קלאן HWzone לBattlefield 2 - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קלאן HWzone לBattlefield 2

TeaTime

Recommended Posts

יש כפתור עריכה!!!!

ותלחץ על שלי ואז תכניס את השם משתמש שלך (לא הPrefix!!~!!!!~!!!!!) ואז תראה את הנתונים שלך, וגם תשים לב שלמעטה יהיה רשום :

View Basic Signatures

ושם תבחר מה שבא לך ותעתיק את הקוד שנותנים שלך (הBB CODE !!!!!!!!)

הנה עוד דומגה לחתימה שיש שם

65637814-539.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 306
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צריך המלצה לפתיחת נשקים, זה אמנם קצת באיחור, כי הרגע פתחתי את הנשק השלישי שלי...

בכל מקרה בחרתי בG3 של ה assault ודי התאכזבתי ...

עד עכשיו בחרתי את המדיק והסנייפר והם טובים באופן יחסי, אבל מה טוב בG3 ?

אני זוכר שקראתי עליו דברים טובים ובגלל זה בחרתי אותו, אבל עד עכשיו לא ראיתי למה הוא הומלץ...

ד"א מאוד יכול להיות שאני פשוט לא מיומן בassault עד עכשיו לא ממש שיחקתי בclass הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק חינמי??? או שצריך לקנות את המשחק המקורי עם CD-KEY מקורי? או שבכלל מקבלים CD-KEY חינם עם ההרשמה? :s05:

ועם זה בחינם ולא צריך CD-KEY מקורי אז תגידו לי בבקשה מאיפה להוריד, איך להירשם ומאיפה משיגים CD-KEY ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שצריך לקנות את המשחק המקורי עם CD-KEY מקורי אחרת זה יגיד לך שה CD-KEY לא טוב וחבל על הזמן של ההורדה!.

בעצם אין מה לעשות במשחק חוץ מלשחק ברשת !.

אם אתה רוצה לשחק יחיד יש לך כמה וכמה מפות שאתה פשוט הורג אנשים משתלט על אנשים ו... זהו נגמר !.

אז תקנה מקורי כמו שאני עשיתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משחק חינמי??? או שצריך לקנות את המשחק המקורי עם CD-KEY מקורי? או שבכלל מקבלים CD-KEY חינם עם ההרשמה? :s05:

ועם זה בחינם ולא צריך CD-KEY מקורי אז תגידו לי בבקשה מאיפה להוריד, איך להירשם ומאיפה משיגים CD-KEY ;D

אל תצפה לקבל פה לינקים להורדה של המשחק כי זה נוגד את החוקים של הפורום!

עכשיו אם אתה רוצה לשחק ברשת אני מציע לך לקנות את המשחק, למה?

כדי שתוכל לשחק ברשת, ואפשר להגיד שהמשחק זה כל המטרה של המשחק הזה, כמובן שאתה גם יכול לשחק לבד עם בוטים ("שחקני מחשב") אבל זה ימאס ולא תוכל לעלות רמות.

או שתשיג את המשחק בצורה לא חוקית ותשיג ממישהו CD KEY מקורי (כמו שאני עשיתי בBattlefield vietnam) וככה גם תוכל לשחק ברשת.

אבל אני פשוט מציע לך לקנות את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה, אם רק היה דרך להשיג CD-KEY שיעבוד רגיל בלי לקנות את המשחק :'(

לא יודע למה, אני לא קונה משחקים שהם לאונליין בלבד ( או לפחות שלא שווה לשחק בהם ב-SINGLEPLAYER ), אני חושב בגלל שיש את כל הלגים והגרפיקה פחות טובה.

אבל לא נורא, לא מזמן קניתי OBLIVION ואני חורש!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט:עשיתם לי חשק לקנות את המחשק

אם יש לך את המשחק ואין לך CD-KEY אז תפנה אל T.G הנה המסנגר שלו:tg_atom@yahoo.com

תדבר איתו והוא יתן לך את ה CD-KEY תוך פחות משעה לאחר שאתה משלם לו.

אבל אם אין לך בכלל את המשחק אז כדאי מאוד שתקנה אותו הוא המשחק הכי טוב ששיחקתי בו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...