אהלן , מחפש פלאפון זול שמתאים לרשת סלקום. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אהלן , מחפש פלאפון זול שמתאים לרשת סלקום.

PJ

Recommended Posts

אהלן , ביום שלישי האחרון שברתי את הפלאפון שלי . מכיוון שאני לא דברן גדול ובכלל לא חובב פלאפונים , לא שילמתי עליו יותר מדי וגם לא עשיתי עליו ביטוח ככה שאני צריך אחד חדש. יש לי רק 2 דרישות מהפלאפון החדש שלי - שיתאים לרשת (אני מעביר אליו את הSIM שלי ) ושיהיה זול - כמה שיותר זול. חוץ מלהתקשר לאמא \חברים מדי פעם אני בקושי נוגע בו , מצדי שלא יהיה בו אפילו אפשרות לSMS .

למישהו יש המלצה בשבילי?

ועוד משהו , חבר שלי אמר לי שעכשיו אפשר לקנות פלאפונים בחנויות פרטיות . האם זה נכון? כי האינסטיקט הראושן שלי היה לרוץ לסניף הראשון שאני רואה ולקנות אחד חדש.

תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום כמעט כל חברה תביא לך מכשיר ישן בחינם (או במחיר ממש ממש זול) שיש בו רק שיחות נכנסות.

תקנה לו TALKMAN ב-50 שקל ואמרת שאתה לא מדבר הרבה אז יקח הרבה זמן עד שהוא יגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

P2K לא מי שלא יודע להשתמש בו דפוק :s07:

אני רק המלצתי יש גם את הL2 מאוד מזכיר את הSLVR אין לי מוסג מה המחיר שלו אני יודע שהוא די אמין < גרסה של עברה אצלי במחשב חייב להגיד שדי מרוצה > בקשר למחיר איני ידוע את המדיוק יש גם את ה V191 צדפה חמודה נורא זול למיטב זיכרוני

ומובן את ה398 שהיום הוא די זול וגם יהיה לך אוצר ביד ואין כוח להרחיב עליו אני יכול להגיד לך שלא ראיתי טוב ממנו ואת אתה רואה בחתימה שלי :xyxthumbs:

אגב עם אתה מחפש רק - הלו מה העינינים טוב ביי יום טוב נסה אצל תנובה יש להם אחלה קוטג'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום כמעט כל חברה תביא לך מכשיר ישן בחינם (או במחיר ממש ממש זול) שיש בו רק שיחות נכנסות.

תקנה לו TALKMAN ב-50 שקל ואמרת שאתה לא מדבר הרבה אז יקח הרבה זמן עד שהוא יגמר.

הגדר ישן?

חוץ מזה, מחירי שיחות ב-Talkman יקרים משמעותית.. לומר לו לקנות כרטיס ב-50 ש"ח בכל פעם ו"לסגור עניין" מזכיר קצת את הבדיחה על הבלונדינית שממלאת טאנק דלק ב-100 ש"ח באופן קבוע ולכן לא אכפת לה מהעלאת המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...