הערכת רווחים של אתרים בישראל ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הערכת רווחים של אתרים בישראל ?

Da-Funk

Recommended Posts

זה לא ממש בעל האתר מקבל.

תחלק את זה במעל ל 100 כתבים + הרבה מנהלי מדורים ופינות + 50 עורכים + עוד כמה אנשים שעוזרים..

אני מתאר לעצמי אבל עדיין .... :-[ :'(

נמאס לי לעשות תה ב10 בלילה במעבדה של כימיה כי אין לנו כלים במעונות (במטבחון) >:( >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא ממש בעל האתר מקבל.

תחלק את זה במעל ל 100 כתבים + הרבה מנהלי מדורים ופינות + 50 עורכים + עוד כמה אנשים שעוזרים..

זה רווח נקי, כלומר לאחר תשלום משכורות לעובדים (ולמעשה, לאחר כל ההוצאות שיש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: עמרי, התכוונתי שהם על שרת חזק שנמצא בחווה.

ואני לא אתפלא אם הם על כמה..

והוא התכוון (והוא גם צודק) לכך שהאתר שלהם פרוס על פני חוות שרתים שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?

1 או 2 אבל עם ;D

בכול זאת אני מאמין מאוד שיש לאתר הזה כמות כניסות רצינית ביום אבל מסקרן לדעת באמת יש רוחים ?

אחרי הכול יש פירסומות באתר <לא המון תודה לאל אבל זה גם כסף > כמה בעלי האתר גובים יש להם באמת רוחים אני מקווהבישבילם משהו שמתקב לוואלה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואים את וואלה!

ועכשיו ברצינות, זה לא עניינו של אף אחד כמה האתר הזה מרוויח

כמו שזה לא עניינו של אף אחד כמה אבא שלך מרוויח.

זה לא חברה ציבורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע כמה כניסות ביום יש לגוגל?

ההבדל הוא שלוואלה יש לכל היותר כמה עשרות בעוד שלגוגל יש לכל הפחות 10,000 שרתים (וזה מספר ישן במיוחד, משנת 2003. לפי אנליסטים יתכן שיש להם עד 100,000 מחשבים (לאו דווקא שרתים עוצמתיים) שונים).

יחי ההבדל הקטן.

http://www.ics.uci.edu/~mayur/google_servers.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hwzone רץ מפתח תקווה, באזור הקניון הגדול, שתי קומות מתחת לאדמה, יושב לו שם שרת אחד עם מדבקה שעליו כתוב hwzone.co.il(אולי שניים, אני ראיתי אחד), 1U, לא ממש זוכר את המספר ארון שלו, שתי קומות מתחת לאדמה(חניון...) בארון של אבי...

אני יודע שתפוז ישבו פעם במספר ארונות יפה(10 שרתים פר ארון) באנטרנט זהב(שגם הוא בפתח תקווה)....

גוגל אמרו בעבר שיש להם חוות במספר מקומות בעולם, 30 אלף מחשבים פשוטים(חומרה כמו שלי ושלך) שמחזיקים את המידע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שלוואלה יש לכל היותר כמה עשרות בעוד שלגוגל יש לכל הפחות 10,000 שרתים (וזה מספר ישן במיוחד, משנת 2003. לפי אנליסטים יתכן שיש להם עד 100,000 מחשבים (לאו דווקא שרתים עוצמתיים) שונים).

יחי ההבדל הקטן.

http://www.ics.uci.edu/~mayur/google_servers.html

ואיך כל זה קשור להודעה שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hwzone רץ מפתח תקווה, באזור הקניון הגדול, שתי קומות מתחת לאדמה, יושב לו שם שרת אחד עם מדבקה שעליו כתוב hwzone.co.il(אולי שניים, אני ראיתי אחד), 1U, לא ממש זוכר את המספר ארון שלו, שתי קומות מתחת לאדמה(חניון...) בארון של אבי...

לפי מה שאני זוכר השרת של הזון הוא 2U (דואל זיאון 2.4, 2 ג'יגה ושני ראפטורים 36 ג"ב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...