"הקרב על הבית" טוב שנזכרנו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הקרב על הבית" טוב שנזכרנו

orlupo

Recommended Posts

היום שודרה התוכנית הקרב על הבית ואני אומר לעצמי בוקר טוב... אתם שואלים מדוע?

אפחד במדינה הזו לא עושה כלום נגד דברים שהופכים תמדינה שלנו לממש חארא ואחרי 20 שנה נזכר.

מבחינתי היום הדברים מהסוג הזה הם תאונות דרכים וגניבות.

אז רגע לפני הבחירות... ממ סליחה שחכתי, אפחד לא מהם לא ממש מעניין אותו לטפל בנושאים חשובים באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפתיע? אותי זה העציב...

אותי זה העציב גם שיש אנשים במדינה הזאת שאין להם טיפת כבוד לזולת ובעיקר שהזולת זה קשישים (נכון שמי שהכה את סבתא מג'דה הוא לא בנאדם, אלא בן מיעוטים -בן בליעל אבל עדיין)

אגב, לפנצ'ר/לאשפז/ניסיון לרצוח קשישים ניצולי שואה בשביל 400 שקל, זה החוסר כבוד הזה, מילא כבר שלא פותחים דלת או מפנים מקום באוטובוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין משהו חדש בעניין כרגיל המערכת המשפטית בישראל דפוקה..(ולא מהיום)..

ועזבו אותם לגנוב (למרות שגם זה חמור ביותר) הם כבר עברו ללרצוח ויותר נכון להגיד להתעלל בקשישים...

אנשים כאלה צריך להרוג...!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תמיד מפנה מקום באוטובוס. מה זה צרייך להיות?! :bash:

זה הולך משהו בסגנון הזה, מפיו של ישראלי אדיוט/ערס: "למה מה קרה? אני הייתי פה קודם למה שאני אפנה מקום לאישה ההיא שנראית כמו אנדרטה?, מה אני פרייאר?"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאנשים מטומטים שהם ירצחו בנאדם בן 87 ! :s05: :s05: :s05: :s05: 12 דקירות בגב :s07: :s07: והוא הפסיק לדקור אותו רק בגלל שהאיש עשה את עצמו מת?

ועוד נעל אותו בתוך הבית???????

בישביל מה?

עם הייתי רואה את הבנדם הזהאני.....

:2gunsfiring: :2gunsfiring: :itschy: :behead: :2gunsfiring:

:angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאנשים מטומטים שהם ירצחו בנאדם בן 87 ! :s05: :s05: :s05: :s05: 12 דקירות בגב :s07: :s07: והוא הפסיק לדקור אותו רק בגלל שהאיש עשה את עצמו מת?

ועוד נעל אותו בתוך הבית???????

בישביל מה?

עם הייתי רואה את הבנדם הזהאני.....

:2gunsfiring: :2gunsfiring: :itschy: :behead: :2gunsfiring:

:angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire: :angryfire:

זה אחת מהבעיות אתה פוגע בו ואתה תישב שנים בכלא ועוד תשלם לו הרבה כסף

חכה לתוכנית הבא ותבין

מיצד אחד המערכת לא פועלת טוב

ומיצד שני לא נותנים לאזרחים לישמור על הרכוש והביטחון שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אחת מהבעיות אתה פוגע בו ואתה תישב שנים בכלא ועוד תשלם לו הרבה כסף

חכה לתוכנית הבא ותבין

וידעתי שתגיד אתזה :smile1:

אתה צודק חלקית:

זה נכון שאם אני יהרוג אותו אז זה כמו שהוא הורג כל אחד אחר , אבל אני הורג אותו בגלל הדברים שהוא עשה אז אני מעדיף לשבת בכלא 20 שנה אבל שהבנדם הזה ימשיך לסבול ולסבול......

(למרות שאם אני יהרוג אותו לא יכניסו אותי לכלא , אז למה לא להרוג אותו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ זה מצב Lose-Lose

תשמור על הרכוש שלך ותפגע בגנב אז תשלם לו פיצויים ותשב בכלא

לא תשמור הוא יתקוף אותך וגם יגנוב ממך

צריך פה את החוק האמריקאי

הוא נכנס לשטח שלך, תרגיש חופשי לירות בו עד שהוא מת או לחילופין עד שנגמרו לך הכדורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את החוק בארץ, אסור לי לתקוף גנב שנכנס אלי? למה מי מת?, אם גנב יכנס אלי הביתה שיצפה לאיזה סכין...

ובמצב כזה, ממש לא מעניין אותי שאני אשב בכלא, אני לא אשב בחיבוק ידיים ואגיד לו "יאללה תגנוב".

הייתה תקופה של פריצות בשכונה שלי, פרצו לשכנה שלי (הוא ניסה גם לפרוץ אלינו אבל באותה תקופה היו לנו מלא ארגזים ובלאגן במרפסת ככה שהוא ראה שאין לו סיכוי להכנס וויתר), הקטע הוא שהמעקה בטיחות היה רקוב, אמרו לה (המשטרע, מי...) שאם הגנב היה נופל ושובר משהו הוא היה יכול לתבוע אותה על רשלנות :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את החוק בארץ, אסור לי לתקוף גנב שנכנס אלי? למה מי מת?, אם גנב יכנס אלי הביתה שיצפה לאיזה סכין...

ובמצב כזה, ממש לא מעניין אותי שאני אשב בכלא, אני לא אשב בחיבוק ידיים ואגיד לו "יאללה תגנוב".

הייתה תקופה של פריצות בשכונה שלי, פרצו לשכנה שלי (הוא ניסה גם לפרוץ אלינו אבל באותה תקופה היו לנו מלא ארגזים ובלאגן במרפסת ככה שהוא ראה שאין לו סיכוי להכנס וויתר), הקטע הוא שהמעקה בטיחות היה רקוב, אמרו לה (המשטרע, מי...) שאם הגנב היה נופל ושובר משהו הוא היה יכול לתבוע אותה על רשלנות :screwy:

מהבחינה הזאת אני די מחבב את החוק בארה"ב, אם מישהו פולש לאדמה שלך אתה יכול להגן עליה בכוח (קרי לירות בו חופשי).

e;f;b

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...