האם אתם הולכים לצום ביום כיפור? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם הולכים לצום ביום כיפור?

yuvalkob

האם אתם הולכים לצום ביום כיפור  

398 הצבעות

1. 1. האם אתם הולכים לצום ביום כיפור

• כן
    • כן אבל אני אמשיך לשחק במחשב
    • לא

Recommended Posts

אורח PrototypE.rev.3

המממ .... אני הולך לעשות את כל הדברים האסורים שאסור לעשות ביום כיפור , ואני חושב שאין צורך לפרט מה הם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יצום חצי יום....

ואני לא מתכוון לכבות שום מכשיר חשמלי באשר הוא....מה אני אמור לעשות? לשבת יומיים על התחת ולהפליץ? או לנסוע על אופניים כמו ילד בן 7?

אני תכננתי על חמישיית מדריך הטרמפיסט לגלקסיה ועוד כמה סטאף של תכנות (קריאה לא עבודה, משפחה מסורתית ) אבל נראה לי שזה יהיה חסמבה! חסמבה! חסמבה! (הפתיעו אותי עם עותק חדש ונוצץ ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אנחנו יהודיים מה זה לא לצום אני לא דתי או משהו כזה אבל כתוב בתורה שמי שלא צם נחשב כגוי (שבת עוד בסדר אבל יום כיפור :nono:

גם כתוב בתורה שצריך להשמיד את עמלק ושאלהים אוהב את עם ... האמת היא שנראה שעם ראש הממשלה הנוכחי שלנו אנחנו בדרך להשמיד את עמלק, אבל אני לא רואה במה זה שאלהים אוהב אותנו מתבטא.

עד לפני כמה שנים נהגתי לצום ולא לעשות כלום ביום כיפור, בעיקר מתוך כבוד לסבא שלי (שכבר יותר מ-60 שנה לא הפסיד יום אחד של להניח תפילין וכו'), אבל בסוף החלטתי שהוא יצטרך לחיות עם העובדה שהנכד שלו לא מאמין. מה גם שהצום הוא לא הדבר העיקרי ביום כיפור והרבה אנשים שוכחים את זה. מבחינתי, בנאדם שצם אבל משחק במחשב או בנאדם שצם אבל מעביר את היום בלקרוא ולספר בדיחות גרוע הרבה יותר מבנאדם שאוכל חזיר עם גבינה ביום כיפור. מטרת היממה הזאת היא לענות את הגוף ואת הנפש ולא לעשות דיאטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אנחנו יהודיים מה זה לא לצום אני לא דתי או משהו כזה אבל כתוב בתורה שמי שלא צם נחשב כגוי (שבת עוד בסדר אבל יום כיפור :nono:

נכון אתה באמת צודק כולכם תתבישו לכם אני חושב שכולכם צריכים לצום ולכפר על כל הספאם שעשיתם...

נ.ב

חוץ מימני שאני הולך ליפשוט על המקרר מחר (אחריי 12 בלילה) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צמתי מימי וסביר להניח שזה לא עומד להשתנות בעתיד הנראה לעין.

לפני כמה שנים, במהלך חג הפסח, הלכתי לפיצריה "ביג מאמה" בת"א והנה מה שאכלתי שם (המספרים מציינים את כמות ה-"חטאים"):

מנה ראשונה סלט מולים (1-צדפות), פיצה עם בייקון (2), גבינה (3-בשר וחלב), קלאמרי (4) ושרימפס (5).

כמובן שנסעתי לשם בשבת (6) ולבשתי בגדים מבד עם סיבים מעורבים (7-שעטנז).

ממש כמו בסרט "שבעה חטאים" :devilfork:

מה אומר לכם? היה בילוי נהדר ולא היכה בי עדיין ברק, אבל זה בסדר, יש לי סבלנות.

See you in hell,

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנה ראשונה סלט מולים (1-צדפות), פיצה עם בייקון (2), גבינה (3-בשר וחלב), קלאמרי (4) ושרימפס (5).

כמובן שנסעתי לשם בשבת (6) ולבשתי בגדים מבד עם סיבים מעורבים (7-שעטנז).

w00t!

יש פיצה עם בייקן בארץ?!? :o

אני חייב למצוא!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...