איך אני יכול לדעת פורטים של משחק? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני יכול לדעת פורטים של משחק?

tomerbd

Recommended Posts

קניתי לא מזמן נתב ואני חושב שצריך לפתוח פורטים (נכנסתי למשחק ולא הצלחתי להתחבר) בשביל המשחק (משחק המוני) אז איך אני יודע את הפורטים שהמשחק משתמש בו?

ולא ממש הבנתי איך לפתוח את בנתב יש לי נתב מבזק של eci http://www.bezeq.co.il/Bezeq_Applications/UserSide/bezeqstore/index.asp?catid=28&SubCat_Id=73&menu=1

כשאני פותח פורט חדש יש כל מיני פרטים שאני צריך למלא ואני לא יודע מה זה כל אחד ואיפה צריך לכתוב את הפורט:

rkycfl.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, גם לי יש מודם כזה והשיטה לפתוח פורטים היא מאוד קלה:

שאתה בתוך המודם יש לך אחרי שאתה נכנס עם השם משתמש וסיסמה אתה נכנס ל-ADVENCED שם תמצא PORT FORWARDING.

(אם המודם שלך בתצורת , והוא מחלק כתובות למספר מחשבים אז תבחר את הכתובת של המחשב שלך שהוא ידע לאן להפנות את הפורט הנכנס).

אתה לוחץ למטה על USER ואז על NEW ואז אתה מגיע לחלון בתמונה ששמת ופשוט רושם את השם שאתה רוצה לתת לפורט , אח"כ יש 2 תיבות (פורט מתחיל ונגמר)

בשניהם אתה רושם את אותו מספר פורט שאתה רוצה, את התיבה הרביעית אתה משאיר ריקה היא תתמלא אוטומטית ואז אתה לוחץ APPLY. ואז זה מרענן לך ושוב יש לך את התיבות ואתה יכול למלא עוד פורטים שישתמשו באותו שם שציינת, ומתחת לריבועים תראה את הפורטים שכבר הכנסת עד עכשיו.

שסיימת עם זה אתה לוחץ שוב PORT FORWARDING (בוחר את המחשב שלך אם צריך) ויורד שוב ל-USER ואז תראה שם את השם של הפורט ואז בין שתי התיבות יש שני כפתורים, תלחץ על ADD על מנת להפעיל / לפתוח את הפורט וזהו.

עכשיו אחרי הכל אתה פשוט צריך ללכת ל-TOOLS אח"כ SYSTEM COMMANDS ואז על SAVE ALL ואם יש הודעה לוחצים YES וזהו הפורט/ים פתוחים

תהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין זה ממש עזר לי תודה רבה

ולמשל אם יש לי קבוצה של פורטים כמו מפורט 500 עד פורט 505 אז בפורט מתחיל אני כותב 500 ובפורט נגמר אני כותב 505?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...