דרייבר לקריאטיב לייב, לא רישמי, שמשפר את האיכות?! קיים? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרייבר לקריאטיב לייב, לא רישמי, שמשפר את האיכות?! קיים?

lucky

Recommended Posts

דריבר לא יכול לשפר את הסאונד של הכרטיס קול.

הדבר הקרוב ביותר שהוא יכול לעשות, זה אולי להוסיף כמה מצבי DSP מדומים, (עיבוד ע"י מעבד)

או להוסיף עוד תדר לאקוליזר. אפשר לעשות קצת "טויקינג" כדי שישמעו הרמקולים יותר טוב, אבל בזה

בערך מסתכם כל השיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://come.to/sblive

דרייבר הזה לא משפר את איכות הסאונד של הכרטיס אלא נותן לו תמיכה בASIO מה שמאפשר הפעלה של תוכנות Audio מקצועיות (כמו Cubase, Logic Audio, Cakewalk וכו') בLatency נמוך מאוד. (עד 8ms, מה שהיה 30ms בדרייברים הרגילים של הכרטיס)

הרעיון שעומד מאחורי זה פחות או יותר זה שה SBlive משתמש באותו צ'יפ (EMU10K1) כמו כרטיס קול מקצועי ברמה נמוכה של החברה EMU (הEMU APS).

רק היעוד שונה - אחד למולטימדיה ביתית ואחד להקלטות דיגיטליות ועריכת אודיו, ולכן גם הדרייבים.

מה שהחברה האלה עשו זה התאימו את הדרייברים המקצועיים של הEMU APS לCreative SBlive וזה פחות או יותר הצליח.

היחידים שיראו מזה תועלת הם מוזיקאים חובבים שרוצים לעשות דברים מכובדים עם הSBlive הפשוט שלהם! :)

(ניסיתי כבר לפני איזה חצי שנה וזה עובד יפה מאוד! הדרייברים גם הרבה יותר קלים מבחינת משאבים ויותר יפים מבחינת הממשק)

www.act.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הדרייבר הרגיל ללייב שלי וה Traktor Dj, אני מצליח להגיע למינימום 55-60 מילישניות בLatency אבל כל פעולה שאבצע ברקע, בין אם זה Browsing, מזעור והגדלה של , זה יגרום לקרטועים קלים ומעצבנים... אם יורדים מתחת לזה, הקריטועים הופכים להיות תמידיים. כברירת מחדל, אני על 93 מילישניות, אין הרבה מה לעשות.

ה EMU פשוט צ'יפ מיושן וחלש בעל כוח עיבוד ממש אפסי... אולי על מערכת מחשב חזקה יותר אוכל לרדת קרוב ל30 מילישניות לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממשיך של ה EMU APS הם ה KX Drivers:

KX Project

הם מתאימים ל Live! ו ל Audigy , ואפשר להגיע איתם לLatency נמוך מאוד אם משתמשים ב KxASIO שלהם (אפילו מתחת ל10 מילישניות) :D

הדרייברים כל הזמן בשלבי ... ויש באתר שלהם גם פורום טוב מאוד ששם אפשר להודיע על באגים והצעות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...