הלוח נותן עד 2.9 בזכרונות והזכרון דורש 3.3 יש מן BOOSTER כזה לא? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלוח נותן עד 2.9 בזכרונות והזכרון דורש 3.3 יש מן BOOSTER כזה לא?

Ninja

Recommended Posts

אני זוכר שהיה אבל לא זוכר את החברה והכל..אפשר לינק?

ועוד שאלה,זה יתאים ללוח NF7-SL?

הזכרון הוא 1GB 2x512MB XP4000 2-2-2 Redline

והוא צריך בין 3.3ל 3.5 וולט.

הלוח יעמוד בזה?

והבנתי שהזכרון צריך אקטיבי..נדאג לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך את הOCZ DDR Booster

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=2146

וכן מעל3V אתה חייב מאוורר כדי לקרר תזיכרונות..(ולמה קנית תזיכרונות הנ"ל אם הלוח שלך לא נותן יותר מ2.9..הייתה הולך על TCCD או משהו בכיוון)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שTCCD על nForce2 זה השילוב הכי גרוע בעולם משום שהוא לא מפיק את הנצילות שלו במערכת שבבים הזו.

דבר שני,לא קניתי אותו - עשיתי החלפה עם מישהו ראש בראש עם audigy2 zs paltinum (שווה לא?)

וגם..המערכת הזאת לא תישאר לעד,אני מתכנן על מערכת חדשה בחצי שנה-שנה הקרובה. הזכרון הזה יהיה טוב לכמה שנים אני מניח..

בקיצור מה שאני בא לשאול,נראה לך שהזכרון ייתן באס 240 בתזמונים משחוררים כמו 2.5-2-2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל בזה שTCCD על nForce2 זה השילוב הכי גרוע בעולם משום שהוא לא מפיק את הנצילות שלו במערכת שבבים הזו.

דבר שני,לא קניתי אותו - עשיתי החלפה עם מישהו ראש בראש עם audigy2 zs paltinum (שווה לא?)

וגם..המערכת הזאת לא תישאר לעד,אני מתכנן על מערכת חדשה בחצי שנה-שנה הקרובה. הזכרון הזה יהיה טוב לכמה שנים אני מניח..

בקיצור מה שאני בא לשאול,נראה לך שהזכרון ייתן באס 240 בתזמונים משחוררים כמו 2.5-2-2 ?

כן לא צריכה להיות בעיה..(תבדוק תעניין יש מצב הוא מגיע לזה גם עם תיזמונים של 2-2-2ׂ)..

ותתן לו מתח...(עד 3.6V בערך כי מעבר לא רואים ממש שיפור)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אני יוותר על הבוסטר הזה בינתיים..יקר לאללה

לא שווה :bash:

אני ייסתפק בינתיים ב בבאס 240 בתזמונים של 2.5-2-2 (נקווה שנשיג אפילו 2-2-2)

זה רק עד שנשדרג את המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הREDLINE מבוססים על הצ'יפים CH5 , מה שהם יעשו בCAS2.5 הם יעשו גם בCAS2 , כנ"ל גם לגביי BH5 (כלל!).

אתה יכול לעשות ללוח VDIMM MOD ואז תקבל את ה3.3V ומעלה שאתה צריך כדיי לנצל את הזכרונות האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא הלכת על הSamsung Uccc או הGSKILL ZH?

היה יוצא לך זול יותר וכנראה אותם ביצועים...

אין לG.Skill ZH , אז אני מניח שהתכוונת לZX המבוססים על הMicron 5B-G וכמו שיש בעיית נצילות בין TCCD לnForce2 , אותה בעיית נצילות קיימת עם המקרון.

אין בעיות נצילות עם TCCC לערכת השבבים nForce2 , והUCCC אלו ממש אותם TCCC של פעם אז מבוססים על צ'יפים אלו תהיה בחירה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לG.Skill ZH , אז אני מניח שהתכוונת לZX המבוססים על הMicron 5B-G וכמו שיש בעיית נצילות בין TCCD לnForce2 , אותה בעיית נצילות קיימת עם המקרון.

אין בעיות נצילות עם TCCC לערכת השבבים nForce2 , והUCCC אלו ממש אותם TCCC של פעם אז מבוססים על צ'יפים אלו תהיה בחירה טובה.

מה המחירים של ה TCCC או ה UCCC? אוליי אני יוכל למכור את המושקין ולקנות אותם במקום. יש למישהו לינקים אוליי לזכרונות הנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכרונות טובים מאד , אני מרוצה מהם

והגעתי איתם בלי יותר מדי בעיות ל 270HZ X 2 ואני בטוח שאפשר עוד להמשיך . . .בתזמונים 1.5-2.2.5

ויש לי מאוורר של פנטים III ישן עליהם עושה את העבודה (עם מתח של 3.3V)

אומנם אצלי הלוח נותן להם את זה (LANPARTY)

וגם אין לך מה לפחד כי דיברתי עם החברה (MUSHKIN) והם שלחו לי אי-מייל שהאחריות מכסה מתח של עד 3.6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...