אוזניות משולבות מיקרופון! מי מה מו? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות משולבות מיקרופון! מי מה מו?

club_501

Recommended Posts

תשלם קצת יותר תקנה audio 90 שעדיפות על הדגמים הנ''ל, או שתשקיע באמת ותקנה Icemat Siberia / PC160

אני בכ''א הייתי ממליץ לך לקנות רגילות ומיקרופון שולחני, איכות הקול גבוהה בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשלם קצת יותר תקנה audio 90 שעדיפות על הדגמים הנ''ל, או שתשקיע באמת ותקנה Icemat Siberia / PC160

אני בכ''א הייתי ממליץ לך לקנות אוזניות רגילות ומיקרופון שולחני, איכות הקול גבוהה בהרבה.

מבין 3 האפשרויות הייתי הולך על ה- pc160, ה-headset בא עם מיקרופון built in, ולא כיחידה נפרדת נפרדת כמו ה-icemat siberia.

למרות שאיכות הסאונד של האוזניות עצמן מעולה, ואפילו אחד מהטובים ממגוון ה-headset שקיימים, לא כל-כך מתאים למשחקי (בגלל שהמיקרופון הוא יחידה נפרדת, וצריך לחבר אותו שיהיה מול הפה שלך).

תעדכן אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך *שום* סיבה לרכוש headset עם חיבור ולא חיבורים אנלוגיים לכרטיס-הקול :nono:

moojinb, ברור שהPC160 הכי מתאימות מבין אלו שציינתי, אבל הן גם הכי יקרות. הa90 מציעות איכות גבוהה למדי וצליל תלת-מיד מדויק במחיר זול יחסית. ואת המיקרופון של הSiberia תמיד אפשר לחבר לחולצה או לחוטים העבים של האוזניות. ובכל-מקרה, אני עדיין חושב שאין שום סיבה לקנות הדסט שכזה כשאפשר באותו מחיר לקנות רגילות שיציעו איכות גבוהה בהרבה.

פותח הדיון, הדסט עם כרטיס-קול בחיבור usb קיימים עבור אלו שמרבים לשחק בטורנרינים למיניהם על מחשבים במקום, מכיוון שהסבירות שאי-פעם תשתתף בטורניר כזה היא נמוכה להחריד אין לך שום סיבה להוציא כסף מיותר. אם אתה חושב (ובצדק) שכרטיס-הקול שמצוי על לוח-האם שלך לא מספק סאונד איכותי מספיק, אתה תמיד יכול לרכוש כרטיס קול בחיבור PCI (כרטיס קול פנימי) מתוצרת , הaudigy 2 value נמכר במחיר נמוך למדי בKSP ובנעה אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך *שום* סיבה לרכוש headset עם חיבור ולא חיבורים אנלוגיים לכרטיס-הקול :nono:

moojinb, ברור שהPC160 הכי מתאימות מבין אלו שציינתי, אבל הן גם הכי יקרות. הa90 מציעות איכות גבוהה למדי וצליל תלת-מיד מדויק במחיר זול יחסית. ואת המיקרופון של הSiberia תמיד אפשר לחבר לחולצה או לחוטים העבים של האוזניות. ובכל-מקרה, אני עדיין חושב שאין שום סיבה לקנות הדסט שכזה כשאפשר באותו מחיר לקנות רגילות שיציעו איכות גבוהה בהרבה.

פותח הדיון, הדסט עם כרטיס-קול בחיבור usb קיימים עבור אלו שמרבים לשחק בטורנרינים למיניהם על מחשבים במקום, מכיוון שהסבירות שאי-פעם תשתתף בטורניר כזה היא נמוכה להחריד אין לך שום סיבה להוציא כסף מיותר. אם אתה חושב (ובצדק) שכרטיס-הקול שמצוי על לוח-האם שלך לא מספק סאונד איכותי מספיק, אתה תמיד יכול לרכוש כרטיס קול בחיבור PCI (כרטיס קול פנימי) מתוצרת , הaudigy 2 value נמכר במחיר נמוך למדי בKSP ובנעה אם אני לא טועה.

טורנירים?

למשחקי לא מומלץ?

זה לא שיש לי בעיה עם הכרטיס כל שיש לי (להפך, הסאונד מעולה).

פשוט נראה לי שמיותר כל הזמן לחבר מאחורי המחשב את החיבור לרמקול ולמיקרופון ולאחר השימוש להחזיר את החיבור למערכת.

עריכה:

והa90, אני לא מוצא. של איזה חברה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טורנירים למשחקי-רשת נוסח CPL ESWC WEG WCG וכן-הלאה שבכולם משחקים על מחשבים שמסופקים ע''י הטורניר. מכיוון שמחשבים אלו אף-פעם אינם מכילים כרטיסי-קול נפרדים אלא כאלו המותקנים על לוח-האם קבוצות/שחקנים מביאים עימם אוזניות המתחברות בחיבור הUSB בשביל לספק לעצמם איכות קול גבוהה יותר.

עם-זאת, איכות הקול של כרטיסים ניידים אלו אינה שווה לזאת של כרטיסים פנימיים מתוצרת או חברה מוערכת אחרת, מה גם שUSB צורך משאבי מערכת בעוד כרטיס-קול פנימי מוריד את צריכת משאבי המערכת לעיבוד קול. headset עם חיבור עולים יותר מאשר הדסט רגילים בגלל התוספת הזאת, שאתה לא צריך.

Plantronics Audio 90, יש טענה שהן שבירות אבל יש לי אותן כחצי שנה והן כמו חדשות. יתכן שזה בגלל שאני משתמש בהן פה ושם ולא בשימוש קבוע אבל הן לא עשו בעיות עד כה.

נ.ב.

הMedusa גם טובות, אבל גם הן בטווח המכירים של הIcemat Siberia / Steelsound 5H / Senneheiser PC160

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש headset's שמגיעים עם ממיר ל- (שכחתי איך קוראים לזה בעגה המקצועית), ואם לא אז אפשר לקנות.

אבל החיבורים עצמם זה לא שמשנה, ה-headset עצמו הוא זה שמשנה.

אז מה החלטת בסוף? צריך עוד עזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ככל הנראה ילך על ה Plantronics Audio 90.

נכנסתי לזאפ ויש את זה בפלונטר, אבל המחיר שם 266 ש"ח כולל משלוח.

נכנסתי לnewegg.com והמחיר שם הוא 42.27 דולר כולל משלוח.

עכשיו אני הולך להזמין שניים כאלה גם לחבר שלי ואולי עוד מישהו ירצה.

עכשיו לגבי .com, כשאני רושם את הזיפ קוד (מיקוד), אז אין מצב שיש מיקוד כזה גם בחו"ל?

עריכה:

והאם אפשר להזמין מחו"ל עם אפטרכרד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...