3 שנות מאסר למכחיש השואה, צדק או פגיעה בחופש הדיבור? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3 שנות מאסר למכחיש השואה, צדק או פגיעה בחופש הדיבור?

overload

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3218946,00.html

דעתי- אני מסכים עם תגובה מס' 1.

השואה היא דבר חשוב שלהכחיש אותה הוא פשע כמובן כי זאת התעלמות מפשע וממהעבר שממנו אנחנו אמורים ללמוד.

אבל נושאים כמו חופש הדיבור הם בדיוק ההפך ממה שהשואה מיצגת. 3 שנים הם עונש חסר פרופורציה שהופך את השואה לפרה קדושה מדי, מה שרק מקצין את הדעות כלפיה. היא צריכה להיזכר, ולהלמד, לא להתקדש, מי שרוצה להפנים אותה שיפנים זה לא צריך לבוא בכוח.

מה גם שכמובן שצעד כזה מציג את היהודים (איך לא...) באור שלילי, שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אל תטעה, העונש שקיבל המכחיש זה עסק פוליטי לחלוטין, מדובר על שילטון שחושב על הקול היהודי בבחירות הבאות.

ובמיוחד על מדינה כמו אוסטריה שיחד עם גרמניה מהוות את ערס הרייך השלישי, המדינה צריכה להילחם על מקומה באו"ם (שכידוע לארה"ב יש זכות וטו ושם הקול היהודי חזק מאוד) ועל תקציבים בינ"ל שהיא צריכה לקבל.

אז, שלא יעבדו עליכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שמעלי

אם עכשיו אני יגד שאני לא מאמין במה שקרה בתאי הגזים פה בפורום(כמובן שאני כן מאמין שזה קרה) אז צריך להכניס אותי לכלא???

הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה (חופש הביטוי) גם אם זה ברבים.(זו דעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו לא נהיה יפי נפש...

הוא כנראה מכחיש שואה בעל דיעות אנטישמיות שישב על זה בכלא, מה רע בזה?

זה שהוא פרופסור ולא סתם איזה פושטק ניאו-נאצי, לכן יש בידו אחריות לגבי מה שהוא אומר.

זה מזכיר לי את הסרט "קון-אייר", שבו חייל מארינס משוחרר ישב בכלא שבע שנים

מכיוון שהרג שלושה תוקפים תוך כדי הגנה עצמית.

בשל היותו חייל מארינס שהוכשר בקרב מגע ואומנויות לחימה וגופו הוא

בעצם גם סוג של ויש לו איזשהו סוג של אחריות גם על אנשים שתוקפים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק האוסטרי אוסר על הכחשת השואה בפומבי (יחד עם נשיאת צלב קרס ושאר ירקות).

דיוויד אירווינג עבר על החוק ביודעין, וראוי שייענש.

גם החרטה שהביע לאחר מעשה היא מגוחכת, מכיוון שעבריין שתיקן את דרכיו עדיין אינו פטור מעונש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה לא. זאת הסתה.

אז למה מותר לKKK להפגין באמריקה.

אולי הם לא מפגינים נגד כושים וזרים ישירות אבל כולם יודעים מה האידיאולוגיה שלהם נכון?

אם מישהו רוצה בהפגנה להתחיל הרצאה על זה שהאספנים הורסים את אמריקה אסור לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר לך להגיד גם שהחרדים הורסים את זימבבואה

כל עוד אתה לא אומר "החרדים הורסים את זימבבואה. תהרגו אותם"

יוצאת מהכלל הזה היא השואה, שהכחשתה היא עבירה ברוב מדינות אירופה שהיו מעורבות במלחה"ע ה-2 והיהודים של אותן מדינות נרצחו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה לא אומר "החרדים הורסים את זימבבואה. תהרגו אותם"

הוא לא אמר את זה, גם לא הביע שום דעה לפי מה שכתוב בקשר ליהודים הוא דיבר על השואה מבחינה היסטורית.

אז החוק הזה בקשר לשואה נראה לי קצת מוגזם, 3 שנים על מילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צדק.אי אפשר להכחיש רצח בייסורים של שישה מיליון איש,כשיש הוכחות חותכות שזה נכון(אני לא צריך הוכחות אבל יש חארות....)

לדעתי זה צריך להחשב כהסתה כי הוא בעצם נותן לגיטימציה לכל מיני קבוצות ניאו נאציות

(שכמובן מכחישות את השואה)להגיד שהיהודים שקרנים,מניפולטרים,בלה בלה בלה.....ואתם ראיתם כבר למה הסטה יכולה

להוביל(רצח רבין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צדק.אי אפשר להכחיש רצח בייסורים של שישה מיליון איש,כשיש הוכחות חותכות שזה נכון(אני לא צריך הוכחות אבל יש חארות....)

לדעתי זה צריך להחשב כהסתה כי הוא בעצם נותן לגיטימציה לכל מיני קבוצות ניאו נאציות

(שכמובן מכחישות את השואה)להגיד שהיהודים שקרנים,מניפולטרים,בלה בלה בלה.....ואתם ראיתם כבר למה הסטה יכולה

להוביל(רצח רבין).

ומי גרם לרצח רבין???

החרדים הורסים את . תהרגו אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...