explorer.exe / svchost.exe תוספים יותר מידי זכרון - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

explorer.exe / svchost.exe תוספים יותר מידי זכרון

GbeTech

Recommended Posts

שלום!

מאז שיש לי , אני סובל מבעית העומס של EXPLORER.EXE. ומידי פעם גם אחד מקבצי ה SVCHOST.EXE תופסים יותר מידי זכרון:

explorersvchost.jpg

(אל תשימו לב לפוטושופ)

האקפלורר הוא גם אחת הסיבות העיקריות לתקיעות מחשבים (מזל שהמחשב שלי חזק). אולי יש תוכנה אחרת שמחליפה את האקפלורר? כי זה ממש עולה לי על העצבים.

המחשב שלי נקי מוירוסים וספיי, אין בעיה עם זה.

תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דרך לתקן את זה? לא התכוונתי לכך שיש עומס. כמות כזאת היא פוטנציאל טוב לתקיעות. ולפעמים, כן - אני עושה כמה פעולות ביחד והאקפלורר נתקע. צריך לסגור אותו דרך TASK MANAGER ואז ב RUN לכתוב שם של תיקייה. כל זה מיותר לחלוטין. האם אין פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיתרון מעשי, יש עוד קובץ כור קל יותר שאני לא זוכר את שמו (תעזרו לו ולי חברה כי גם אני מחפש אותו) שמחליף את הEXPLORER.EXE...

נזכרתי: יש את ASTON SHELL וLITESTEP ועוד אחד עם שם מסובך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פיתרון מעשי, יש עוד קובץ כור קל יותר שאני לא זוכר את שמו (תעזרו לו ולי חברה כי גם אני מחפש אותו) שמחליף את הEXPLORER.EXE...

מצטרף לבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה! מצאתי SHELL REPLACEMENT אחד מצויין... אחרי הרבה חיפושים והרבה אופציות, הורדתי את הטרייל של SHELL בשם

ASTON SHELL

יתרונות: קודם כל, הוא תופס מקס' זכרון!! אתם קולטים...

הוא פועל על אותו עקרון של EXPLORER, רק פשוט מחליף אותו. ב TASK MANAGER פשוט לא רואים EXPLORER.EXE. ויש אפשרות בחירה בין EXPLORER ל ASTON, בקליק אחד.

הוא די דומה לEXPLORER בעקרון, ככה שלא צריך להתרגל יותר מידי. והוא הרבה יותר יפה וגמיש מהאקפלורר. ואפשר לשים סקינים ממש טובים ויפים... קיצר כולם להשיג אותו. ממש טוב.

ואם לא מרוצים, תכתבו בגוגל

Shell Replacement וזה ימצא...

תודה רבה, ותהנו!! :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...