שתי שאלות בקשר לאקסס ולעיצוב בWebApplication (Asp.Net) - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות בקשר לאקסס ולעיצוב בWebApplication (Asp.Net)

tenana

Recommended Posts

בקשר לאקסס , אני מחפש משהו בסגנון של לייק שבודקת רק לגבי סטרינגים אם קיימת מחרוזת במחרוזת אחרת, אני מחפש משהו לאינטג'ר, רציתי לדעת אם קיימת כזו אפשרות?

בקשר לעיצוב, אני רוצה לעשות מצב שברגע שאני אלחץ על לחצן, יופיעו לחצנים וברגע שהם יופיעו, הדאטא גריד יירד לי בכמה שורות למטה, הכוונה שינוי פויזשן בזמן הופעה של דברים אחרים.. יש אפשרות כזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בודק את האורך התווים של המספר שאתה מחפש אותו. עושה כל פעם מודולו עם 10 בחזקת האורך למספר שאתה מחפש בו. אם קיים שוויון ביניהם, אז המספר נמצא במספר השני. כל פעם אתה מחלק ב- 10 את המספר שאתה מחפש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכפתורים שאתה רוצה שהם "יופיעו" אחרי לחיצת הכפתור, פשוט שים אותם בדף, כאשר הם מוגדרים כ visible=false (בהגדרות של הכפתור תוכל למצוא את זה), ואז, כשלוחצים על הכפתור, תוסיף שם נגיד

button1.visible=true

button2.visible=true

ואז יוכלו לראות אותם.

כרגע אין לי רעיון בנוגע לdatagrid.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לאקסס , אני מחפש משהו בסגנון של לייק שבודקת רק לגבי סטרינגים אם קיימת מחרוזת במחרוזת אחרת, אני מחפש משהו לאינטג'ר, רציתי לדעת אם קיימת כזו אפשרות?

בקשר לעיצוב, אני רוצה לעשות מצב שברגע שאני אלחץ על לחצן, יופיעו לחצנים וברגע שהם יופיעו, הדאטא גריד יירד לי בכמה שורות למטה, הכוונה שינוי פויזשן בזמן הופעה של דברים אחרים.. יש אפשרות כזו?

האמת שזה דיי פשוט יש אופציה שנקראת top לגריד ויו

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
dataGridView1.Top += 15;

}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה שקיימת כזו תכונה לדאטא גריד..

עריכה:

נראה לי שאנחנו לא ממש מדברים על אותו דבר.. לפי מה שהבנתי, בגירסא של Asp.net 2.0 באמת יש DataGridView בAsp.Net 1.x יש רק DataGrid.. שעליו לא מתאפשרת הפעולה הזו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- DataGrid בסופו של דבר מתורגם ב- HTML ל- TABLE וכמו כל אלמנט HTML אחר את יכול לשלוט על המיקום שלו בצד ה- Client ב- Javascript ,

זה תכנות די גרוע להעמיס על השרת משימות שקשורות ל- GUI כמו להסתיר, להציג , להזיז כפתורים\טבלאות וכו'

לגבי השאלה הראשונה, אפשר להפוך את המספר שאתה רוצה לחפש בו מספר אחר, למחרוזת ולהשתמש בכל התשתית הקיימת לחיפוש מחרוזות אם זה בקלאס של System.String או בשאילתה מול מסד הנתונים בעזרת LIKE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...