Creative Live 5.1 vs. Hercules Fortissimo 7.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Creative Live 5.1 vs. Hercules Fortissimo 7.1

lover323

Recommended Posts

אני לא מאמין! :o :o :o

250 ש"ח עולה HERCULES - Gamesurround Fortissimo III 7.1

איך יכול להיות?

איפה הקאצ'? או שאין? ???

במחיר כזה אפילו כדאי לקנות רק בשביל לנסות אותו, זה ממש חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שהתעמקתי יותר מדי בכרטיסים של הרקולס אבל זה הדגם הבסיסי יותר,

ניתן להבדיל בין הדגם הזה לגבוה יותר לפי יציאות FIREWIRE שיש לדגם הגבוה מאחורה...

( ואין בכלל מה להתרגש מעוד שתי יציאות.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעניין לכמה אנשים יש מערכת 7.1 ????

אני בטוח שאולי 5 בכל הפורום , אין שום צורך ב 7.1,אני שנחשב למטורף בתחום רק לאחרונה עברתי ל 6.2 (שני סנטרים - אחורי וקדמי

ושני סאבים - ימין ושמאל) וזה גם לניסיון לראות אם זה שווה את הכסף.

אני חושב שהדגש כאן הוא באיכות הסאונד של הכרטיס !

ולאחר הרבה שנות שימוש ב SB , זרקתי אותו לפח (SB LIVE 5.1 אומנם ישן) ומאותו יום אני יודע שלא ארכוש בזמן הקרוב משהו שהוא

לא הרקולס !!!

לסיכום הפורטיסימו לדעתי יותר משתלם\טוב (מה שתרצו) אבל לא בגלל גימים כזה או אחר שלא נשתמש בו בחיים ,אלא בגלל איכות חסרת

פשרות !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפיסטו היקר:

6.2 ???? ;D אהבתי...

הוספת סאב זה אולי עוד כסף ויוקרה אבל זה בהחלט לא משנה את הפורמט של הערוצים - הוספת עוד ולא עוד ערוצים...

ואנחנו כאן מדברים על ערוצים ולא רמקולים (למרות שזה גם טעות ברמקולים כי אין כזה דבר 0.1 יש 1, אפילו אם זה סאב :)

אבל בגלל שאני מכיר אותך אישית אני סולח.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הסאונד לא משתנה - וזה מה שניסיתי להגיד בהתחלה, כנראה הוא התכוון שהבסים של ערוץ ימין יוצאים דרך סאב ימני והבסים של ערוץ שמאל יוצאים דרך סאב שמאלי - אבל זה די אידיוטי כי לתדרי באס אין כיוון פשוט אפשר לפזר יותר באס בחדר זה הכל - אבל לא מדובר בעוד ערוץ - הכל זה המספרים הבומבסטים שהמשתמשים אוהבים לשמוע ולהגיד. המקור הוא 5.1 ערוצים, ובשוק רמקולי המחשב וכרטיסי הקול התפתחו כל מיני מושגים לא נכונים שמעוותים את הכוונה המקורית רק למטרות שיווק... וחבל.. (99% מסרטי משתמשים ב 5.1 ערוצים ורוב המשחקים משתמשים ב 4 בלבד - זה הכל - כל השאר גימיק - עוד שווה עוד כסף לחברות שמייצרות...)

קיים תקן 7.1 או 8.1 אבל הוא מאוד נדיר לקולנוע המקצועי ואין מה לדבר על שימוש במחשב - הכל גימיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...