משהו עבד פעם כתומך אינטרנט.. אני צריך עזרה ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו עבד פעם כתומך אינטרנט.. אני צריך עזרה !

Da-Funk

Recommended Posts

היי לכולם יש לי ראיון עבודה .. אני לא אנקוב בשם .. אני רק יודע שזה במתן תמיכה לאינטרנט וכו' שירותי ......

רציתי לדעת איזה שאלות טכניות יכולים לשאול אותי ? אמרו לי שיש מבחנים טכניים השאלה היא באיזה רמה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן הוא לא כ"כ קשה, כי בגדול הם מתייחסים אל כולם כאל אנשים עם ידע מינימלי במחשבים, כי הם מלמדים אותך איך לעשות הכל (בעקרון הם מלמדים אותך להשתמש בתוכנה שבעזרתה תפתור בעיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה פורטים, איזה פורטים שימושיים לאיזה תוכנות (110 לדואר נכנס 25 לדואר יוצא, 80 לגלישה, 21 בד"כ ל FTP וכו'..)

מה ההבדלים העיקריים בין ADSL לכבלים

מה זה פירוול ומה תפקידו, מה זה אנטי וירוס, שאלות מפגרות כאלה אני מניח.

לפי דעתי ישאלו אותך פחות דברים טכניים, ויותר דברים פסיכולוגיים , בכיוון של איך לדבר עם לקוח.

אם היו מתכננים לשאול אתכם הרבה טכני, היו מכוונים אתכם לפי דעתי, נותנים חומר ללמוד או טיפים או משהו.

אלתור, אם לקוח לא יכול לכתוב במקלדת ואין לו VIRTUAL KEYBOARD כי זה WIN98, אז איך בכל זאת תכתבו את שם המשתמש שלו כדי שיוכל להתחבר ?

(זה פתרון פרטי שלי, שעשיתי עם כמה לקוחות כאלה - COPY PASTE של אותיות משמות של תיקיות שונות ב C, עד להשלמת שם המשתמש...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר בזמנו אני התקבלתי לאינטרנט זהב (למוקד פרטי \ העסקי) היה מבחן ולימודים של שבוע...

המבחן הבסיסי למוקד הפרטי זה דפדפנים , קצת דוס - פקודות בסיסיות , מודמים 56K ,

TCP\IP , מה זה DNS , פרוטוקולים שונים כמו שרתי דואר , FTP , WEB.

ברגע שאתה עובר את המבחן הטכני שהוא ממש על רגל אחת , אתה צריך לעבור גם "דינמיקה קבוצתית" ששם אתה צריך לדבר הרבה לעניין וקצת חרטא.

אחרי שעברת את א וב , יש לך לימודים או יותר נכון הדרכות, מהיום הראשון של ההדרכות אתה יכול להבין שהתקבלת לעבודה וגם משלמים לך על הקורס\ לימודים

זה היה לפני 7-8 שנים אני מניח שזה לא השתנה, מוקד העסקי זה כבר נתבים וכו אבל לא נכנס לזה אם אתה מיועד לפרטי.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...