מה אתם אומרים על המחשב שקניתי ובניתי ??? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המחשב שקניתי ובניתי ???

PuMbA

Recommended Posts

MotherBoard: P5N32 SLI-Deluxe

CPU: Intel Pentium D 3.0MHz 930

Graphic Card: Nvidia XFX GeForce 7800GT 256MB

Memory: OCZ 1GBx2 2048 DDR2 667MHz 4-4-4-8

HDD: Western Digital 160GB SATA II JS 8MB 7200RPM

Sound Card: Audigy 2 ZS

Power Supply: OCZ PowerStream SLI-Ready 520W

System: Professional SP2

CPU Cooler: Zalman CNPS9500 LED 92MM Fan

VGA Cooler: Zalman VF900-Cu

Case: SunBeam Transformer Black case

???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שזה אחלה מפרט..(מין הסתם לא הייתה קונה אותו אם הוא לא היה כזה)..

אז מה אתה מחפש עכשיו שיגידו לך "וואוו אחלה מפרט".."תתחדש מפרט טוב"....

אז הנה אמרתי אתה מרגיש בסדר...???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שזה אחלה מפרט..(מין הסתם לא הייתה קונה אותו אם הוא לא היה כזה)..

אז מה אתה מחפש עכשיו שיגידו לך "וואוו אחלה מפרט".."תתחדש מפרט טוב"....

אז הנה אמרתי אתה מרגיש בסדר...???

לדעתי הוצאת 1000 שקל מיותרים על הכרטיס מסך, וגם אני לא מבין בשביל מה אתה צריך 2 ג'יגה זיכרון, עדיף היה לקנות עכשיו 1 ג'יגה ובעוד חצי שנה שהמחירים היו יורדים משמעותית לקנות עוד ג'יגה.

הנה התשובה למה: http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2717&p=7. גם ככה אף פעם לא תוכל לקנות את כרטיס המסך הכי טוב שיש, אז בשביל מה לנסות? כמו שלא הייתי כל שנה קונה פרארי חדשה או מסך LCD חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הוצאת 1000 שקל מיותרים על הכרטיס מסך, וגם אני לא מבין בשביל מה אתה צריך 2 ג'יגה זיכרון, עדיף היה לקנות עכשיו 1 ג'יגה ובעוד חצי שנה שהמחירים היו יורדים משמעותית לקנות עוד ג'יגה.

הנה התשובה למה: http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2717&p=7. גם ככה אף פעם לא תוכל לקנות את כרטיס המסך הכי טוב שיש, אז בשביל מה לנסות? כמו שלא הייתי כל שנה קונה פרארי חדשה או מסך LCD חדש...

שני ג'יגה ישפרו משמעותית את הביצועים כי הוא יוכל לבטל את הPF ולהעלות את הביצועים משמעותית. וד"א, לפי מה שקרה לSDRAM,RDRAM והDDRAM האיטיים, המחירים של הDDR לא רק שלא ירדו אלה יעלו.

לגבי כרטיס המסך - אני לא מבין.. הוא קנה כרטיס מעולה ואתה אומר לו שהוא ביזבז כסף כי יצא כרטיס חדש? מה אתה אומר על זה שאולי הכרטיסים עוד לא קיימים בארץ או במחירים גבוהים? אם הוא יחכה ויחכה הוא לא יקנה.. נק' למחשבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני ג'יגה ישפרו משמעותית את הביצועים כי הוא יוכל לבטל את הPF ולהעלות את הביצועים משמעותית. וד"א, לפי מה שקרה לSDRAM,RDRAM והDDRAM האיטיים, המחירים של הDDR לא רק שלא ירדו אלה יעלו.

לגבי כרטיס המסך - אני לא מבין.. הוא קנה כרטיס מעולה ואתה אומר לו שהוא ביזבז כסף כי יצא כרטיס חדש? מה אתה אומר על זה שאולי הכרטיסים עוד לא קיימים בארץ או במחירים גבוהים? אם הוא יחכה ויחכה הוא לא יקנה.. נק' למחשבה!

לגבי הזיכרון - אם ביצועים נמדדים בעיקר בפריימים, זה לא מהותי אם משחק יציג 70 פריימים או 60 פרימיים, אתה לא תבחין בזה. ולפי זה שקניתי מחשב לפני שנה עם 512 מגה ב-DDR400 ב-450 שקל ועכשיו הוא עולה בערך 220, ולפי זה שבשנת 2000 הסטדנרט בערך היה 64 מגה , 2001-2002 זה היה 128, 2002-2003 בערך 256 ועד לפני לא הרבה זמן 512 ועכשיו זה אולי מתקרב ל-1024, שגם איכות הביצועים של הזיכרונות עולה, המחיר יירד. חוץ מזה, פעם אחרונה שבדקתי, המשחק הכי משוכלל לא היה צריך יותר מ-512 מגה בשביל לעבוד, אז עם מעבד וכרטיס מסך חזקים, גם כמות כפולה תוכל להספיק. חוץ מזה שהמחשב לא מיועד רק למשחקים, ובזמן שהוא שומע , באינטרנט, באופיס או אפילו משחק במשחקים שייצאו לפני 2005, אין בכלל סיבה שהוא יצטרך יותר מג'יגה.

לגבי הכרטיס מסך - ולמה לא לקנות כל שנה את המכונית הכי טובה שיש? איך זה יכול להיות ביזבוז כסף אם קנית משהו איכותי ויקר? בטח שזה יכול להיות, הייתי מצפה שאנשים ילמדו מניסיון העבר. הרי היום אין הבדל גדול בין ה-9800XT וה-9200, שניהם לא יריצו טוב, אם בכלל, את F.E.A.R למשל עם פילטרים או אם רזולוציה טובה. אז אולי ה-9800 יתן לך 7 פריימים ו-9200 יתן לך 2. זה לא חשוב בכלל, אי אפשר לשחק ככה. אבל עד לפני שנתיים אנשים היו קונים את ה-9800XT ב-3000 שקל, וה-9200 עלה 300. כנ"ל יהיה לגבי ה-7800 שנתיים מהיום. אז לא חבל הכסף? שיידמין לעצמו שהוא נמצא עכשיו שנה וחצי אחורה, בסוף שנת 2004, ושיקנה כרטיס שהוא היה קונה אז ב-2000 שקל ב-700 עכשיו.

ועוד נקודה למחשבה - בשנת 2000 היית משלם אולי גם 5,000 עבור כרטיס כמו ה-9800PRO, בשנת 2005 לא היית מוציא עליו יותר מ-500. זה בלאי לא נורמלי. תסתכל על ירידת מחירים במכונית, בתים, אפילו טלוויזיות. זה לא דומה לכלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזיכרון - אם ביצועים נמדדים בעיקר בפריימים, זה לא מהותי אם משחק יציג 70 פריימים או 60 פרימיים, אתה לא תבחין בזה. ולפי זה שקניתי מחשב לפני שנה עם 512 מגה זיכרון ב-DDR400 ב-450 שקל ועכשיו הוא עולה בערך 220, ולפי זה שבשנת 2000 הסטדנרט בערך היה 64 מגה זיכרון, 2001-2002 זה היה 128, 2002-2003 בערך 256 ועד לפני לא הרבה זמן 512 ועכשיו זה אולי מתקרב ל-1024, שגם איכות הביצועים של הזיכרונות עולה, המחיר יירד. חוץ מזה, פעם אחרונה שבדקתי, המשחק הכי משוכלל לא היה צריך יותר מ-512 מגה זיכרון בשביל לעבוד, אז עם מעבד וכרטיס מסך חזקים, גם כמות זיכרון כפולה תוכל להספיק. חוץ מזה שהמחשב לא מיועד רק למשחקים, ובזמן שהוא שומע מוזיקה, באינטרנט, באופיס או אפילו משחק במשחקים שייצאו לפני 2005, אין בכלל סיבה שהוא יצטרך יותר מג'יגה.

לגבי הכרטיס מסך - ולמה לא לקנות כל שנה את המכונית הכי טובה שיש? איך זה יכול להיות ביזבוז כסף אם קנית משהו איכותי ויקר? בטח שזה יכול להיות, הייתי מצפה שאנשים ילמדו מניסיון העבר. הרי היום אין הבדל גדול בין ה-9800XT וה-9200, שניהם לא יריצו טוב, אם בכלל, את F.E.A.R למשל עם פילטרים או אם רזולוציה טובה. אז אולי ה-9800 יתן לך 7 פריימים ו-9200 יתן לך 2. זה לא חשוב בכלל, אי אפשר לשחק ככה. אבל עד לפני שנתיים אנשים היו קונים את ה-9800XT ב-3000 שקל, וה-9200 עלה 300. כנ"ל יהיה לגבי ה-7800 שנתיים מהיום. אז לא חבל הכסף? שיידמין לעצמו שהוא נמצא עכשיו שנה וחצי אחורה, בסוף שנת 2004, ושיקנה כרטיס שהוא היה קונה אז ב-2000 שקל ב-700 עכשיו.

ועוד נקודה למחשבה - בשנת 2000 היית משלם אולי גם 5,000 עבור כרטיס כמו ה-9800PRO, בשנת 2005 לא היית מוציא עליו יותר מ-500. זה בלאי לא נורמלי. תסתכל על ירידת מחירים במכונית, בתים, אפילו טלוויזיות. זה לא דומה לכלום

1. בסד היית פה טעות קטנה שלי, שחכתי שמדובר על וDDR2 ולא DDR1, אז הקטע לגבי המחירים לא רלוונטי. ובכל זאת, נכון בין 60 ל70 FPS לא תרגיש, אבל אתה כן תרגיש אם תוכל לבטל את הPF ואז הכל יעבוד הרבה יותר מהר! ומניסיון אישי, יש הבדל, והמון בןי חצי ג'יגה לג'יגה .. אתה פשוט לא יכול לדמיין - עד לפני שבוע היה לי חצי ג'יגה, היום ג'יגה - ופשוט הבדל של שמיים וארץ - לא יותר צריך לחכות עד שהמחשב יסתדר אחרי משחקים, אין דבר כזה שפותחים את הPS ואי אפשר לעבוד יותר כי אין לך פנוי כמעט - ופשט - המחשב עובד יותר טוב.

2. מה שאתה מנסה לומר זה, שאין צורך לקנות יותר מ6600 מכיוון שגם ככה עוד שנה כולם יהיו אותו זבל? אם ככה, אני לא מסכים עם הגישה שלך.. אם אתה רוצה לשחק, אתה רוצה גם להנות, אז השנה המשחק יטוס, עוד שנה יעבוד בינוני ועוד שנתיים שנתיים וחצי תקנה חדש.. מה הנקודה פה? כל פעם שתחקה לחדש, עוד שבוע יצא משהו חדש יותר ומה עשינו? כלום.. כי בסוף לא נקנה כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור עזבו אותכם ויכוחים לא באתי להתלהב רציתי לראות מה אומרים אם יצאתי פראייק או תותח או כל דבר אחר

תודה לכולם

אהה ודבר שני את הכטיס מסך קניתי ב300 דולר !!!!!!!!

ואת הזכרונות ב 180 דולר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אז לא להתווכח יותר מדי למה ולמה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור של הכרטיס מסך...הוא עוד לא יצא... :lol:

נ.ב

מחשב סוס!!

תתחדש!!!

תן לו איזו מנה נחמדה של OC...

ייתן לו אחי אל תדאג

בקשר לקירור רשמתי כבר את כל המערכת שלי

כי הזמנתי מפנדה חלק מהחלקים של המחשב כולל הקירור לכרטיס מסך והוא יגיע בדואר רשום כל השאר אצלי

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור עזבו אותכם ויכוחים לא באתי להתלהב רציתי לראות מה אומרים אם יצאתי פראייק או תותח או כל דבר אחר

תודה לכולם

אהה ודבר שני את הכטיס מסך קניתי ב300 דולר !!!!!!!!

ואת הזכרונות ב 180 דולר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אז לא להתווכח יותר מדי למה ולמה !

יצאת פראייר

שמח?

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...