Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

אני מאמין שמעבר לערך האסטטי של השריון יש גם ערך של מיגון לסוס , הרי הסוס לא חסין , והוא נפגע מיצורים (בד"כ הם תוקפים אותו ראשון) וגם מת בסופו של דבר, אז אני די בטוח שהשריון מחזק אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם נכון, איך שכחתי מזה :kopfpatsch:

אבל לפי מה ששמתי לב ( ואולי אני טועה ) הסוס די חזק ולא מת מהר.

אבל השריונים האלה יהיהיו לכל סוס במשחק סתם ככה? או שתצטרך לקנות את זה איכשהו, או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, יכול להיות שהיצטרפות לגילדה מסוימת תימנע ממני להיצטרף לגילדה אחרת?

לדןגמא אם אני אהיה בגילדת הגבים או בגילדה הזאת של הערפדים אני עדיין אוכל להיצטרף לגילדת האבירים והקוסמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נכון, איך שכחתי מזה :kopfpatsch:

אבל לפי מה ששמתי לב ( ואולי אני טועה ) הסוס די חזק ולא מת מהר.

אבל השריונים האלה יהיהיו לכל סוס במשחק סתם ככה? או שתצטרך לקנות את זה איכשהו, או מה?

הסוס לא נפגע הרבה בכל מקרה...

את האמת היה לי קרב גדול אתמול one bandit + 1 troll + 2 wolves.

הסוס שבר אותם וחטף הרבה נזק... אבל זה היה מקרה מאוד נדיר.

בכל מקרה, השיריון לסוס גם אמור לעשות אותו הרבה יותר איטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני משיג את הקסם שטוען לי את הSoul Gems?

תודה.

*ספויילר*

יש לי התלבטות, בקווסט The Sins Of The Father אני צריך להחזיר חרב מסויימת למישהו מגילדת הגנבים, כשאני מוצא את החרב מסתבר שהיא חרב אבודה של הממלכה ואז ההתלבטות היא אם להחזיר אותה למלך או לתת אותה למי שנתן לי את הקווסט (או לשמור אותה לעצמי? החרב שווה אלף גולד ועם 13 נקודות פגיעה), אם אני מחזיר אותה למלך אני זוכה ב"כבוד" ובמגן עם 10 Sheild (עכשיו יש לי של 9), ואם אני מחזיר לאיש ההוא אני מקבל 1500 גולד, סיכוי שיקרה משהו רע (כי החרב נפלה לידיים רעות) וריב עם הבנים של האבא (אם זה אמור להזיז לי), אז קיצר, מה אתם הייתם עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם זה אפשרי לשחק במשחק עם כל ההגדרות על הכי גבוה ברזולוציה 640*480 עם 6800GT ו1GB זיכרון ושזה ישחק חלק בכלל בלי תקיעות?

אחי, יש לי גם מחשב כזה

וזה עובד לי על 1024X768 עם הגדרות בינוניות עם בלי תקיעות...

ורואים מצויין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב תשובה מהר, אחרי שעשיתי את המשימה עם סרידור הערפד, אחרי שאני יושן הופכים אותי לערפד, ואני לא רוצה להיות אחד כזה.

מה לעשות??? אני חייב הסבר ברור ומפורט, וגם שיהיה מהר ( אני כבר צריך לעלות רמה ).

ותגידו, נגיד שלא ישנתי הרבה והייתי אמור לעלות יותר מרמה אחת, לדוגמא 2 רמות, אז הרמה השנייה שהייתי אמור לעלות הלכה קפוט???

ושוב, אני חייב תשובה מהיר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה שאלות...

1. ע"י מה עולים רמה? כשהורגים מלפצות(ואנשים.. או כל דבר)? או ע"י העלאת הmajor skills ? ולמשל אם אני קוסם(mage), מה אני אמור לעלות?

2. כשנגיד משחדים מישהו בסוף כתוב max disposition , מה זה אומר?

3. הגעתי כבר לקטע שהקוסמת שניראית כמו לטאה או משהו, אמרה לי שצריך לקרוא מכל פיסקה בספרים, את המילה הראשונה,

אני אמור לקרוא את זה? או שהיא אמורה להגיד לי משהו?

4. איך הופכים לערפדים?! אני מת לראות את זה...

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותגידו, נגיד שלא ישנתי הרבה והייתי אמור לעלות יותר מרמה אחת, לדוגמא 2 רמות, אז הרמה השנייה שהייתי אמור לעלות הלכה קפוט???

לא

אתה ישן שוב ועולה עוד רמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...