שאלה בנושא התאמת לוח אם למערכת קולנוע ביתי - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנושא התאמת לוח אם למערכת קולנוע ביתי

gilgula

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה צפיה בלבד?הוא צריך להוריד?הוא צריך לקודד?הוא צריך להדביק תירגום?,הוא צריך גם "מחשב".אז נכון שהוא לא צריך כ.מסך חזק אבל עדיין הוא צריך משהו בסיסי++.

אם זה צפייה דרך מדיה אז כמו שאמרת משהו פשוט מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה... אני אפרט קצת יותר למען הסדר הטוב.

אני עומד לקנות מחשב חדש וההצעות הרלוונטיות מבחינתי הם של GB כי זה מה שיש בחנות (של חבר...).הוא עצמו לא ידע להגיד איך הלוח לאורך זמן .

לעניין , אני לא רוצה הוצאה גבוהה ולכן בחרתי בלוח זה של GB כאפשרות למרות שאני יכול לקחת את הלוח GA-K8N51GMF-9 שעליו שמעתי וקראתי ביקורות טובות והבנתי שהוא כמו ה- GA-K8N51PVMT9 רק שאין לו כרטיס מסך מובנה ...אגב , ללוח PVMT9 יש גם חיבור ל-HDTV ...לא שאני מבין גדול אבל הבנתי שזו הרחבה טובה לחיבור עתידי ל-TV שתתמוך .

אני מתכוון לחבר את המחשב ל-TV 29 אינץ ' טובה עם כבל SVIDEO (בדקתי ויש חיבור כזה גם ב-TV וגם בלוח) .

אני לא אלא משחק במשחקים של 10-15 מגה (שגם הפנטיום 3 שהיה לי סחב איתם) כנ"ל קידוד סרטים ואינטרנט, . לא מעבר לזה .

אגב , חיפשתי ביקורות באתרים בחו"ל ומצאתי אחד שכתב הלוח גרוע ביותר ושובק חיים אחרי 24 שעות..יכול להיות שזה מקרי .מבקרים מקצועיים כתבו שהלוח מספק .

האם מישהו יודע בוודאות אם הלוח באמת כישלון או שכדאי כבר לקחת את ה- GA-K8N51GMF-9 המוכח כטוב ולהשקיע עוד קצת בכרטיס מסך בנפרד עם TVOUT ??? מה גם , שאני לא יודע אם כרטיס מסך מובנה באמת "שותה" משאבי זיכרון ומעבד עד למצב בלתי נסבל (לפחות בצפייה בסרטים) .המחשב יהיה עם 512 זיכרון .XP ומעבד 3200

ותודה על העזרה !!! :xyxthumbs: שבוע טוב .

עריכה : אם מישהו יוכל להמליץ לי על מפרט טוב (או כולל כרטיס מובנה או לא ) שנמכר באייבורי \ KSP , אשמח לקבל כאלטרנטיבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היית צריך להסביר מההתחלה.אני סברתי כך וכך גם אחרים.בקיצור:אתה צריך מחשב ידידי,ושישמש אותך גם לצפיה בטלויזיה.ולא מה שכתבת בהתחלה.

עכשיו לעצם העיניין:תבקש שיבנו לך מפרט שיש בו כרטיס מסך לא(!!) מובנה,עם יציאת TV.

ולגבי זה שהלוח שווק חיים אחרי 24 שעות.. :nixweiss: אתה חושב שהלוח מענין אותו אם חיברת אותו ל-TV או לא?בחייך.זה כנראה צירוף מקרים.לי יש מחשב מעפן שחיברתי אותו ל-TV ואני אפילו לא מכבה ולא כלום עם כרטיס מסך FX 5700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...