זה תוצאה הגיונית? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה תוצאה הגיונית?

BobCaT

Recommended Posts

זה הגיוני שמחשב כזה יוציא ציון של 9670 בערך ב3d mark 2001se

מפרט:

מעבד: p4 2200

לוח אם:p4t 533c

כרטיס מסך:asus ti4400

זיכרון: 800 לא יודע איזה חברה אבל ההיטסינק בצבע כסוף אם זה עוזר?

אם זה טוב אז בסדר אם לא יש דרך שהוא יוציא יותר?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה ממש קטנה בשביל מפרט כזה.

רוב הסיכויים שיש לך של SAMSUNG

1.תעדכן את כל הדריברים להכי חדשים דריברים של לוח אם/כרטיס מסף/וכו'

2. תנסה לשחק עם האפשרויות ה AGP בביוס

3. וגם תנסה לעדכן ביוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הכל די חם מעבד מגיע ל55 מעלות לפעמים והלוח הגיע לי 49 קצת הרבה לא? ואני לא רוצה לעשות נזק איזה דריברים בידיוק להתקין והחריץ agp שלי מקבל רק 2.9 וואט במקום 3.3 אולי בגלל זה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש....

יש לך מארז MIDI קטן וג'נרי הספק כנ"ל לכן יש בעית חום מה שגורם לביצועים יותר נמוכים של כל רחיב במחשב פלוס הספק שמצטרף למסיבה ונותן מתחים לא יציבים .... עליתה על השילוב המנצח ;)

אני לא יכול להמליץ לך להוסיף מאוררים כי אחרת הספק שלך ידפק לגמרי ועוד יקח איתו עוד כמה רכיבים.... לכן כודם כל תחליף ספק ורצוי גם מארז....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תזנק למסקנות בסדר קודם יש לי מארז בסדר גמור מספיק גדול ספק 350 גנרי גנרי אבל כמו שהרבה מבינים אמרו לפעמים גנרי מספק מתחים יותר יציבים מ"ה"אנטק או "ה"אנמרקס פתחתי תמארז שמתי מאורר הוריד תטמפרטורה 15 מעלות בערך פחות או יותר אבל תענה לי על השאלה זה בגלל שהagp לא מקבל מתח בגלל זה זה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי בORB התוצאה שלך הגיונית מאוד ואפילו טובה.

מקום ראשון בעולם (ה3DMARK) מקבל עם מערכת דומה לשלך קצת פחות מ12000 וזה אחרי סופר אופטימיזציה.

לכן אתה בסדר גמור.

AGP x4 = 1.5v

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עם המערכת שלך ;)

הדעה שלי?

היות והמחשב של חברי הטוב zolt מגיע ל1100 נקודות פחות או יותר (xp1900, mushkin וti-500 וכמובן לוח אם של עצבני) אני מאמין שהמחשב שלך פשוט לא משודרג עד הסוף (בדריוורים, אבל לא נתתה תיאור למארז...)

אבל כמו שהרבה מבינים אמרו לפעמים גנרי מספק מתחים יותר יציבים מ"ה"אנטק או "ה"אנמרקס

אחד הדברים היותר טפשיים ששמעתי...

אל תאמין למבינים האלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דווקא כן קורה, אבל לעיתים מאוד נדירות שיש איזו חברה גנרית שמייצרת איזה ספק אחד (ספק אחד לא דגם אחד) שיוצאים יותר יציבים מהספקים ה"בטוחים" יותר.

בקשר לתוצאה, עדכון של הכ. מסך ישפרו לך את הביצועים... זהו בערך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://download.asus.com.tw/

זה האתר הורדות של

תחפש שם את הכרטיס מסך שלך ואת הלוח ותוריד עדכונים.

לגבי התוצאה לדעתי זה בסדר במערכת שלי לפני כל המודים היתה תוצאה דומה (10000) , לכן לא יודע עם שווה לתחיל להפוך לך את המחשב

(היות ואתה לא מבין גדול) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...