Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

משהו עשה במישמה בגילדת הקוסמים שצריך להפעיל כמה עמודים pillar

צריך לעשות שם קסם קור אש ועוד שניים. אני חושב שזה המשימה השלישית של הגילדה

הבעיה שאני לא מצליח להפעיל את העמודים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי אני רואה שכולם פה מדברים על איך לעבור שלבים וכאלה וכו'

אז אני יודע שקצת מאוחר אבל יש לי שאלה:

אני חובב משחקים כמו:

מאפיה

הסנדק

GTA

אפילו משחקים די דימיוניים כמו SERIOUS SAM 2

ואני יודע שהמשחק קיבל תוצאות גבוהות ואפילו ואוו המשחק הכי טוב!!

נראה לכם שאני יאהב את זה? אף פעם לא שיחקתי במשחק RPG

אגב לזה שאמר שהסנדק זה חרא לדעתי זה לא וכנראה שיש לך בעיה אם אתה חושב ככה. זה העביר לי יומיים ולדעתי כאחד שראה את הסנדק הסרט נורא אהבתי את זה ואני הייתי נותן לו 10 בטח אתה היית נותן לו 0 כי אתה בכלל לא יודע מה אתה רואה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסנ מה? מה הקשר הסנדק עכשיו :s05:

בכל מקרה, אני בטוח שאתה תאהב את OBLIVION, זה משחק גדול ו... טוב אין לי מילים, שחק בו כמה שיותר מהר וכמה שיותר זמן :xyxthumbs:

ומישהוא יכול לענות לי על שאלה מקודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני רואה שכולם פה מדברים על איך לעבור שלבים וכאלה וכו'

אז אני יודע שקצת מאוחר אבל יש לי שאלה:

אני חובב משחקים כמו:

מאפיה

הסנדק

GTA

אפילו משחקים די דימיוניים כמו SERIOUS SAM 2

ואני יודע שהמשחק קיבל תוצאות גבוהות ואפילו ואוו המשחק הכי טוב!!

נראה לכם שאני יאהב את זה? אף פעם לא שיחקתי במשחק RPG

אגב לזה שאמר שהסנדק זה חרא לדעתי זה לא וכנראה שיש לך בעיה אם אתה חושב ככה. זה העביר לי יומיים ולדעתי כאחד שראה את הסנדק הסרט נורא אהבתי את זה ואני הייתי נותן לו 10 בטח אתה היית נותן לו 0 כי אתה בכלל לא יודע מה אתה רואה

זה באמת תלוי באופי שלך כשחקן

שחקני פעולה עלולים להשתעמם מהמשחק...כי הוא בעל אופי וקצב איטי בהרבה ממשחקי פעולה...

מה שגם הוא מאוד מעמיק בכל דבר,וצריך לגשת אליו ב"ראש פתוח".

תנסה ותראה....אין משהו אחר להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א-שימו לב מה עשיתי לחיילים המסכנים שנמצאים בטירה של ה-BLADES ;D

חיסלתי אותם אחד אחד,ובגלל שהם התנהגו כמו מטומטמים [אף אחד מהם לא ציפה שאני אתקוף אותו,אז הם כל פעם תקפו אותי ואז וויתרו] זה היה ממש קל ומשעשע

את הראשון הרמתי עם מטה קסמים [יש לי מטה שעושה 80 נזק חשמל ביריה] והוא התעופף לעזאזל

החייל השני שרץ לעברי נפל בטעות מהחומה ומת,וכל השאר הרגתי בחרב,ולבסוף ג'אפרי גם בא אז תקפתי אותו,החלק המצחיק היה שבמהלך הקרב שנינו נפלנו מהחומה,ג'אפרי פגע באדמה ראשון ואיבד את ההכרה [כי הוא לא יכול למות] והחרב שלו עפה לעזאזל ואני התרסקתי אל מותי

זה היה פשוט שופך מצחוק,הגופות של שנינו התדרדרו במורד ההר אחר כך [משום מה התפריט טעינה התעקב אחרי שמתתי]

:lol:

http://img377.imageshack.us/img377/7273/screenshot08fp.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה (אולי קצת דבילית), יש בלי סוף שערי Oblivion במפה, אז אני צריך ללכת עצמאית לתוכם ולסגור אותם או שאני צריך אותם לקווסט הראשי או לחילופין אסגור אותם בקווסט הראשי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו עשה במישמה בגילדת הקוסמים שצריך להפעיל כמה עמודים pillar

צריך לעשות שם קסם קור אש ועוד שניים. אני חושב שזה המשימה השלישית של הגילדה

הבעיה שאני לא מצליח להפעיל את העמודים האלה

סתכל עמוד אחד מאחוריך :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה (אולי קצת דבילית), יש בלי סוף שערי Oblivion במפה, אז אני צריך ללכת עצמאית לתוכם ולסגור אותם או שאני צריך אותם לקווסט הראשי או לחילופין אסגור אותם בקווסט הראשי?

תודה.

אחרי שתסיים את הקווסט הראשי כל השערים יסגרו. אז אתה לא חייב לסגור אותם לבד, אך אם אתה רוצה אתה מוזמן לסגור כמה שערים בשביל הכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברים אז ככה.

התקנתי סוף סוף את המשחק כי לא יכולתי להתאפק עוד מרב ההתלהבות שיצרתם פה (אני עדיין משחק ב morrowind שהוא לדעתי אחלה משחק)

אני רוצה לומר לכם כזאת אכזבה המון זמן לא ספגתי.

ממש בא לי ללכת ולבקש את הכסף בחזרה.

זה אחד המנועים הכי דפוקים שראיתי בחיים שלי וראיתי לא מעט.

ניסיתי להכריח את עצמי לשחק בכח ועכשיו אני אומר לכם אחרי בערך 30 דקות של משחק (בגוף 3 לא בגוף ראשון. אני שונא גוף ראשון)

כל החדר מסתובב לי ואני מתאפק שלא להקיא את נשמתי.

כזאת סחרחורת לא קיבלתי בחיים ממנוע תלת מימד!!!

מצד אחד הטקסטורה מהממת. אבל מצד שני האופק ממש מעורר רחמים. זה נראה יותר כמו באג מכוער מאשר אופק.

שלא לדבר כמה היא גוזלת מהכרטיס מסך. (שלדעתי שלא לצורך בכלל, כל המנוע הזה בנוי בצורה בזבזנית לדעתי).

ניסיתי לראות עם fraps על כמה פריימים אני רץ (המשחק רץ חלק לגמרי ב 768*1024 עם hdr והגדרות medium).

דבר מוזר מאוד.... התוכנה מראה לי 25 פריימים בממוצע אבל המשחק רץ חלק לגמרי...... חשוד מאוד......

(למשל 25 פריימים ב זה כבר מקרטע).

אם קיימת דרך כלשהיא לסדר את ההגדרות של המנוע המזופט הזה, אנא תודיעו לי כי ככה אני ממש לא מסוגל לשחק במשחק.

(אלה אם כן אני ממש מזוכיסט או בולמי, שאוהב להקיא כל כמה זמן ולראות את כל העולם מסתובב מסביבי....)

.....ממש בא לי ל :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??!! על מה אתה מדבר?? המשחק הזה מצטיין לפי דעתי דווקא במנוע שלו.. עד המשחק הזה לא שחקתי בחיים בשום משחק RPG ולא אהבתי את הז'אנר בכלל.. המשחק הזה לפי דעתי (ולדעת כל אתר סיקור ברשת) הוא אבן דרך במשחקי המחשב.. היכולת להסתובב בעולם עצום עם בקושי טעינות ביניהם עם גרפיקה כזאת מדהימה, פיזיקה מצויינת של משקל ותזוזת חפצים, מזג אויר משתנה, מערכת יממה של 24 שעות מזריחה עד שקיעה, צלליות מעולות, טקסטורה מעולה ואני יכול להמשיך עד הבוקר..

אחי, תנסה בהגדרות להרים את המרחק הצגה של כל האפשרויות שם, למשל להגדיל את המרחק של הצמחייה והדמוית ככה שלא יהיה המצב המגעיל הזה שדשא ועצים במרחק של 20 מטר ממך בכלל לא נראים עד שמגיעים אליהם.. זה משפר את ההנאה בצורה דרמטית (בתנאי כמובן שהמחשב שלך יסחוב את זה - מה שלפי המפרט שלך נראה לי כדבר סביר..) דרך אגב המצב של גוף שלישי במשחק הזה לפי דעתי אכן מסריח וממש קשה לשחק דרכו, הוא יותר בשביל היופי, כדי לראות את הדמות שלך או כשאתה רוכב על הסוס אז זה די נחמד.. אבל ככה, במשחק השוטף זה ממש לא אטרקציה.

עם מפרט כמו שלך הייתי הולך על המפרט הבא: 800X600 אנטיאלייסינג X 2 (או 4) ומרים את ה "הצגת חפצים רחוקים" למקסימום בכל הסעיפים.. רק עם הפריים רייט היה פגז הייתי מנסה ללכת על 1024X768.. מקווה שתהנה בכל זאת.

*נ.ב - שאלתי לפני איזה עמוד או שניים אם מישהו יודע איך הורגים את הרוח הגדולה שנמצאת בסירה השבורה שמרוסקת שם במים ( בקווסט עם הרוח ההיא שמשקיף על המים..) היא משתקת אותי עם איזה קסם מעצבן של ילדים קטנים ואני לא יכול לזוז .. אני לא שולט בקסמים. חרב = חבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.

ממש בא לי ללכת ולבקש את הכסף בחזרה.

זה אחד המנועים הכי דפוקים שראיתי בחיים שלי וראיתי לא מעט.

כנראה שלא ראית מספיק מנועים...? מדובר באחד המנועים הטובים יותר שקיימים. צא מגוף שלישי בלי לחשוב פעמיים. המשחק בנוי לגוף ראשון.

אם אתה מספיק טוב, לפעמים תוכל להעזר בגוף שלישי בקרבות (אם אתה לוחם)

עם גראפיקה כזאת, אתה לא יכול לצפות ש-6600GT יריץ אותו חלק באיכות גבוהה. זה לא עניין של תיכנות לא יעיל - פשוט דרישות גבוהות מאוד.

יש לא מעט Tweaks שלי אישית עזרו פלאים. אחד החשובים - בדריבר של - כנס ל-Additional Direct3D settings.

Max frames to render ahead מ-3 תוריד ל-0 או 1. (צריך coolbits אם אני לא טועה) מונע לאגים של תזוזת העכבר -> למי שהעכבר "מאחר" בתגובה, זה פתרון מעולה.

במידה ואתה מאוכזב מהמנוע רק בגלל גוף שלישי... נראה אותך משחק Quake בגוף שלישי. ממש מטופש להתבכיין על דבר שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...