Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

תגידו, יש אפשרות שהשומרים יעזבו אותי (גנבתי סוסים והרגתי כמה אנשים)(חוץ מכסף, כי יש לי קצת פחות מ 5000 באונטי וזה עדיין לא נותן לי לשלם :s05:)? ואם אי אפשר, אז איך אפשר להיכנס לכלא בלי שיקחו את כל החפצים?

ואיך בדיוק פותחים מנעולים ברמה easy ומעלה? :x לפעמים יוצא לי (עדיין לא ממש הבנתי איך) להעלות את אחת מהמשקולות (מה שזה יהיה) האלו ואת השנייה אני לא מצליח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם אתה בגילדת הגנבים אתה יכול לשלם את הקנס (או יותר נכון, חצי מהקנס ;)) אצל אחד מהגילדה, יש להם קומבינות עם השומרים

בקשר לפריצת מנעולים, לי יש שיטה שהיא חצי רמאות , כי לא ממש הולך לי ידנית לפרוץ. אז מה שאני עושה זה עושה quicksave לפני שאני מתחיל בפריצה לוחץ כמה קליקים על auto attempt (פריצה אוטומטית, ביחס לsecurity skill שלך) , לפעמים זה גומר לי על כל הpicks אז אני מעלה את השמירה עד שזה יוצא לי ישר או אחרי 1-2 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה בגילדת הגנבים אתה יכול לשלם את הקנס (או יותר נכון, חצי מהקנס ;)) אצל אחד מהגילדה, יש להם קומבינות עם השומרים

בקשר לפריצת מנעולים, לי יש שיטה שהיא חצי רמאות , כי לא ממש הולך לי ידנית לפרוץ. אז מה שאני עושה זה עושה quicksave לפני שאני מתחיל בפריצה לוחץ כמה קליקים על auto attempt (פריצה אוטומטית, ביחס לsecurity skill שלך) , לפעמים זה גומר לי על כל הpicks אז אני מעלה את השמירה עד שזה יוצא לי ישר או אחרי 1-2 :P

חחח, גם אני.

היו שתי תיבות HARD ו AVERAGE והיו לי רק 8 מפתחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו, אני ברמה 2 בעיר הראשונה, ויש לי מלא חפצים גנובים יקרי ערך שמכבידים עליי ואני מת למקור אותם כבר, אז אני יכול כבר

להיצטרף לגילדת הגנבים? אם כן אז איך? ואם לא אז אני יכול לאכסן את הדברים שלי במקום כל שהוא ולהיות בטוח שהם לא יעלמו לי( גם אם זה יעלה לי כסף )?

במקרה שאני אביר ואני רוצה להשתמש במגנים, אז עדיף לי לקחת את ה-SKILL של ה-BLADE או BLUNT? ( כי אם אני לא טועה אז רוב הגרזנים והנבוטים וכל אלה הם ל-TWO HAND ואני רוצה שיהיה לי גם מגן )

וLOGIC- כן, גם אם אתה כותב 2 דברים שונים בנושאים שונים זה לא אומר שאתה צריך הודעות נפרדות. אתה פשוט מפריד בניהם ע"י כמה שורות רווח או

שם מין כותרת משנה כזאת או פתיחה שיבינו שזה נושא אחר. מה שאני כתבתי ( ההערה שלי אליך ) זה לא סתם, כי זה היה בכל מקרה באותה הודעה

ששאלתי בה משהו אחר שקשור לתרד אז אל תגיד סתם שטויות וגם אל תתעצבן כלכך, מה כבר אמרתי לך??? לא באתי לפורום לריב וגם לא לעצבן או להעליב אף

אחד. "שולם"? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו התחלתי לעשות משימות לגילדה של הרוצחים ואני משימה אחרי שנתנו לי להרוג משהו שהוא יושב בכסא

הם הבטיחו לי בונוס אם אני יעשה אותה בשקט אבל היכולת התגנבות שלי נמוכה האם אני יפסיד בונוס שווה אם אני לא יעשה אותה בשקט?

בדיוק סיימתי את המשימות באחווה השחורה.

אם 100 או 50 מטבעות זהב נחשב לבונוס מספיק נחשק בעיניך אז בוודאי הוא שווה, אך בדרך כלל הפרסים שאתה מקבל על סיום המשימה עצמה שווים יותר מהבונוס לדעתי.

אם במשימה הספציפית הזאת קשה לך אתה יכול לוותר על הבונוס כאן, כל עוד אתה את המשימה עצמה זה לא אמור להשפיע על ההתקדמות שלך באחווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על רוחות... עשיתי את המשימה הזאת שצריך להכנס לספינה עם רוחות (בנמל) ולהוציא משם כדור בדולח לאיזו אישה... למען האמת, חוץ מהרוח הראשונה לא הצלחתי להתמודד עם הרוחות שם בשיט... אז מה עשיתי... ברחתי החוצה מהספינה, כל הרוחות רדפו אחרי החוצה לנמל... רצתי לאורך כל הנמל כדי שכל העיר תצא עליהם. היה שם קרב חבל על הזמן :lol: אנשים אפילו נפלו למים! ועוד ניסו לשים מכות לרוח שמרחפת מעליהם ושוברת להם תתחת.

בזמן הזה נכנסתי לספינה להוציא עוד איזו רוח או 2. הבאתי אותם לבר שהיה שם (שידעתי שהוא מלא בלוחמים :smile1:) , התישבתי על כסא! בזמן שכל הבר קמים לפרק את הרוח. עד עכשיו אני מתלהב כמו ילד קטן. המשימה הכי קשה שהיתה לי הפכה למשימה הכי קלה. :screwy:

לעניין אחר...אולי משהו יודע.. אני צריך למצוא 5 Grande Soul Stones ולתת לאיזו מכשפה שליד הנהר, כדי שתכין לי בתמורה תרופה נגד.... אני fucking ערפד!!! לא רוצה להיות ערפד ! השמש שורפת אותי, אלא אם כן אני נושך אנשים. נמאס לי מזה, חפיף על ה-skills של הערפדים. איפה מוצאים את האבנים האילו?

מצאתי 1 במערה שקרובה למכשפה. 1 אחרת קניתי בגילדה של הקוסמים - היה לו רק 1 :kopfpatsch: . אני חייב עוד 3, יש למשהו רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלוהים יישמור כמה המשחק הזה יכול לתסכל!! אני לפעמים מתחיל כבר לצחוק מרוב שאני אוכל בו חרא .. נופלים עליך לפעמים כאלו צרות..

שאלה אחת לי אליכם : המשחק הזה אמור להיות כזה קשה או שזה רק אני ?? מה הקטע בלעשות 25 פעמים SAVE בכל פעם שנלחמים מול איזה שני גובלינים מסריחים (אגב, עד עכשיו אני לא מבין למה יורד לי חיים בגלל שהם מדגדגים אותי...חחח) עד שתופסים את "קרב המזל" בו אתה מצליח לשרוד.. ואז שוב להתחבא באיזה פינה ולחכות שהכח שלך ייתמלא חזרה ולהעבור לקרב הבא וחוזר חלילה.. כאילו הכוונה שלי היא שאין זרימה, זה יותר מזל משכל כל הקרבות האלה..

אם יש למישהו טיפ שיאיר לי את הדרך!! משהו שאולי אני מפספס?! או שככה הסגנון של המשחקים בז'אנר הזה?

נ.ב - חוץ מה"תלונה" למעלה - זה המשחק הכי מושקע והכי יפה (מכל הבחינות) שראיתי בחיים שלי!! בהחלט אבן דרך בהיסטוריית משחקי המחשב!! לכל מי שעדיין לא קנה - פשוט חובה !! רק תדאגו למחשב חזק כי המשחק פשוט דורש ומגיע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא מבין על מה אתה מדבר ... יכול להיות ששמת את דרגת הקושי על הכי גבוה בטעות? (ESC - OPTIONS - GAMEPLAY)

הקרבות במשחק בכלל לא קשים , במיוחד לא בשלבים הראשונים, צריך פשוט לדאוג טוב לדמות, שתהיה לה נשקים טובים, שריון טוב , להעלות את המיומנויות וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על רוחות... עשיתי את המשימה הזאת שצריך להכנס לספינה עם רוחות (בנמל) ולהוציא משם כדור בדולח לאיזו אישה... למען האמת, חוץ מהרוח הראשונה לא הצלחתי להתמודד עם הרוחות שם בשיט... אז מה עשיתי... ברחתי החוצה מהספינה, כל הרוחות רדפו אחרי החוצה לנמל... רצתי לאורך כל הנמל כדי שכל העיר תצא עליהם. היה שם קרב חבל על הזמן אנשים אפילו נפלו למים! ועוד ניסו לשים מכות לרוח שמרחפת מעליהם ושוברת להם תתחת.

בזמן הזה נכנסתי לספינה להוציא עוד איזו רוח או 2. הבאתי אותם לבר שהיה שם (שידעתי שהוא מלא בלוחמים ) , התישבתי על כסא! בזמן שכל הבר קמים לפרק את הרוח. עד עכשיו אני מתלהב כמו ילד קטן. המשימה הכי קשה שהיתה לי הפכה למשימה הכי קלה.

איפה לקחת את ה quest? נשמע מעניין.

jackob, שאתה עושה BLOCK עדיין יורד לך קצת חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית שלי זה עם טיפוסים שמטילים עלי כשפים או יורים עלי אש וכאלה .. כי אין לי איך לחסום את זה (חוץ מלברוח מזה) וכשזה פוגע זה מוריד מלא כח..

יש איזה דרך לחסום את הירייות אש של הגובלינים ? (אני לוחם רמה 5)..

ועוד משהו שקצת לא ברור לי : למה שאני הולך ללמוד כישורים של HEAVY ARMOR ועוד כל מיני אחרים רשום לי ש"לדמות אין יכולת ללמד אותך" (או משהו דומה..)

זה בגלל שאני כבר יודע את הכישורים האלה??

יש איזה דרך מהירה יותר למלא חזרה את החיים חוץ מהקסם המסכן הזה של הלוחם שמחזיר 8 נק' כל פעם ? איפה אפשר לשפר את כישורי הקסמים שלי?? :nixweiss:

* ושאלה לא כל כך קשורה - קורה לי די הרבה במשחק הזה במיוחד כשאני יוצא ממנו חזרה לווינדוס להקפיץ לי את ההודעה הכי מעצבנת בתולדות ה :

OBLIVION נתקל בבעיה ועליו להסגר מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה... זו בעיה ידועה איתו או שזה רק אצלי בגלל מחשב/חומרה/תוכנה ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה העיקרית שלי זה עם טיפוסים שמטילים עלי כשפים או יורים עלי אש וכאלה .. כי אין לי איך לחסום את זה (חוץ מלברוח מזה) וכשזה פוגע זה מוריד מלא כח..

יש איזה דרך לחסום את הירייות אש של הגובלינים ? (אני לוחם רמה 5).. - תקנה כשפים שעושים אותך חסין לאש או כל מה שאתה צריך.

ועוד משהו שקצת לא ברור לי : למה שאני הולך ללמוד כישורים של HEAVY ARMOR ועוד כל מיני אחרים רשום לי ש"לדמות אין יכולת ללמד אותך" (או משהו דומה..)

זה בגלל שאני כבר יודע את הכישורים האלה?? - תבדוק, לא כתוב לך למה אתה לא יכול?

יש איזה דרך מהירה יותר למלא חזרה את החיים חוץ מהקסם המסכן הזה של הלוחם שמחזיר 8 נק' כל פעם ? איפה אפשר לשפר את כישורי הקסמים שלי?? :nixweiss:

תקנה ו/או תכין שיקויים לעלות חיים. בנוסף תשפר את ה-RESTORATION ואז תקנה כישוף להחזרת חיים חזק יותר. וגם אם אתה אביר אתה יכול לשפר הכול!!! גם כשפים וגם דברים של גנבים ( אבל אם ה- SKILL שאתה רוצה לשפר הוא לא MAJOR SKILL או איך שלא קוראים לזה, אז זה קשה יותר לשפר אותו )?

* ושאלה לא כל כך קשורה - קורה לי די הרבה במשחק הזה במיוחד כשאני יוצא ממנו חזרה לווינדוס להקפיץ לי את ההודעה הכי מעצבנת בתולדות ה :

OBLIVION נתקל בבעיה ועליו להסגר מתנצלים על אי הנוחות שנגרמה... זו בעיה ידועה איתו או שזה רק אצלי בגלל מחשב/חומרה/תוכנה ? :nixweiss:

- תבדוק את הדרישות המינימליות והמומלצות של המשחק, גם לי זה עשה את זה פעמיים ביום יומיים הראשונים, אין לי מושג מה זה, וגם כל פעם שאני

יוצא מהמשחק, פתאום זה כותב לי אותו דבר ( עם ה-SEND או DONT SEND ) למרות שאני בעצמי יצאתי, יכול להיות שזה בגלל שיצאתי ממש תוך כדי ששיחקתי ולא מהתפריט הראשי.

וגם לי יש שאלה :smile1:, יש לי מלא כלי עבודה כמו עט, פטיש וכאלה ( שהם לא להתקפה, סתם כאלה בלי אפילו ערך כספי ) ועוד כל מיני דברים כמו מאזניים, מין מספריים,

שעון חול וכל מיני שטויות. אני צריך אותם בכלל או שהם סתם בשביל היופי של המשחק ( כי הם מכבידים עליי ואני צריך עוד מקום )? שאני אזרוק אותם?

ולמה אף אחד לא עונה לי על השאלות הקודמות שלי??? תענו לי בבקשה :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם לי יש שאלה :smile1:, יש לי מלא כלי עבודה כמו עט, פטיש וכאלה ( שהם לא להתקפה, סתם כאלה בלי אפילו ערך כספי ) ועוד כל מיני דברים כמו מאזניים, מין מספריים,

שעון חול וכל מיני שטויות. אני צריך אותם בכלל או שהם סתם בשביל היופי של המשחק ( כי הם מכבידים עליי ואני צריך עוד מקום )? שאני אזרוק אותם?

תמכור אותם\תזרוק אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...