רשת בין שני מחשבים קווית(ICS) שאני רוצה לעשותה אלחוטית - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת בין שני מחשבים קווית(ICS) שאני רוצה לעשותה אלחוטית

miki26

Recommended Posts

יש לי רשת בין נייד לנייח עם כבל מוצלב בינהם את כל ההגדרות עשיתי בצורה ידנית ללא אשף וכו',אני מצליח לשתף ,קבצים והכל טוב ויפה.

אני החלטתי להפוך את אותה רשת בדיוק(בלי להוסיף נתבים וכאלה) לאלחוטית וקניתי כרטיס רשת לנייח (PCI EDIMAX) ובנייד יש לי כבר כרטיס רשת מובנה רק שעד היום ללא שימוש.

את כל ההגדרות עשיתי כמו עם הרשת החוטית והפעלתי את האשף לרשת אלחוטית ושום דבר אף אחד מהמחשבים לא מזהה שום דבר ורב הסיכויים שהגדרתי משהו לא נכון היות ואין לי שום ניסיון בחומרת אלחוטית ובהגדרות שלהם.

בקשתי היא שבעל ידע בנושא יתן לי פה הדרכה איך לעשות את זה צעד אחר צעד(אולי גם צריך לבטל הגדרות קודמות מהרשת הקודמת).

אני מודה לכל מי שיעזור...

חיפשתי פה בפורום ועוד בהרבה ולא מצאתי הסבר של צעד אחר צעד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ששני הכרטיסים יעבדו במצב ADHOC שזה מעין חיבור מוצלב של כרטיסי רשת אלחוטיים. זאת פונקציה שלא קיימת בכל כרטיסי הרשת, אז תבדוק טוב.

אם אין לך, אתה תהיה חייב נתב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אני מודה לך על התשובה

פרסמתי את השאלה בהרבה פורומים אבל אין מענה

חוץ מההגדרות של קווית שעשיתי ,גם את הדברים הטריוויליים כמו לשים את שני כרטיסי הרשת על

AD HOC כבר עשיתי (למדתי את זה מרסיסיי ת'רדים שונים עוד אין מדריך מקיף ומסודר בנושא...)

יש עוד משהו בסיסי שאולי אני מפספס??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הצלחתי לבד בשעה טובה להקים אלחוטית

היה איזה מדריך מעולה באנגלית ברשת צעד אחר צעד ושאלתי הנוספת היא איך אני מסדר שכאשר אני בביתי הנייד יהיה תחת הרשת הבייתית (ADHOC) ובחוץ במקומות עם ציבורית כמו הטכניון הוא יזהה אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המדריך נחמד, אתה מוזמן לשתף אותו עם כולנו. מצטער שלא עניתי לך קודם (ולהודעה) פשוט לא היה לי זמן.

בקשר לשאלה השנייה שלך, תלך להגדרות TCP/IP של כרטיס הרשת שלך, ותחת ALTERNATIVE SETTINGS תעשה הכל אוטומטי, ואז הוא יתחבר לרשתות עם DHCP שלא תהיה במצב ADHOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה השנייה שלך, תלך להגדרות TCP/IP של כרטיס הרשת שלך, ותחת ALTERNATIVE SETTINGS תעשה הכל אוטומטי, ואז הוא יתחבר לרשתות עם DHCP שלא תהיה במצב ADHOC.

התבלבת קצת.

הוא אמור להשאיר ב-tcp/ip על מצב אוטומטי(כלומר לקבל כתובות משרת dhcp),ובלשונית אלטרנטיב להגדיר ידנית את כתובות הרשת שלו--ad-hoc.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רק באפשרות של tcp/ip נתנת לך האפשרות להגדיר ידנית כתובות ip או לקבל משרת כתובות dhcp כתובות Ip.

באלטרנטיב יש לך רק אפשרות להגדיר ידנית כתובות ip--לכן הוא אמור להגדיר שם את כתובות של הרשת הביתית שלו ואז במקום לקבל כתובת משירות apipa של הוא יקבל כתובות פנימיות עבור הרשת שלו.

במצב הנוכחי דרך tcp/ip במצב אוטומטי הוא יוכל להתחבר לנקודות "hot spot" ודרך אלטרנטיב לרשת הביתית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני לא כזה מבין אותכם ובנוסף הווינדוס שלי זה בעברית לכן אם תוכלו להסביר לי יותר בפרטים וגם את השמות(כמו ALTERNATIVE) אם אפשר את הוורסייה העיברית שלהם

בקשר למדריך שהשתמשתי ברגע שאני אמצא את הלינק אני אפרסם אותו ואם יהיה זמן אני אתרגם את המדריך לעיברית

עריכה:

רק עכשיו ראיתי שברגע שאני משנה את הגדרות ה IP לאוטומטיות אז מתווספת לשונית האלטרנטיבית ולכן הסתדרתי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...