עברית ל-windows xp - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברית ל-windows xp

giliboy

Recommended Posts

אי אפשר להוריד בעברית לגמרי כתובף לאנגלית.

בשביל שיהיה לך הכל בעברית, אתה צריך לקנות את הווינדוס המתאים - Local/Enabled כמו ב98.

אני לא הייתי ממליץ לעבור לעברית, יש בו מיליון באגים כמו בשאר הווינדוסים העבריים.

הכי טוב זה ENABLED.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי ממליץ לעבור לעברית, יש בו מיליון באגים כמו בשאר הווינדוסים העבריים.

הכי טוב זה ווינדוס ENABLED.

רציתי לחזק את Athlon~WINGS ולהגיד יאללה !!!!! כמה באגים יש ב בעברית !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להוריד ווינדוס בעברית לגמרי כתובף לאנגלית.

בשביל שיהיה לך ווינדוס הכל בעברית, אתה צריך לקנות את הווינדוס המתאים - Local/Enabled כמו ב98.

אולי תספר לכולנו, ותשתף אותנו בנסיונך עם מערכות הפעלה בעברית ?

95, 98, ME היו בעיתיות.

לא ראיתי מעולם 2000 בעברית, אבל ראיתי בעברית , והוא עבד מעולה. אני חושב שבמקום להסתמך על דברים ששמעת בעבר, היה מן הראוי שתבדוק את דבריך, ותתן חוות דעת מקצועית יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים כזה תוכנה והיא נקראת mui- multi lang user interface והיא מסופקת ע"י רק לאירגונים גדולים.התוכנה מאפשרת להחליף את הממשק לעברית וגם ערבית אפילו,וישנה אפשרות תמיד לבחור באיזו שפת ממשק אנחנו מעונינים שמערכת ההפעלה תעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל שיהיה לך ווינדוס הכל בעברית, אתה צריך לקנות את הווינדוס המתאים - Local/Enabled כמו ב98.

95, 98, ME היו בעיתיות.

לא ראיתי מעולם 2000 בעברית, אבל ראיתי בעברית , והוא עבד מעולה. אני חושב שבמקום להסתמך על דברים ששמעת בעבר, היה מן הראוי שתבדוק את דבריך, ותתן חוות דעת מקצועית יותר.

יפ. אכן שטויות במיץ כבשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי מאיפה אני מוריד את התוסף שהופך את לעיברית? :-\

בקונטרול פנל ,

regonal-setting

יש 3 מקומות בהם אתה צריך לצין שאתה רוצה לעבוד בעברית , תומך בעברית בלי שום תוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

95, 98, ME היו בעיתיות.

כל אשר משתמש בשפה זרה, יש בו הרבה יותר באגים מהווינדוס האנגלית המקורי.

אז איך זה בעצם? אנשים ישראלים, לוקחים מקורי באנגלית, משנים אותו לעברית -- אחר כך, שמנסים למשל להתקין כל מיני תוכנות, זה ייצור קונפליקט, ושגיאות.

ונתקלתי בהרבה באגים למינהם, כולל בXP, לכן עברתי לאנגלית...

בXP חשבתי שכל הבאגים יתוקנו - אבל טעיתי, מיקרוסופט עושה עבודה טובה - אפילו אם היא תעשה את העבודה סופר טובה, עדיין יהיה באגים בווינדוס בשל קונפליקטים של תוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקונטרול פנל ,

regonal-setting

יש 3 מקומות בהם אתה צריך לצין שאתה רוצה לעבוד בעברית , תומך בעברית בלי שום תוסף

הוא לא רצה תמיכה בעברית אלא שינוי שפת הממשק לעברית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ווינדוס אשר משתמש בשפה זרה, יש בו הרבה יותר באגים מהווינדוס האנגלית המקורי.

אז איך זה בעצם? אנשים ישראלים, לוקחים ווינדוס מקורי באנגלית, משנים אותו לעברית -- אחר כך, שמנסים למשל להתקין כל מיני תוכנות, זה ייצור קונפליקט, ושגיאות.

בXP חשבתי שכל הבאגים יתוקנו - אבל טעיתי, מיקרוסופט ישראל עושה עבודה טובה - אפילו אם היא תעשה את העבודה סופר טובה, עדיין יהיה באגים בווינדוס בשל קונפליקטים של תוכנות.

בוא אני אבהיר לך משהו. ווינדוס נכתבה על בסיס NT, ותכונת ה MULTILAGUAGE נכתבה מחדש מהבסיס עבור כל גרסאות התוכנה השונות, בשונה מהתמיכה הקודמת שפשוט נכתבה כ PATCH וכשינויים בגרסה המקורית. זו הסיבה ש בעברית, או ערבית, או תורכית לצורך העיניין הרבה הרבה יותר יציבות מכל גרסה LOCAL אחרת, ולמעשה אפשר להגיד שהיא יציבה כמעט כמו גרסת המקור באנגלית (אני אומר כמעט, מאחר וייתכן כי שינויי השפה והכוון ידפקו משהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ווינדוס אשר משתמש בשפה זרה, יש בו הרבה יותר באגים מהווינדוס האנגלית המקורי.

אז איך זה בעצם? אנשים ישראלים, לוקחים ווינדוס מקורי באנגלית, משנים אותו לעברית -- אחר כך, שמנסים למשל להתקין כל מיני תוכנות, זה ייצור קונפליקט, ושגיאות.

בXP חשבתי שכל הבאגים יתוקנו - אבל טעיתי, מיקרוסופט ישראל עושה עבודה טובה - אפילו אם היא תעשה את העבודה סופר טובה, עדיין יהיה באגים בווינדוס בשל קונפליקטים של תוכנות.

בוא אני אבהיר לך משהו. ווינדוס נכתבה על בסיס NT, ותכונת ה MULTILAGUAGE נכתבה מחדש מהבסיס עבור כל גרסאות התוכנה השונות, בשונה מהתמיכה הקודמת שפשוט נכתבה כ PATCH וכשינויים בגרסה המקורית. זו הסיבה ש בעברית, או ערבית, או תורכית לצורך העיניין הרבה הרבה יותר יציבות מכל גרסה LOCAL אחרת, ולמעשה אפשר להגיד שהיא יציבה כמעט כמו גרסת המקור באנגלית (אני אומר כמעט, מאחר וייתכן כי שינויי השפה והכוון ידפקו משהו).

אני הייתי אומר לא כמעט, המון, ואין שום קשר עכשיו לNT...!

זה שלווינדוס בעברית יש באגים - זאת עובדה, ומלא מתלוננים על זה, ואני בעצמי אפילו חוויתי כאלה דברים...!

ואין לך מה להמשיך להתווכח, אני הוכחתי מניסיון שלי עם המערכות האלה, ועוד הרבה אומרים כמוני, וזה גם היגיון פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...