Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

אם אתה בגילדת הגנבים אתה יכול לשלם את הקנס (או יותר נכון, חצי מהקנס ;)) אצל אחד מהגילדה, יש להם קומבינות עם השומרים

בקשר לפריצת מנעולים, לי יש שיטה שהיא חצי רמאות , כי לא ממש הולך לי ידנית לפרוץ. אז מה שאני עושה זה עושה quicksave לפני שאני מתחיל בפריצה לוחץ כמה קליקים על auto attempt (פריצה אוטומטית, ביחס לsecurity skill שלך) , לפעמים זה גומר לי על כל הpicks אז אני מעלה את השמירה עד שזה יוצא לי ישר או אחרי 1-2 :P

תודה, אני אחפש על איך להצטרף לגילדת הגנבים בדיון הזה

ובקשר לדלתות, נמאס לי מזה אז לפעמים אני משתמש בצ'יט (unlock בקונסול ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כבר כמה פעמים מבקש עזרה בקווסט שב- IMPERIAL CITY, שקוראים לו UNFRIENDLY COMPETITION.

אחרי שהרגתי את הספק של טורוניר, הייתי צריך למצוא עוד ראיות בשטח שיש את כל הקברים על פשעיו של הספק שהביא לטורוניר את הסחורה שלו מגופות של אנשים

מתים.

אם אתם לא יודעים על מה אני מדבר או לא זוכרים, אז תגידו את זה בבקשה שאני אדע שאין לי למה לשאול בכלל ואני סתם מבזבז את זמני וזמנכם.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה שהוא אומר לי Your intelgence is Damaged האם זה לא עולה חזרה :nixweiss:, יש לי כמה תכונות מסומנות באדום

ד"א, מאוד קשה לי להלחם עם יצורים אני צריך לעשות מלא סייבים??? יש לי קוסם לוחם, יכול להיות שחבל שלא לקחתי לוחם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר כמה פעמים מבקש עזרה בקווסט שב- IMPERIAL CITY, שקוראים לו UNFRIENDLY COMPETITION.

אחרי שהרגתי את הספק של טורוניר, הייתי צריך למצוא עוד ראיות בשטח שיש את כל הקברים על פשעיו של הספק שהביא לטורוניר את הסחורה שלו מגופות של אנשים

מתים.

אם אתם לא יודעים על מה אני מדבר או לא זוכרים, אז תגידו את זה בבקשה שאני אדע שאין לי למה לשאול בכלל ואני סתם מבזבז את זמני וזמנכם.

תודה :xyxthumbs:

מה אתה מחפש רחוק? בקבר למטה איפה שהרגת אותו ואת הלוחם שהיה איתו, ממש ממול יש את חפירה נשען על הקיר, קח אותו ותביא אותו למי שצריך (תקבל הודעה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני משיג משימות בFighters Guild? אני חושב שכשהצטרפתי נוסף לי קווסט ונראה לי שסיימתי אותו מזמן, ולמרות שאני מדבר עם הFighters Guild Portal (נסיתי בכמה ערים) הוא לא נותן לי משימות חדשות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני מוכר דברים שיש לי במשחק?

ויצאתי מהביוב של ההתחלה אני צריך ללכת ישר להביא את השרשרת של המכלים לג'פריי? או שעדיף לעלות רמות לפני?

חחח זה עיקר המשחק

אתה עושה את זה כשאתה מסיים את הקוואסט הראשי איך שהבנתי

אגב התקבלתי לגילדת הרוצחים :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח זה עיקר המשחק

אתה עושה את זה כשאתה מסיים את הקוואסט הראשי איך שהבנתי

אגב התקבלתי לגילדת הרוצחים :hat:

ברוך הבא למשפחה >:D

ללא ספק המשימות הכי כיפיות ומעניינות במשחק הם של האחווה השחורה (במיוחד המשימה של " whodunit? " , משימה מגניבה ומשעשעת לאללה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...