סרט "מי מאוהב באולמאט?" - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט "מי מאוהב באולמאט?"

MOFRA

Recommended Posts

נו יופי, אתם לא מהמרים

אז תצביעו למי שיפחיד אותכם יותר

זה מה שמשתמע מהדברים שלכם, כי הרי אסור לקחת סיכון.

ואת זה אומר בן אדם שמצביע לליברמן :lol:

פשוט בדיחה

בן אדם שהמצע שלו מבוסס על פנטזיה.

עזוב את כל אלה חיים להם באשליות מסכנות :lol: :lol:

הם כל כך מפחדים שבמקום התמונה של הראש של ביבי ליד היען שמו תמונה של אולמרט...פשוט פטתי מה שהולך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לך תעבור לגור בשדרות איפה שנופלים קסאמים על ימין ועל שמאל.

גיבור גדול משחק אותה לא מפחד מכלום.

הפחד האמיתי שלי הוא לא קסאמים(כי אני גר בת"א) אלא השמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצע שלו מבוסס על חילופי שטחים ועל בטחון פנים

חילופי שטחים זה לא ריאלי כי אי אפשר לשלול אזרחות של אדם בגלל מוצאו

שר לבטחון פנים נכון לעכשיו הוא לא יכול להיות

אני גם לא הייתי סומך יותר מדי על אדם שהורשע בהכאת קטין (וששלח את ידידו גורולובסקי להיות משקיף בבחירות בבלרוס) לדאוג לפשיעה.

(למרות שבמקרה של הכאת הקטין אני לא מכיר את כל הפרטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט שלי:

אנשים יקרים, אתם מאכזבים אותי בכל פעם מחדש... :-\

אחד מהחלקים המרכזיים במצע של ליברמן (בעצם, החלק שגרום לי להחליט להצביע עבורו) מדבר על שיוויון זכויות וחובות לאזרחיי מדינת .

הווה אומר, תושב מדינת יקבל אזרחות אם ורק אם ישרת את המדינה. השירות יכול להיות בתחומים מאוד מגוונים ותלוי בהקמת רשות שתנתב / תכשיר את האנשים לשירות לאומי. חשוב שהתנאים של שירות לאומי לא יעלו משמעותית על אלה של שירות צבאי - כלומר, שמי שמשרת בשירות לאומי יבזבז 3 שנים מחייו, כשם שעושים חיילי צה"ל (או שנתיים מחייו, אם זה ישתנה גם בצה"ל).

דבר זה יגרום לכל מי שטובת המדינה ותרומה לה אינם בראש מעייניו, לא לשרת. שירות המדינה יהיה זכות ולא חובה! מי שלא רוצה לשרת, לא צריך. אבל הוא יהיה תושב, לא אזרח.

ההערכה שלי היא, שהרוב הגדול של תושבי המשולש לא ינצלו את ה"זכות" הזאת לשרת את המדינה, כי על הזין שלהם המדינה. אח"כ הם לא אזרחי המדינה אלא תושביה (כלומר, שוהים חוקיים בתחום המדינה).

מרגע זה, ניתן לשרטט את הגבול במקום אחר ואותם אנשים יהיו מעכשיו שוהים חוקיים, אבל מחוץ למדינה. אלה שכן שירתו - יישארו בידיהם ת.ז כחולות, ואולי אף יפוצו כלכלית על העברת החלקה שלהם מחוץ לתחומי המדינה (מה שלא יהיה להם נוח במיוחד).

אין כאן שום רקע גזעני מבחינה רשמית - למרות שהמניע הוא, כמובן, הבעיה הדמוגרפית.

תסתכלו מה קורה באירופה. עכשיו, אם הצרפתים יחליטו שהם רוצים לגרש את כל המהגרים מאיזור המהומות ששוהים 20 שנה ומטה במדינה, בחזרה לארץ מוצאם - האם זה גזעני? לא, זאת תגובה למה שקרה שם. זאת תגובה לאלימות הקשה שהופעלה שם על ידי אותם מהגרים. אם בן אדם אדום מוריד לך סטירה, ואח"כ עוד בן אדם אדום ועוד אחד. אם אתה לא תבוא ישר לחבק את האדם האדום הבא שיתקרב אליך, זאת זהירות - ממש לא גזענות.

כדי להדגיש, תדעו שאני שאני מכיר מספר ערבים ישראליים שהם אחלה אנשים. (אני מכיר אחרים שהם זבלים אחד אחד, אבל זאת לא הנקודה).

בקיצור, תפסיקו לפטור את הפתרון הזה על בסיס "זה לא פרקטי" או "זה גזעני" - כי דבר ראשון, זה ממש לא גזעני, זאת תגובה טבעית להתעקשות של ערביי (וגם אירופה) להתבודד משאר האוכלוסייה (אלא למטרות פשיעה) - אחד מהסממנים המרכזיים של זה הוא, שערבי ישראלי, שהוריו עצמם נולדו בארץ - עדיין יש לו מבטא כבד. דבר שני, זה מאוד פרקטי - וגם אם זה יעורר "תגובות נזעמות" בקרב ערביי - זה הרע במיעוטו, כי ככל שאנחנו עיוורים לסכנה (ראו ערך יוסי ביילין) ונותנים לה להמשך יותר זמן, הסכנה לא קטנה, בלשון המעטה.

נמאס לי לראות את הטענות העלובות האלה חוזרות שוב ושוב על גבי הפורום, תוך שמתעלמים ממה שאני כותב פעם אחר פעם. מילא, אם היו מתחשבים בטיעונים שלי ועונים עליהם - אבל סתם להתעלם מהם זה פשוט מעליב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר לשלול אזרחות. זאת מדינת היהודים. במקרה הזה, פאק דמוקרטיה, קודם כל מדינת היהודים.

אתה עוד לא מבין שאין דבר כזה דו קיום?? לא נכנס לראש??

אפילו האמא השמאלנית שלי בעד התנתקות ממזרח ירושליים ושלילת האזרחות של הערבים שגרים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תעבור לגור בשדרות איפה שנופלים קסאמים על ימין ועל שמאל.

גיבור גדול משחק אותה לא מפחד מכלום.

הפחד האמיתי שלי הוא לא קסאמים(כי אני גר בת"א) אלא השמאל.

למה לי לעבור לגור בחור ההוא?.

בטח שאיאפשר לשלול אזרחות. זאת מדינת דמוקרטית. במקרה הזה, פאק יהדות, קודם כל מדינת דמוקרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שאפשר לשלול אזרחות. זאת מדינת היהודים. במקרה הזה, פאק דמוקרטיה, קודם כל מדינת היהודים.

אתה עוד לא מבין שאין דבר כזה דו קיום?? לא נכנס לראש??

אפילו האמא השמאלנית שלי בעד התנתקות ממזרח ירושליים ושלילת האזרחות של הערבים שגרים שם

זאת מדינה דמוקרטית

וגם מדינה יהודית.

ואל תכנס עוד פעם למגילת העצמאות בבקשה.

במדינה דמוקרטית לא ניתן לחוקק חוק לא דמוקרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינה דמוקרטית לא ניתן לחוקק חוק לא דמוקרטי

חוק השבות הוא ממש לא דמוקרטי וככה צריך להיות

תגובה מאוד מנומקת בדיוק ברמה של הימין :lol:

מתי הבר מצווה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, עכשיו תחזור לבית ספר ותבקש מהמורה שתלמד אותך למה הזילזול שלך באנשיי שדרות מראה עד כמה אתה צעיר ומטומטם ולמה הוא גורם לי להתעצבן. תבקש שתסביר לך למה זכותם של ילדיי שדרות(אזרחיי ישראל) לחיות בשקט בלי שיפלו עלייהם קסאמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...