יצא Windows Live Messenger 8.0.0566 (כן, אף אחד לא מתרגש מזה יותר) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצא Windows Live Messenger 8.0.0566 (כן, אף אחד לא מתרגש מזה יותר)

Cain

Recommended Posts

נראה טיפה שונה, אני יודע?... תקראו כאן

אה כן, הזיזו את התמונה שלך בחזרה שמאלה... אבל מה, עשו אותה יותר קטנה משל אנשי הקשר.. הקטינו את הטקסט האישי שלך שייכנס יותר (וזה טוב!), אבל הגדילו את הטקסט האישי של אנשי הקשר. נראה מפגר לגמרי.

והיה לי סיוט להתקין את זה. הייתי חייב לעשות סיסטם ריסטור, להסיר את הבילד הקודם ידנית, לסגור כל מה שפתוח ורץ ברקע (נראה לי זה לא אהב את ה-Windows Desktop Search), ואז להתקין. הורדתי את ה-EXE בסוף מ-ideas.live.com כי זה לא עבד לי כשעניתי "yes" להורדת גרסה חדשה בזמן ההתחברות עם המסנג'ר בילד 562. לא שזה נתן לי לענות "no" ולהמשיך עם 562.. הוא פשוט חזר ושאל "רוצה להוריד גרסה חדשה עכשיו??". אבל יפה שנתן לי את האופצייה... :screwy:

אישית אני די אפתי לגבי התוכנה הזאת בשלב זה... חברה עם 40 ביליון דולר נזיל וברנש אחד (יוצר Messenger Plus) עושה מהם קרקס. איך מוצאים פראיירים כמוני להריץ את הזבל הזה, נשגב מבינתי. וכן, אני נשאר עם הבילד הזה סתם כי הוא לא פחות טוב (אבל גם לא יותר טוב..) מכל בילד/גרסה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע בערך כמו להתקין את WINDOWS ואח"כ לחזור ל-.

למה אתם עושים את זה לעצמכם? בעיקר כשמדובר על גרסאות BETA מאד בעייתיות ולא "נעימות" למשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...