למי אתם מצביעים? - עמוד 53 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למי אתם מצביעים?

qpalzm

בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...  

561 הצבעות

1. 1. בבחירות לכנסת ב28 במארס אני מצביע ל...

• חי"ל / חירות
    • האיחוד הלאומי-מפד"ל
    • ישראל ביתנו
    • ש"ס
    • יהדות התורה
    • הליכוד
    • חץ / שינוי
    • קדימה
    • העבודה
    • מרצ
    • דע"ם / רע"ם / בל"ד / חד"ש
    • עלה ירוק / הגמלאים / הירוקים / הלב / תפנית / צומת החדשה
    • פתק לבן, אף מפלגה לא שווה את הקול שלי

Recommended Posts

גם אתה אל תיהיה תמים, אתה לא יודע מה האינטרסים של אותם פרופ'.

צודק. שכנעת אותי. ברור שזה האינטרס שלהם ללכלך עליו מול ילד בן 19. בפעם הבאה שאני מחליט מי ינהל את הפקולטה לכלכלה אני אזכור לקחת אותם ולא אותו. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל אלו שעשו אי פעם משהו בכלכלה באו מהאקדמיה

המשפט הזה יכול להיות נכון להרבה מקצועות, אבל לא לכלכלה

(חוץ מזה, סביר להניח שהוא עשה מספיק כסף בבנק העולמי ובאקדמיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה מספיק כסף

משפט שכל כלכלן טירון צריך לדעת :hat:

סתם, אני כמובן צוחק. יש דברים יותר חשובים מכסף, אבל במקרה שלו, כמו שאמרתי, אני מעדיף לקחת את המילה של פרופסורים שאני מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם לא כל אנשי האקדמיה כל כך רוצים כסף-הכוונה לכמה מיליארדים גם כמה מיליונים יהיו מספיקים :)

^^^

ויש אנשים שפשוט אוהבים את העבודה שלהם על זה לא חשבת?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

those who can't do, teach.

אם הוא היה מבין בכלכלה הוא היה הולך לעשות מליונים ולא הולך ללמד באוניברסיטה.

אותו דבר אתה יכול להגיד על הפרופ' שאתה מכיר שעובדים איתו, המשפט הזה לא קביל, כמעט בשום תחום, כי זה לא נכון...

בד"כ מי שמסוגל ללמד, מבין יותר, כי להסביר חומר מסובך יותר קשה מסתם "להבין" אותו.

"money makes money which makes money"

זה משפט שכל כלכלן צריך לדעת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר אתה יכול להגיד על הפרופ' שאתה מכיר שעובדים איתו, המשפט הזה לא קביל, כמעט בשום תחום, כי זה לא נכון...

שתהיה לי בריא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל פרופסור לכלכלה היה עושה מיליארדים, גם אתה היית לומד וחורש על כלכלה עד שהיית הופך לפרופסור (ואפשר להגיע לתואר פרופסור בפחות מ-15 שנות לימוד), ובגיל 45 כבר פורש ונהיה מיליארדר. חוץ מזה, ברשימת 100 עשירי העולם אני מאוד בספק אם יש פרופסור אחד לכלכלה, או דוקטור. ביל גייטס וורן באפט, שני האנשים העשירים בעולם, ורק לבאפט יש תואר שני, מנהל עסקים. גם בדוגמאות מישראל - שרי אריסון, לב לבייב, ארקדי גייאדמק, האחים עופר, יצחק תשובה, חיים סבן - אף אחד מהם אפילו לא דוקטור לכלכלה, לרובם גם אין תואר בתחום. דבר נוסף - כלכלה טהורה, שלומדים באוניברסיטאות ובמכללות, לא מלמדת כיצד להיות עשיר, אתה צריך יותר מלהיות מומחה בכלכלה בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל פרופסור לכלכלה היה עושה מיליארדים, גם אתה היית לומד וחורש על כלכלה עד שהיית הופך לפרופסור (ואפשר להגיע לתואר פרופסור בפחות מ-15 שנות לימוד), ובגיל 45 כבר פורש ונהיה מיליארדר. חוץ מזה, ברשימת 100 עשירי העולם אני מאוד בספק אם יש פרופסור אחד לכלכלה, או דוקטור. ביל גייטס וורן באפט, שני האנשים העשירים בעולם, ורק לבאפט יש תואר שני, מנהל עסקים. גם בדוגמאות מישראל - שרי אריסון, לב לבייב, ארקדי גייאדמק, האחים עופר, יצחק תשובה, חיים סבן - אף אחד מהם אפילו לא דוקטור לכלכלה, לרובם גם אין תואר בתחום. דבר נוסף - כלכלה טהורה, שלומדים באוניברסיטאות ובמכללות, לא מלמדת כיצד להיות עשיר, אתה צריך יותר מלהיות מומחה בכלכלה בשביל זה.

וגם שיהיה לך כסף כדי להתחיל את ה"עסק".

תואר 1: 3-5 שנים

תואר 2: 2 שנים

תואר 3: 3-4 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מזה ניתחתם משפט שנועד להכפיש.

אתם לא מבינים שהימין יגיד כל שקר על מי שמשאל לו (גם מרזל יגיד שביבי חמאסניק) רק כדי להכפיש אותו.

בין אם זה לשים כפיה על אולמרט, להגיד שברוורמן לא מבין בכלכלה, שהתעמולה של קדימה היא כמו גבלס, שהתעמולה של העבודה כמו גבלס(כמו שהליכוד אמר בזמנו), לשים סווסטיקה על רבין וכו'...

רק תיכף תגיד שרייכמן לא מבין בחינוך, ושלדיכטר ואיילון אין שום מושג בביטחון.

הרשימה של העבודה היא האיכותית ביותר מכל הרשימות שרצות היום(ברוורמן,איילון, תמיר, פינס, פואד ושות') רק מה לעשות שפרץ לא ראוי לעמוד בראש מפלגה, וזה בכלל לא קשור לימין ושמאל.

לא תמצאו עוד מפלגה, עם צירוף כזה של אנשים שמבינים בביטחון,כלכלה,חינוך,רווחה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...