ארקדי המלך - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארקדי המלך

DAVIDD

Recommended Posts

עוד פעם השאלה כאן היא לא מה המדינה צריכה לעשות או מה לא... השאלה היא האם ארקדי תרם במקרה הזה? אני לא מבין איך אתה רואה קנייה של זכויות שידור של המונדיאל כתרומה... אולי אני יפתח נושא פעם הבא שהוט יקנו איזשהי סדרה ואני יגיד שתראו איזה נדיבים תורמים כל כך הרבה? כמו שזה לא תרומה גם הקניה של ארקי זאת לא תרומה... וזה לא ממש משנה שלדעתך זה התפקיד של המדינה... אני יכול להגיד גם שהתפקיד של המדינה זה לקנות את הזכויות שידור של המונדיאל (דרך ערוץ 11 כמובן...) אבל מה הקשר?

הוא עשה מספיק דברים שנחשבים כתרומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם חלילה וחס מישהיא מאדדדד קרובה אליך הייתה חולה סופנית ולא היה לה כסף לניתוח,וארקדי היה נותןלה כסף ומציל אותה,אז תענה לי בשיא הכנות,זאת גם הייתה הדעה שלך עליו?הוא תום לא רק לספורט לידיעתך לפני ביתר אף אחד כמעט לא הכיר אותו הוא תרם לצהל למדא למוסדות יהודיים..אז הוא רוצה קצת פרסום אסור לו?

עזוב אתה מהאלה הציניים,שחושבים שהכול חרא ושכולם פועלים מאינטרסים אישיים..מזל שלא כול הארץ שלנו מאלה באנשים כאלה אחרת ההינו נראים הרבה יותר גרוע

אז למה הוא דרש תפקיד בביתר לדוגמה?(הארגון לא הקבוצה)

מי שתורם לא לוקח תפקיד בישביל התרומה

וליקנות את ביתר ירושלים זה גם לא תרומה זה רכישה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שחושבים שהו נחמד... והו תורם וכו, על תדאגו כל הכסף עוד יחזור אליו בריבית נראה לי!

ולמה כי בעוד ארבע שנים בבחירות הבאות כולכם תצביעו לו, הוא יהיה ראש ממשלה , וי**ין את כולנו!

נו זה ברור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה פה היא לא ארקדי, הבעיה פה היא לא צ'רלטון, הבעיה היא המדינה המטומטמת הזאת שנתנה לזה להגיע למצב הזה.

אדם פרטי שלא משנה איך השיג את הכסף, ומה המניע למעשיו צריך לקנות את הזכויות בכספו ולתת אותם בחזרה לאזרחים מי שמע על כזה מקרה?

מעניין אותי מה רשות השידור, וערוץ 1 עושה עם תקציב של 900 מיליון שקל חוץ מלשלם משכורות לכול מני עסקנים.

עם התקציבים שלהם לא רק המונדיאל צריך להיות חינם אלה גם ליגת העל הלאומית והארצית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה הוא דרש תפקיד בביתר לדוגמה?(הארגון לא הקבוצה)

מי שתורם לא לוקח תפקיד בישביל התרומה

וליקנות את ביתר ירושלים זה גם לא תרומה זה רכישה

אוי אלוהים אז הוא רוצה קצת פרסום אז מה????????הוא רצה תפקיד אז מה????

איזה רכישה תעשה לי טובה אולי זה רכישה בהגדרה המילונית אבל הוא זורק פול כסף והוא בהפסדים ענקיים(יחסית כמובן בשבילו זה כלום)

שרי האריסון יותר עשירה ממנו אתה רואה אותה קונה קבוצה?אם ההית אוהד באמת ההית יודע עד שיש אנשים שהקבוצה בשבילהם זה כמו חיים..

שוב אתם נתפסים לקטנות,האיש תורם למדא לצהל לארגונים יהודיים באירופה אבל אתם רק טוענים ש"הוא רוצה פרסום"

מה רע בפרסום?זכותו

תזכרו שהוא לא חייב אגורה לאף אחד

כמו כול שאר התורמים בארץ אבל איך עלייהם אף אחד פה לא אומר מילה?למה זה רק כי הוא רוסי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אלוהים אז הוא רוצה קצת פרסום אז מה????????הוא רצה תפקיד אז מה????

איזה רכישה תעשה לי טובה אולי זה רכישה בהגדרה המילונית אבל הוא זורק פול כסף והוא בהפסדים ענקיים(יחסית כמובן בשבילו זה כלום)

שרי האריסון יותר עשירה ממנו אתה רואה אותה קונה קבוצה?אם ההית אוהד באמת ההית יודע עד שיש אנשים שהקבוצה בשבילהם זה כמו חיים..

שוב אתם נתפסים לקטנות,האיש תורם למדא לצהל לארגונים יהודיים באירופה אבל אתם רק טוענים ש"הוא רוצה פרסום"

מה רע בפרסום?זכותו

תזכרו שהוא לא חייב אגורה לאף אחד

כמו כול שאר התורמים בארץ אבל איך עלייהם אף אחד פה לא אומר מילה?למה זה רק כי הוא רוסי?

מה הקשר רוסי

זה כמו שתגיד שעשיר שתורם כדי להפחית מכמות המיסים שלו הוא צדיק

יש איזה עשיר שתורם הרבה כסף להפצת זה תרומה אמיתית בעיני כי זה לא מפורסם כימאת ואני לא חושב שיש לו איזה רווח

אמיתי ביגלל זה

אם ארכדי היה תורם כסף לביתר בלי אף תפקיד ובלי המון פירסום היתי חושב שיש לו צד מאוד טוב אבל לא זה המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עשה מספיק דברים שנחשבים כתרומה

יפה לו אז למה לעזאזל הנושא הזה נפתח עם הודעה שהלינק שהיא מקשרת אליו מדבר על כך שהוא קנה את הזכויות שידור של המונדיאל? פעם הבאה שהוא תורם תרומה אמיתית תפתחו הודעה...

הבעיה פה היא לא ארקדי, הבעיה פה היא לא צ'רלטון, הבעיה היא המדינה המטומטמת הזאת שנתנה לזה להגיע למצב הזה.

אדם פרטי שלא משנה איך השיג את הכסף, ומה המניע למעשיו צריך לקנות את הזכויות בכספו ולתת אותם בחזרה לאזרחים מי שמע על כזה מקרה?

המדינה לא יכולה לאסור על חברה מסוימת לקנות את הזכויות שידור ולמכור אותה באיזה מחיר שהיא רוצה... אין מה לעשות... מדינת ישראל לא יכולה להגיד לצ'ארלטון שאסור לה לדרוש תשלום על המונדיאל... ככה זה... לא טוב לך? פעם הבא תציע הצעה עם תשלום יותר גבוה מצארלטון ותקנה אתה את הזכוית ואז תעשה עם זה מה שבא לך....

זאת רכשיה עסקית ואין כאן שום קשר לתרומה... הוא ירוויח מזה כסף והוא לא נתן כסף חינם לאף אחד... זה סך הכל עסקים... הוא משלם כסף לזכויות שידור והוא ירוויח אחר כך על הזכויות האלה שהוא קנה...

שרי אריסון עשירה ממנו ותורמת יותר ממנו... למה לעזאזל שתקנה קבוצה? משעמם לה בחיים?

זה הדבר הכי מוזר שקראתי... ממתי רכישה של קבוצת כדורגל זה תרומה???

סתם בשביל לעזור לכם:

תרומה

(נ') נדבה, מתנה, מנחה, סיוע, מתן-בסתר, מענק, השתתפות, הקדשה; קרבן, זבח; תוספת, הוספה

לפחות לפי באבילון... אני לא יודע באיזה מילון מוזר אתה משתמש... אבל זה לא תרומה זה עסקה וזה שיש אנשים שהקבוצה היא החיים שלהם זה לא קשור לכלום... ויש אנשים שמחשבים זה החיים שלהם אז אם אני יקנה את זה אומר שאני תרמתי? לא זה אומר שעשיתי עסקה וזה רק עסקים לתרומות אין קשר....

אז למה לעזאזל אתם צריכים לפתוח הודעה על תרומה שהוא עשה כשה"תרומה" היא עסקים ולא היה כאן שום תרומה? אתה מוזמן לפתוח הודעה כאשר הוא תורם... לא עכשיו....

באמת חוצפה... איך זה שאנשים כמו שרי אריסון (ששום שקל שלהם לא בא מעסקים לא חוקייים) ואחרים תורמים מיליונים ואף אחד לא כותב עליהם מילה טובה? ולעומת זאת פושע עלוב שקונה קבוצת כדורגל נערץ על ידי מדינה שלמה?

תאמת די הסתדר הארקדי הזה... עשה מיליונים בפשעיו ברחבי העולם וברח לישראל שם לא יסגירו אותו כי אותו זורק פעם בכמה זמן כמה שקלים כדי שכולם יזכרו כמה נחמד הוא (במקרה הזה הוא אפילו עדיין לא זרק שקל... העסקה עדיין לא התבצעה אפילו... כל מה שהוא אמר זה שהוא חושב על זה וכבר כולם יצאו בתהלוכות לכבודו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Deddy אתה טועה בגדול זכויות השידור מעולם לא היו צריכות להגיע לידיה של צ'ארלטון בשביל זה יש את רשות השידור שמקבלת תקציבי עתק מהמדינה ולא עושה איתם כלום.

הבעיה היא שגם המדינה לא עושה כלום כדי שהכסף הזה הילך לאן שהוא צריך ללכת, ולא עושה כלום כשיותר ויותר תכנים הופכים להיות תכנים בתשלום.

כן המדינה לא יכולה למנוע מצ'ארלטון לעשות את מה שהיא רוצה, אבל היא יכלה לעשות הרבה כדי שהזכויות לא יגיעו לצ'ארלטון או כדי שהם לא ימכרו אותם לאזרח הפשוט ב800 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

800 שקל פחחח אחי זה 1300

היו צריכים לחשוב עם המוח ולמכור במחיר סביר של 30-60 שקל לכול המנודיאל וככה במקום 5 אלף שיקנו את זה ב1300 יקנו את זה 100 אלף ב60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL , מי אמר ששרי אריסון יותר עשירה מארקדי ? אף אחד לא יודע כמה כסף יש לארקדי. כל מה שאתם קוראים זה רק ניחושים. :nono:

DEDDY , תאמין לי ארקדי רק עזר , וכן , הוא כזה טוב שהוא עושה עם הכסף שלו בדיוק מה שהוא צריך לעשות , ולא מביא את זה לצד השלילי.

אני לא מבין איך יש אנשים שיוצאים נגדו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה יכול לטעון שאתה יודע שהוא עושה רק דברים טובים עם הכסף שלו, אם אתה בעצמך לא יודע כמה יש לו?

מה שאתה עושה זה מנחש. אתה לא יודע מה הוא עושה עם ה"כסף הגדול" שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, אין פה מה להתווכח, הרי זה ברור לכולם שהכסף שלו הוא לא הכסף הכי נקי בעולם, אבל תסתכלו על זה מנקודה אחרת,

90 אחוז מהאנשים העשירים בעולם עשו פה ושם דברים מלוכלכים, כל עוד הוא תורם למדינה , לפיתוח, למי אכפת , הרי הארץ מפוצצת באנשים עשירים שגם הם

בדרך זו או אחרת קרימינאליים ... אבל אף אחד לא רואה את שאר עשירי הארץ נותנים בכאלה סכומים...

כן ברור , הוא הלוכלך, כן ברור שהוא קונה את דעת הקהל, שהמשטרה תתעסק איתו, ואנחנו נרוויח מהנסיונות האלה שלו לנקות את עצמו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...