מבקש המלצות מטאל,תשפכו חופשי אני צריך כמות מסחרית. עידכון חשוב שונתה הכתובת!! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות מטאל,תשפכו חופשי אני צריך כמות מסחרית. עידכון חשוב שונתה הכתובת!!

JUNGLE

Recommended Posts

HIM? הנטיות המיניות וסגנון הלבוש של הסולן מדברים בעד עצמם... אבל מה לגבי Motorhead?

יש מוטור הד.

ומספיק כבר מיינסטרים לא מיינסטרים,אני לא אוסיף מטאליקה כי זה פשוט חרוש,לא כי זה מיינסטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואיך מוטורהד מסתדר עם כל הקטע של מטאל לא מיינסטרים?..

כן, אבל מוטורהד זה קאלט, אני מכירה מישהו עם הסמל הזה שלהם מקועקע על כל האחורה של הראש שלו, נורא חמוד.

דווקא למרבה הפלא לא שמעתי על קהילות מעריצים של מוטורהד, זה תמיד איירון מיידן או מטאליקה או לא יודעת מה.

מישהו הזכיר Dimmu Burgir כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני נתקל בכל מני מוצרי מוטורהד מוזרים.. אתמול ראיתי נעליי אול-סטאר עם הלוגו של מוטורהד והצבעים שלהם.. מתאים בעיקר לרוכבי הארלי-דיווידסון לשמוע אותם.. כנ"ל ג'ודס פריסט ומעילי הפרנזים שלהם..

הוא ציין שאין לו הרבה בלאק.. אבל אולי עדיף להתחיל עם cradle of filth לפני דימו? הרבה יותר קלילים ובסופו של דבר כולם אוהבים(או לפחות מכירים) אותם.. (עוד כמה שנים קריידל ייהפכו ללהקת mtv.. עצוב..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם דימו בורגיר על המחשב.

אם יהיה ביקוש אני אשים,חצי מהלהקות פה היה לי על המחשב ולא שמתי לב בכלל,פשוט אח שלי יום אחד התחיל לקנות כל דבר שהוא רואה נכנס לאטרף,לא יודע מה קרה לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריידל מזמן הפכו ללהקת MTV, הם העלו קליפ ל-MTV עוד ב-99 וצנזרו אותו.

עדיין אפשר למצוא בהורדות את הקליפ, באותו קובץ, בצנזור ואחרי צנזור ובין לבין איזה בחור בריטי בלבוש א... פרובוקטיבי, מעלה זעם וגיכוח במלוא המבטא המקומי על הצנזור. נורא מצחיק.

אני נורא אהבתי את האלבום The Cruelty and the Beast אבל התקשיתי להבין למה לכל הרוחות הם התחילו לעשות טראנסים כאלו משונים ב-From the cradle to enslave.

אגב, איפה אני יכולה להשיג את האולסטאר המדוברות? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נורא אהבתי את האלבום The Cruelty and the Beast אבל התקשיתי להבין למה לכל הרוחות הם התחילו לעשות טראנסים כאלו משונים ב-From the cradle to enslave.

אגב, איפה אני יכולה להשיג את האולסטאר המדוברות? :smile1:

טעות שלי, אלה היו ואנס, לא אולסטאר.. הנה כמה דגמים מהאתר שלהם: (וואו.. חתיכת לינק ארוך) . אני לא חושב שהדגם שאני ראיתי נמצא שם.. אם אני לא טועה ראיתי אותו בחנות של וואנס בקינג ג'ורג'.

ואני אהבתי את Damnation and a Day.. וגם את Midian (אין ספק ש-her ghost in the fog אחד השירים הטובים שלהם)

ג'ונגל, קח רשימה של להקות מטאל ישראליות. אם כבר שומעים מטאל לפחות שגם יתמוך בסצנה שלנו.. לפי דעתי היא מעולה יחסית למדינה בגודל שלנו.

אה, ובקשה אישית, דיסוננט!! (Dissonant) להקה מטורפת!! יש להם את הופעות הכי עצבניות בארץ, משלבים פרוגרסיב עם דת' ועם מליון דברי.. אנשים כישרוניים ברמה!! העמוד שלהם ב-myspace:

http://myspace.com/dissonant

תבדקו את השירים שלהם שם. פשוט מעולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי את THRICE.

will do

יש לך אחלה רדיו...

עריכה:

לא שמתי לב אם אמרו את זה כבר

אבל תשים את האלבום של Orphaned land - מבול

אני עכשיו אשים אורפנד בשבילך

ואני אוסיף עוד אני רואה שיש ביקוש.

ותודה על המחמאות אני משתדל!!

ג'ונגל, קח רשימה של להקות מטאל ישראליות. אם כבר שומעים מטאל לפחות שגם יתמוך בסצנה שלנו.. לפי דעתי היא מעולה יחסית למדינה בגודל שלנו.

אה, ובקשה אישית, דיסוננט!! (Dissonant) להקה מטורפת!! יש להם את הופעות הכי עצבניות בארץ, משלבים פרוגרסיב עם דת' ועם מליון דברי.. אנשים כישרוניים ברמה!! העמוד שלהם ב-myspace:

http://myspace.com/dissonant

תבדקו את השירים שלהם שם. פשוט מעולים

יש לי בצפר יש לי הורקור ועוד איזה אחת ישראלית,אני אקנה להבות...

אני לא אעבור רנדומלית אחת אחת,אני מוסיף מה שחברים שלי ממליצים לי ישראלים,מה גם שהייתי בהופעה של בצפר פעם היה פצצות,מה גם שקשה למצוא אותם בחנויות.

לגבי הדיסוננט אני אקנה,היום בערב אחרי שעות הסגירה של הרדיו,אלא אם בא לך למכור לי אישית באייסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצפר והורקור זה פאנק, לא מטאל, אבל אם אתה כבר נכנס לנושא של פאנק ישראלי אז איך אפשר בלי קוקובלוף והיתושים, דד ראבינז (אני הייתי יורדת עם המשוגעים האלו לאילת לפני 6 שנים, היו זמנים), פוסי של לוסי (ז"ל), TESTICLES ועוד רבים ומכוערים. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לומר - כבוד !

אורפנד מבול, אלבום ענקי - בהחלט, בפורום שלהם בהיידפארק ראיתי שהם הולגים להוציא עוד אלבום בשנה הקרובה.

בקשר לבצפר - ממליץ :

http://www.roadrunnerrecords.de/shared/downloads/Betzefer/Betzefer-Downlow.mov

ומוזיקה לרדיו, לא יודע עד כמה זה נחשב "מטאל" אבל , מה עם TOOL ?

שים את פרבול+פרבולה שלהם. ברגעים הקטנים של הלילה.

ואת no quarter (שזה קאבר מצויין מצויין שהם עשו ללד זפלין)

וגם הם (TOOL) , אמורים מתישהו בחודשים הקרובים, לשחרר אלבום חדש לאוויר, אמן.

Trust Company - Something Perfect

(ההתחלה שקטה)

ואם חשבת בכיוון של מטאל אופראי מטורף, שים blind guardian

And then there was Silence

A Dark Passage

Bright Eyes

I'm Alive

Mr. Sandman (לא קשור לזה של מטאליקה, ואתם חייבים לראות את הקליפ של זה..)

nightfall

Death - Bite The Pain

Death - Voice Of The Soul (עצום)

Dimmu Borgir - Mourning Palace

underoath-its_dangerous_business_walking_out_your_front_d

אתם חייבים לעצמכם לשמוע את השיר הזה, למרות שהוא לא מטאל, אלא יותר פאנק.

(מוזר שבדיוק בהודעה הזאת, מונה ההודעות שלי על 666 ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.roadrunnerrecords.de/shared/downloads/Betzefer/Betzefer-Downlow.mov

ואם חשבת בכיוון של מטאל אופראי מטורף, שים blind guardian

And then there was Silence

A Dark Passage

Bright Eyes

I'm Alive

Mr. Sandman (לא קשור לזה של מטאליקה, ואתם חייבים לראות את הקליפ של זה..)

nightfall

Death - Bite The Pain

Death - Voice Of The Soul (עצום)

Dimmu Borgir - Mourning Palace

underoath-its_dangerous_business_walking_out_your_front_d

אתם חייבים לעצמכם לשמוע את השיר הזה, למרות שהוא לא מטאל, אלא יותר פאנק.

לא טול זה לא מספיק כבד,כ"נל טראסט קומפני שהיה בכמה ימים הראשונים של הרדיו עד שראיתי שכל פעם שזה מתנגן רשימת המאזינים יורדת לאפס.

בליינד אני אשמע בערב,אם אני לא טועה חברים שלי לא סובלים את זה אבל פאק דאת אני אנסה,כמו תמיד.

דת' שמעתי רבות על זה,אני אקנה בערב,דימו יש והוספתי כי כמה חברה פה ביקשו.

אני אנסה תשיר האחרון גם.

בצפר והורקור זה פאנק, לא מטאל, אבל אם אתה כבר נכנס לנושא של פאנק ישראלי אז איך אפשר בלי קוקובלוף והיתושים, דד ראבינז (אני הייתי יורדת עם המשוגעים האלו לאילת לפני 6 שנים, היו זמנים), פוסי של לוסי (ז"ל), TESTICLES ועוד רבים ומכוערים. :lol:

בצפר זה לא פאנק,הור קור גם לא.

קוקובלוף,שאול החקלאי,קומון אני לא רואה את זה נכנס פה.

פוסי אולי קצת יותר עדיף,דד ראבינז לא מכיר גם,כנ"ל אשכים.

אני אבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...