מה לעשות עם פלייסטשיין 1? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לעשות עם פלייסטשיין 1?

parker8

Recommended Posts

יש לי פליסיסטשיין 1 שקניתי לפני שנתים (פלוס מינוס) שהוא היה כבר בגירסה המוקטנת שלו...

יש לכם רעיונות מה לעשות איתו?

אני מתכוון לא להרוס אלא שהוא באמת יהיה שימושי... לא קיים איזה חיבור למחשב או משהו?

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשמור אותו לטיולים........כמוני, כשאנחנו יוצאים לטיולים של כמה ימים בבצפר אז אני לוקח אותו כדי שיהיה מה לעשות בחדר

מי לעזאזל משחק בPS בזמן טיול שנתי :screwy:

לא רק שאין זמן,גם ממילא תמיד בלילות אתה משתכר או סתם מתחרפן עם אנשים בחוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בן 14......ככה שאני לא יכול להשתכר :P, צודק בקשר ללהתחרפן עם אנשים בחוץ, אבל בחצות אחרי סגירת אורות אין ממש מה לעשות בחדר ככה שאפשר לשחק עד הבוקר (ואל תגיד לי שאחרי סגירת אורות בורחים מהחדר, כי כבר ניסיתי, וזה לא ממש קל כשיש 20 משצי''ם בקומה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בלודי רוי 2

תשחק איתו..

טקן 3 או גראן טוריזימו 2 או טוני הוק 3 :P

הנאה צרופה..

למה אתה לא יכל להישתקר ? מה תמות ? אני זוכר שבטיול כיתה ז כל השיכבה עישנה נרגילה ושתו בירות ואפילו משקאות יותר חזקים כמובן לא כלם אבל רב

אני היתי תורם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשחק איתו..

טקן 3 או גראן טוריזימו 2 או טוני הוק 3 :P

הנאה צרופה..

חופשי ואם אתה מגיע ב GT2 ל מיליון דולר אל תחשוב פעמיים לך על הסוזוקי ראליי , תאמין לי אתה תשאיר אבק למתחרים

אני נהינתי מכל דקה במשחק הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ... זה GT = gran turisimo..

אגב.. אני עם לאנסר איבו מודל 99.. 520 כ"ס...

אתמול עשיתי מרוץ אנדורנס 200 ק"מ.. שעה ורבע של מירוץ.. 50 הקפות... השארתי אבק... ויצאתי עם חצי מליון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או בלודי רוי 2 למה אתה לא יכל להישתקר ? מה תמות ? אני זוכר שבטיול כיתה ז כל השיכבה עישנה נרגילה ושתו בירות ואפילו משקאות יותר חזקים כמובן לא כלם אבל רב

איזה גבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...