כרטיס מסך חדש 600+- - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש 600+-

shloosh

Recommended Posts

ציטוט של: The3DGod ב אתמול בשעה 23:07:19

השתגעת זה בטוח מה הקשר לNV? מה הקשר ? כי אתה בחיים לא תמליץ על ATI !!! ולא המלצתה בחיים !!!

הX13PRO הוא כרטיס גרוע ביותר גם השכל שלך ...

רק בגלל הAVIVO הוא יהיה עדיף כי הבחור רוצה איכות בסרטים שלו.

http://www.hardware-test.dk/test_show.asp?id=5083

כל X1XXX בא עם AVIVO כל הסדרה של X1K !!! לא X300 הוא לא מגיע עם AVIVO

אמרתי לך לא להטעות תבן אדם ידעתי שזה מה שתעשה

אתה סתם מעלה תעצבים ומטעה אנשים עם השטויות שלך

יש הבדל ענקקקקק בין X1300 לבין X1300PRO לעזאזל איתך אז מה הקשר לסקירה שאתה מביא לי ?

אני דיברתי על X1300 ? אני דיברתי על X1300PRO !!! מה אתה מפגר ?

אני עושה טובה שעונה לך בכלל, הנה תראה איזה קרקס הוא עושה ל 6600 רגיל !!!

http://www.hardwaresecrets.com/article/254/7

וחבר shloosh תעשה טובה אל תתייחס לתגובות של The3DGod הבחור הזה... הוא יודע לשגע פילים !

שמישו יתן לדבר הזה אזהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב נראה לי שאני אלך על ה-1300 PRO של ספיר...

מקווה שאני לא יתגעגע ל-7800gt שלי :(

גם אני מקווה שלא תתגעגע :|

כשיש לך משהו טוב זה לא פשוט לוותר עליו בשביל משהו אחר שאתה רוצה ...

יותר קל זה שיהיה את שתיהם :)

בכל אופן שיהיה בהצלחה

ושרק תהיה מפסוט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AssaFiles - כדאי לך מהר להירגע עם צורת הדיבור שלך, אחרת אני ארחיק אותך מהפורום לצמיתות.

אתה גם ככה נמצא פה על תנאי לאחר שהורחקת פעמיים מהפורומים, אז אני מציע לך לחשוב טוב טוב לפני שאתה מגיב בצורה כזאת כלפי משתמשים.

ואם זה לא היה ברור: בפעם הבאה שאני אראה אותך מגיב בצורה כזו - אתה תורחק לצמיתות מהפורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לך למכור את הכרטיס שלך.קנית,תישאר איתו וזהו.

כן מוזר לראות שמישהו מוכר כזה כרטיס ...

אבל הוא רוצה לקנות משהו אחר :|

ואין לו כסף לזה אז הוא בבעיה ...

אני אישית חושב שזה כמו למכור גלגל מהרכב ולהסתפק בשלושה גלגלים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחידי שAVIVO משפר במסך רגיל זה tone mapping לHDR, וכיוון שזה נעשה אחרי שהHDR data נשמר בback buffer הדבר הזה יכול ליצור ארטיפקטים לפעמים כפי שרואים עם alpha texture AA או עם Pseudo Temporal AA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך הכנתי אותך תסביר את עצמך ... :s05:

ובלי קשר ל AVIVO הכרטיסים של ATI הרבה יותר טובים לסרטים, למרות ש AVIVO משפר פלאים את התמונה ב TV

וזה יגידו לך מלא אנשים חובבי שעברו בין החברות ATI ו NVIDIA

ואני אישית שעברתי שרק בגלל המצב הגרוע שהיה לכרטיס 6600GT בסרטים מכרתי אותו תוך שבוע מהקניה !!!

וחזרתי ל ATI שלי ה 9200SE שרואים בו בהרבה יותר טוב בסרטים ובעיקר ב TV

והחלטתי לחכות למחשב הבא כי לא היה לי אופציה טובה ששווה את ההשקעה ל AGP בכרטיסים של ATI

ואחרי הכל עדיין X1300PRO כרטיס מעולה מכל הבחינות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tone mapping זאת שיטה להצגת מידע על אמצעים שאינם מסוגלים להציג אותו כמו מסכים או הדפסות.

טווח הצגת הנתונים של המסך שלך הוא מאוד מוגבל - רמת ניגודיות מוגבלת, רמת בהירות אחידה... tone mapping נכון בעצם אמור לפתור את הבעיות שקורות כאשר אתה מקצין ערכים כדי לפצות על מגבלה של טווח ההצגה שגורמות לאיבוד ניגודיות ופרטים מהסצנה.

אלגוריתם פשוט של tone mapping יראה כך (Lum= Rad/(Rad+1 הדבר הזה בעצם הפוך את ערכי הradiance של סצנה מסויימת(0,∞) למשהו שניתן להצגה(0,1) אולם יוצר בעיות גדולות בכל הנוגע לקונסטרקט של הסצנה. לכן ישנם אלגוריתם מתקדמים יותר כמו אלה שעובדים על הconstarct/guardiant domain או אלה שהולכים בגישה קצת שונה ומתבססים על הצורה שבה העין האנושית תופסת את הסצנה(הדבר הנפוץ במשחקים).

בעקרון הtone mapping שמגיע עם הAVIVO אמור למנוע סצנות כאלה עם איבוד עצום של הפרטים בתמונה:

farcry-hdr-on.jpg

או איבוד הניגודיות כפי שקורה כאן(לא בדיוק , אלא pseudo tone mapping אולם דוגמא מספיק טובה):

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=169878.msg1444040#msg1444040

כמובן שאם לא הייתי ברור מספיק רק שציין שללא tone mapping אין שום הצגה של "HDR" בכלל. כלומר עצם העובדה שהאפקט קיים נעשה tone mapping אומנם הוא בדרך כלל בסיסי שנועד לאפשר הצגה של האפקט בלבד, והדגש הוא על זה שזה יעבוד וביצועים ולא איכות. בחלקם הtone mapping נעשה טוב ברוב המקרים ע"ע FarCry(חוץ מכאשר מדובר על הindoor render שלו) ובחלקם בצורה איומה ע"ע SS2.

AVIVO עושה tone mapping על כל פלט(אין לי מושג על רמת הסלקטיביות שלו, ממה שאני יודע אין גישה לפונקציית הtone mapping שלו ברמת התוכנה והוא עושה את זה על הכל) בכדי לשמר את רמת הניגודיות המיירבית של כל תמונה. אומנם כיוון שהדבר הזה נעשה על הפלט הסופי ולא בתהליך החישוב עצמו, הדבר הזה יכול ליצור ארטיפקטים לפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם כיוון שהדבר הזה נעשה על הפלט הסופי ולא בתהליך החישוב עצמו, הדבר הזה יכול ליצור ארטיפקטים לפעמים.

עזוב אותך משחקים עכשיו עם HDR

הבן אדם מחפש כרטיס לסרטים, למה שיהיה לו שם ארטיפקטים ? לא שמעתי מאף בן אדם עם כרטיס ATI בסדרה החדשה שהוא נתקל בסרט בארטיפקטים

זה קורה רק במשחקים שמפעילים אופציה לשחק עם או אם זה אוטומטי ...אז יש מקרים שמקבלים הבזקים חזקים כמו שהראתה בתמונה ובקישור ...

וזה ממש לא דבר שצריך להשפיע על הקניה ! גם לכרטיס למשחקים

כי במשך הזמן ישפרו את התמיכה של עם מתוקנים יותר בשבילו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה? היה פה וויכוח על אם AVIVO משפר איכות בפלט למסך רגיל...

מבחינת האיכות, מבחינת סינון הווידיאו שלו לא ראיתי שום הבדל בין כרטיס ATi תומך AVIVO ולא, הקטע החזק של AVIVO אמור להיות בH.264 אומנם לא יצא לי לבחון סרט בפורמט הזה ברזולוציית HD מלאה.

כל עוד אין שום עיניין בפורמטי הבחנה גבוהה AVIVO הוא לא כזה סיפור גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK הבנתי אותך

ולא אמרתי שזה סיפור גדול רק שתומך AVIVO זה נחמד לקבל על הדרך ...

ולכן הזכרתי תכרטיס שלי 9200SE שבכל מצב ATI הרבה יותר טוב לסרטים וריבוי תצוגות וחיבור ל TV :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...