מייקרוסופט מכריזה על כל גרסאות הויסטה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקרוסופט מכריזה על כל גרסאות הויסטה

x-dude

Recommended Posts

אני משום מה לא מבין למה אנשים צריכים את זה.

מח צריכים את כל האורות הנוצצים האלה ??? ??? :s05:

זאתי דרך ללמד את ילדינו מחשבים: אורות נוצצים וידידותיות כזאתי שאם אין דרייבר למודם, אז הם יצטרכו להזמין טכנאי.

ממש חינוכי :nono: :nono: :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחר עלוב? אני בכלל לא מבין למה יש מבחר

מה רע בגריסא אחת למערכת ההפעלה

הייתי ציני?!?!?.......

סתם דרך להוריד אפשרויות ולמכור ביותר זול...... וככה לדאוג שיותר יעברו.במקום למכור גרסא אחת במחיר הזול מבינהם.

אבל עדיין כרגיל מייקרוסופט הם חברה ממש לא מובנת ואני חושה ש-2 גרסאות זה מספיק מעל ומעבר... אבל לך תבין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי גירסא אחת פ... וזה מספיק ;D

כל עוד כל גירסה מריצה DX10 ונותנת אפשרויות רגילות למי איכפת

גם ככה אנחנו מישתמשים בתוכנות אחרות ולא בתוכנות שבאות בתוך הWIN

שיצא אחד... שיצא אלף.... למי אכפת?? העיקר כבר יאללה שיהיה יציב...... נמאס כבר!!!

אני חושב שמייקרוסופט צריכים לתת להורדה גרסא של 60 יום אם אפשרויות עדכונים ועוד... נמאס לשלם כל כך הרבה כסף בשביל ורק XXXXX וגם XXXX!!!

(כן אני קניתי חוקי :screwy: בפעם האחרונה בחיי.......!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם הרבה גירסאות, קודם כל יותר נוח לנו בתור משתמשים, למשל לי אישית אין שום צורך בדברים שמגיעים בגירסת ה Enterprise. (למרות שנראה לי שאני אלך על ה ultimate edition, נחכה למחירים).

ודבר שני, מייקרוסופט נתבעו אין ספור פעמים על יצירת מונופול בכל מה שקשור לדחיפת מוצרים ל שלהם, ככה במקומות (כמו באירופה למשל) יהיו רק גרסאות כאלו שתואמים את וחוקיהם.

במדינות העולם השלישי ובכאלו שאחוז הפירטיות מאוד גבוהה, יהיה את ה starter, גירסת מינימלית והמחיר יהיה בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש הרבה גירסאות? דבר פשוט ששמו סגמנטיציה.

מיקרוסופט רוצה לקחת מכל אחד את המקסימום שהוא מוכן לשלם. היא עושה אתזה בעזרת הרבה גירסאות. סה"כ מה היה ההבדל בין HOME לPRO? ממה שאני הבנתי IIS, והפעלת שליטה מרחוק (בתור מסטר). 99% מהמשתמשים ביו מסתפקים בHOME, אבל אף חברה לא יכלה לשים במשרדים שלה HOME, אז קנו תPRO בעוד איזה 100 דולר.

גם עכשיו, רוצה להצליח לפלח את שוק הצרכנים הרבה יותר טוב. זה קורה בכל ענף במשק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קדימה שיפרץ בהקדם ובברכת ה16160-18.jpg פריצה הפצה ויאמרו אמן ...

אתם זוכרים כמה זמן חלף מאז שיצא עד שהפיצו אותו פרוץ ברשת אני זוכר שזה היה זריז מאוד פחות מיומים <ולמי שהיה את הביטא לא נחשב .

זה היה בשפה ..... הגרמנית או ספרדית אם אני לא טועה הפריצה כללה גם את הסרת ה60 יום הדבילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם קראתי איזה מאמר שטען שמיקרוסופט שולטת בפירטיות של התוכניות שלה ויכולה לסיים עם הפיראטיות של ביום אחד ,

פשוט להוריד מחירים ולמכור הרבה יותר,

אבל זה לא ישתלם לה כי היא נמצאת בדיוק באיזון בין מחיר לכמות עותקים חוקיים שהיא מוכרת

ומרוויחה את המקסימום האפשרי מהתוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה רב הנתנוים על פיראטיות זה בולשיט.

מוכללים בהם מיליוני העותקים שנגנבים במדינות כמו הודו שם השכר הממוצע הוא דולר או שניים ליום ואין לאנשים כסף לקנות ב200 דולר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...