד לי מקום מסוים שיש בו הרבה צמחים כאלה שאני אוכל למצוא 24 כאלה בכמה שיותר מהר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש מקום כזה , הם מפוזרים בכל העולם, יש גם לפעמים בכל מיני חדרים בתוך עציצים, אבל למה לך? השיקוי הזה סתם מעפן , לא שווה להתאמץ בשבילו תקנה מגילות\קסמים של night eye ו detect life וזהו, בלי כל המאמץ של לחפש את הצמחים הדביליים האלו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...