מהם השרותים (services) הדרושים לאינטרנט ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם השרותים (services) הדרושים לאינטרנט ?

tomer_et

Recommended Posts

התקנתי WIN XP כגרסת שדרוג ל-WIN 98.

לאחר ההתקנה אני לא מצליח להתחבר לרשת, וזאת מכיוון שהמודם שלי מופיע עם X אדום (לאחר ההתקנה שלו).

אני זוכר שלפני כמה חודשים הסבירו לי שכאשר מתקינים את כגרסת עדכון, לא כל השרותים (SERVICES)

מופעלים אוטומטית - ויש להפעילם ידנית בפעם הראשונה.

בפעם הקודמת לאחר הפעלה של כמה שרותים נפתרה הבעיה - רק שעכשיו אני כבר לא זוכר איזה שירותים אלו היו.

מישהו יכול להגיד לי מהם השרותים הדרושים להפעלה של האינטרנט ?

בתודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך להתקין מחדש את , לעשות התקנה נקייה של בלבד.

שידרוג מערכת ההפעלה הוא אופציה כל כך גרועה ועוד כאשר אתה משדרג מערכת הפעלה ממשפחה אחת לשנייה.

Win 98 ו Win הן משתי משפחות שונות (9X ו NT בהתאמה).

תתקין מחדש את מערכת ההפעלה ותחסוך לך הרבה כאבי ראש בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Santa - אני מבין שאתה מאוד החלטי בהצהרה שלך - אבל זאת עובדה קיימת.

בפעם הקודם לאחר ההתקנה (או יתר נכון מספר התקנות חוזרות) של WIN והדרייבר של המודם

הבעיה לא נפתרה - וכשפניתי למוקד של בזק הסביר לי הנציג שם על הבעיה.

אני לא בא להגיד שהוא המומחה מספר אחת בתחום - אבל בפועל הוא נכנס איתי לשרותים של WINDOWS

אמר לי איזה שרותים להפעיל - והבעיה נפתרה.

לגבי התקנה נקיה - הסיבה שאני מתקין על גבי WIN98 נובעת מכך שה- שלי הוא לא בדיסק BOOT

ולאחר פירמוט "ידני" אני לא מצליח להכנס ל-SETUP של ה-.

ניסיתי להכנס דרך I386 ולהפעיל את WINNT - ובאמת ההתקנה מתחילה, אך במהלך העתקת הקבצים

של הWIN ההתקנה פשוט מפסיקה ו... זהו.

האם יש דרך אחרת להתקין את ה- ישירות על דיסק מפורמט (כמובן במצב שאין דיסק BOOT) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדיסק שלך של XP הוא דיסק מקורי אז הוא Bootable.

אני מניח שהוא מקורי כי אחרת לא היינו מדברים על זה. אם הדיסק שלך הוא לא מקורי אז תארגן לך אחד מחנות המחשבים הקרובה למקום מגוריך.

תיכנס ל של המחשב שלך ותבדוק ב- Sartup Sequnce או ל Boot Order (תלוי איך זה מופיע אצלך) ותבדוק אם מופיע שם האפשרות של ה CD-Rom לפני האפשרות של ה HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...