בעיה במחשב-המחשב לא עולה יש רק מסך שחור - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במחשב-המחשב לא עולה יש רק מסך שחור

dor31

Recommended Posts

שלום לכולם אני חדש בפורום ויש לי בעיה כי אני הולך לקחת אתך המחשב לתיקון ורציתי לקבל דעה שלכם על מה שקרה אז יש לי 2 בעיות מכיוון שעשיתי כמה דברים על המחשב של שכן שלי.

בעיה 1:

בשעה טובה ומוצלחת קניתי מחשב חדש והחלטתי לתת לשכן שלי את הזיכרון הישן מסוג sdram 123 שתי סטיקים של 64 , gforce 3 ti200 , segate 20 gלו מחשב p3 b אוקי אז זה מה שהחלטתי לתת לו ויש 450 שיושב על הלוח אם כמו כרטיס ,לוח אם INTEL לא מזוהה ו128 זכרון וHD MAXTOR 20 GB וצורב ימאהה ו סי די אסוס אז התקנתי את החלקים הישנים שלי על המחשב הנ"ל והיה מסך שחור אבל אז הכנסתי את הזכרונות מחדש והכל עבד ולמחרת הוא מתקשר איל בקשר לבעיה הנ"ל שהמסך שחור במקום שתיהיה ספירת זיכרון זיהוי חומרה וכו, והמחשב לא עולה , ניסיתי להוציא את כל הרכיבים שלי ולהחזיר את הישנים שלו ולא עבד . אז החלטתי לתת לו גם את הלוח אם הישן שלי ואת מסוג CUV4X ומעבד P3733 סוקט 730 חיברתי את הכל בתצורה בסיסית ואז מתעוררת בעיה מ"ס 2

בעיה 2: שאני מחבר את 2 ההארד דיסקים WIN 2000 לא מצליח להתחיל התקנה והוא מודיע ש ההארד דיסקים פגומים וניסיתי לחבר אותם בנפרד ואת הMAXTOR הוא לא מזהה אך את הSEAGATE הוא זיהה אך לא הצליח לפרמט אותו באותה הודעת שגיאה ממקודם.

אשמח לדעתכם

נ.ב

1.אחרי הכל מסוף שהרמתי ידים אז סמתי לב שהמיקום של ההארד דיסקים הוא ליד הרמקול שהמגנט שלו חשוף אז יכול להיות שהוא מיגנט את ההארד דיסקים ???

2.לא יודע אם זה משנה אך הספק הוא רק 200W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מגנט בהחלט יכול להזיק מאד להרדיסק.

ב. אתה בטוח שג'ימפרת את ההרדיסקים נכון?

ג. האם חיברת את כבלי ה IDE נכון? והאם הם תקינים? (שים לב לכך שאם אתה מחבר כבל IDE הפוך אז יש לך מסך שחור כמו שתיארת).

ד. יתכן שצריך לבדוק את ההרדיסקים מפני סקטורים פגומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...