עלה ירוק הבטיחו מלחמה כנגד הגבלת רוחב פס באינטרנט - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלה ירוק הבטיחו מלחמה כנגד הגבלת רוחב פס באינטרנט

tombcatz

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממזמן כבר החלטתי שאף אחד לא שווה את הקול שלי אז אני פשוט איהנה לי מהיום חופש הזה ואלך לי לים....בעצם במחשבה שניה עלה ירוק נראית לי אופציה לא רעה, הרי קצת עשב לא הרג אף אחד ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממזמן כבר החלטתי שאף אחד לא שווה את הקול שלי אז אני פשוט איהנה לי מהיום חופש הזה ואלך לי לים....בעצם במחשבה שניה עלה ירוק נראית לי אופציה לא רעה, הרי קצת עשב לא הרג אף אחד ;D

אתה בטוח במה שאתה אומר ?

הרגע שמתי לב, איזה יופי, יום הבחירות נופל ביום הולדת 21 שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה אחת קטנה תעמוד מול הרעיון הזה

בזק והוט הן חברות פרטיות

אתה לא יכול לחייב חברה פרטית להסיר הגבלה שתעלה לה המון כסף

(אתה יכול להכריח אותה לעשות דברים אחרים, אבל רק אם היא מונופול)

link=topic=169525.msg1440275#msg1440275 date=1141249319]

אתה בטוח במה שאתה אומר ?

הרגע שמתי לב, איזה יופי, יום הבחירות נופל ביום הולדת 21 שלי

בעיקרון לקבל הרעלה ממריחואנה זה מצב מאוד מאוד נדיר. נדמה לי שלקבל הרעלה ממיליון דברים אחרים זה כבר יותר הגיוני

וואלה, אתה בן 21, מי היה מאמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפלגת עלה ירוק הצהירה במצעה כי תפעל נגד ספקי תשתיות האינטרנט המגבילים

באופן מלאכותי את רוחב הפס היוצא מבתי אזרחים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...