סרטון חדש עמוד 3+VR6 Just sound like a monster - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון חדש עמוד 3+VR6 Just sound like a monster

fire15

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן אטמוספרי משובח.

בתור אחד שגר בישוב חקלאי שיש בו הרבה טנדרים אני חייב לציין לטובה את אחד הסאונדים האיכותיים ביותר ששייכים לאיסוזו D-MAX טורבו דיזל שעולים את העלייה של הבית שלי ב-3000 סל"ד (להזכירכם דיזל)...פשוט להזיל ריר מהשאגה של הטורבו :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שהמנוע אטמוספרי.

http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=34210&Volkswagen

מול ה-Aspiration רשום NORMAL ולא TURBO.

אלא אם הוא הוסיף (מה שדורש הרבה ממון) אבל לא שמעתי שריקה של טורבו (אולי אני חלוד), אם כי על ניוטרל לוקח זמן לטורבו להכנס, צריך לתת פול גז כמה שניות עד שתהיה גדישה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שיש ויכול להיות שאין.

אני יוצא מנק' הנחה שהוא הוסיף ושלב עליית הטורים היה גבוה ומהיר מדי בשביל שהטורבו ייכנס לפעולה.

יש טורבו, Fire?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע אטמוספרי.

ניתן לשים טורבו על האוטו בכ-20000 שקלים אבל אחרי זה שמעתי שיש הרבה בעיות..

וגם לשים על אוטו כזה טורבו (ואז נהיה בין 300-400 כ"ס תלוי איזה טורבו וציפ) על אוטו אם הנעה קידמית זה מאוד מטופש.

יש מישהו שאני מכיר אם VR6 אפורה ששם לה טורבו ועכשיו יש לו 400 כ"ס הבעיה היא יש לו הרבה בעיות עם לקרר את המנוע, שגם ככה ידוע כמנוע חם מאוד.

בגלל זה העדפתי לשפצר את השילדה את המיתלים ורק קצת את המנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת יותר מ-250 כ"ס על הנעה קדמית זה חוסר תועלת מוחלט (וגם צריך שילדה שתעמוד בכל זה).

ואם רוצים טורבו אז קונים GTI MK4 שיש לה פוטינציאל שיפורים לא רע, אבל הבעיה שלה שהיא בכלל לא ספורטיבית כמו אימפרזה GT למשל או 306GTI

חוץ מזה ש-215 כ"ס אטמוספרים הרבה יותר נגישים מ-215 כ"ס מוגדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב המנוע...

אגב האוטו הכי טוב לשיפורים זה הסובארו אימפרזה ג'י טי היום ניתן להשיג אותם במחירי צחוק והם נותנים ביצועים יותר טובים משל פורשה בוקסטר הכי חלשה(במקרה שהסובארו משופרת אחרת זה לא ככה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב המנוע...

אגב האוטו הכי טוב לשיפורים זה הסובארו אימפרזה ג'י טי היום ניתן להשיג אותם במחירי צחוק והם נותנים ביצועים יותר טובים משל פורשה בוקסטר הכי חלשה(

הלו הלו !

אני מבקש שתתנצל ;)

אימפרזה מקורית יותר מהירה גם מבוקסטר S

ו GT כמו שלי זה בכלל לא באותה ליגה :smile1:

והמחיר הוא לא מצחיק, 80 אלף ליד 3 ו 120000 ק"מ

fire, אפשר לדעת מה יש לרכב?

אני חושב שרכב טורבו צריך להישאר עם אגזוז רגיל כדי שישמעו את הטורבו שואב אוויר :o

מה הדרך הכי טובה להקליט רכב?, גם לי בא להשוויץ :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...