בעיה + כמה שאלות על BF2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה + כמה שאלות על BF2

J0HNiE

Recommended Posts

שמעו סוף סוף הצלחתי לשחק BF2 :yelclap:

למרות שכבר שיחקתי כמה פעמיים אלב היה בעיות אז היום התחלתי לשחק בסרבר RANKED (אפילו סימנתי RANKED בserver browser!) אז שיקתי כמה שעות ובמהך המשחק קיבלתי איזה מדליה או badge אני לא בטוח.

קיצר החלטתי שאני רוצה להספיק לשחק ולחצתי על הESC ואז disconnect ובדקתי את הBFHQ ואין שם כלום זה לא עידכן כלום!

ועכשיו בדקתי גם באינטרנט (אני רוצה גם את הstats) וגם שם לא הופיע כלום!

מישהו יודע למה זה קורה?

ובקשר לשאלות

אני לא יודע אם איזה KIT לשחק...

תראו אני אוהב להיות בקבוצה ואני גם אוהב להיות MEDIC אבל לMEDIC אין כלום חוץ מרימונים ואם בא למשל טנק אני לא יכול לעשות כלום!

בנסוף אני אוהב את הM16 שיש לSpec-Ops וגם יש להם מטענים :smile1:

וככה זה כמעט כל KIT

אז אני צריך עזרה בבחירה של הKIT(באיזה מקרים וכו'...)

ואני גם צריך טיפים ועצות למשחק יותר טוב(אני מת הרבה) :-\

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לעידכונים של הדרגות וכו': לא תמיד זה מתעדכן ישר , גם לא ב- BFHQ שבמשחק. לפעמים זה לוקח אפילו כמה ימים (אצלי לפחות).

בקשר לקיט: תשחק עם מה שאתה הכי נהנה איתו.

נ.ב. כולם מתים הרבה בהתחלה, עם הזמן אתה תלמד איך "להלחם" הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרתי הSTATS מתעדכנים כל רבע שעה עד לכמה שעות

תבדוק מאוחר יותר אם הSTATS התעדכנו...לפעמים לוקח יותר זמן ולפעמים פחות...

בכל מקרה-אתה ממש לא צריך להתמקד רק בKIT אחד...תשחק בקיטס בהתאם למה שקורה במשחק

אני אישית אוהב את הMEDIC....ולמרות שהוא ממש ממש חלש נגד ARMORED [אין לו שום דבר נגד זה],יש לו יתרון גדול בכך שהוא יכול לרפא את עצמו ולהחיות שחקנים אחרים-גם מבחינת ניקוד וגם מבחינת העובדה שהחיילים שסביבך עדיין יהיו איתך [הניקוד של הMEDIC הוא ממש טוב במפות של שטחים עירוניים כשהרבה חיילים נפצעים ומתים סביבך]

במצבים בהם יש איזה טנק או רכב שהתנחל על איזור מסוים,אני מיד לוקח את הANTI TANK ומוריד אותו...

את הSPECIAL FORCE אני די מחבב,אבל הרבה פעמים הוא ממש מוגבל...וגם הוא לא זוכה לניקוד רציני

והסנייפר מומלץ לשימוש כאשר אתה משחק במפה עם שטחים גדולים...

את האנג'ניר אני שונא,את הסופורט אני שונא,ואת אסולט אני בכלל שונא.

מומלץ לשחק עם אנג'ניר כשאתה מטיס מסוק....ככה אתה יכול לבצע נחיתת חירום בכל מקום,לצאת מהמסוק,לתקן אותו ולחזור לטוס. [במידה ומצב המסוק קריטי וזה מסוכן מדי לטוס חזרה לHELIPAD לתיקונים "רשמיים" ולחידוש אספקת תחמושת]

בכל מקרה,עכשיו סוף סוף פתחתי חדש,ועשיתי UNLOCK לנשק של המדיק,עכשיו יש לי רובה בן זונה [רובה אוטומטי עם כוונת טלסקופית..]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה התחלתי להתרגל הכל טוב :xyxthumbs:

אבל יש לי בעיה עם הSTATS !

וזה מתחיל להרגיז אותי! :pissed:

היום פתחתי חשבון חדש כי חשבתי שהחשבון הישן שלי לא פעל כמו שצריך בכל מקרה שיחקתי והרווחתי את המדליה של הbasic assault ואז הפסקתי לשחק מתי שהחלטתי לצאת מהסרבר זה בדיוק סיים להטעין את המפה החדשה אז לחצתי ESC ואז DISCONNECT (וממה שאני זוכר בפעמים קודמות עם BF2 היה לוקח כמה דקות להעלות את הנתונים ואז בדקתי את הBFHQ לראות אם זה התעדכן ולא (גם לא היה ההודעה שהוא מעדכן את הנתונים מתי שהתנתקתי..)

בכל מקרה אני בודק גם באתרים וזה גם שם לא מופיע כאילו לא שיחקתי בכלל!

ואני משתמש בgame server (כלומר דרך הmultiplayer) ובוחר בfilters

Ranked

Not full

וכל השאר...

ואז מעדכן את הרשימה !

ויש כאלה דרברים שרשום RANKED

או official ranked ואני סומך על זה בכל מקרה אני כמעט בטוח שאני משחק בRANKED SERVERS אבל מה הבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לוקח יותר מכמה דקות,לפעמים כמה שעות...

בכל מקרה-לא היית צריך לפתוח משתמש חדש,לא קיימים משתמשים "מקולקלים"...עבור כל משתמש חדש נוצר מקום בSTATS DATABASE ככה שלא יכול להגרם שום פאק...

מה שכן יכול להיות זה שנכנסת לשרתים שהם לא RANKED [יש שרתים שאומרים שהם ראנקד אבל הם לא....הם כותבים את זה סתם כדי למשוך שחקנים...צריך לדווח על שרתים כאלה כי זה פשוט חרא של דבר]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לוקח יותר מכמה דקות,לפעמים כמה שעות...

בכל מקרה-לא היית צריך לפתוח משתמש חדש,לא קיימים משתמשים "מקולקלים"...עבור כל משתמש חדש נוצר מקום בSTATS DATABASE ככה שלא יכול להגרם שום פאק...

מה שכן יכול להיות זה שנכנסת לשרתים שהם לא RANKED [יש שרתים שאומרים שהם ראנקד אבל הם לא....הם כותבים את זה סתם כדי למשוך שחקנים...צריך לדווח על שרתים כאלה כי זה פשוט חרא של דבר]

יש משהו פה כי זה עדין לא התעדכן

אחרי כמה שעות (8 אם לא יותר)

ואיך אפשר כן להתחבר לשרת שהוא RANKED?

עידכון :

שיחקתי שוב והפעם השתמשתי בAll seeing eye וסימנתי בRANKED - ENABLE!!!!!

ולחצתי להתחבר אבל יש בעיה וזה לא מתחבר אז לקחתי את הIP והתחברתי דרך המשחק ואז נתנו לי KICK (כי נסעתי עם אוטו לקחת מטוס :smile1:) ובדקתי את הBFHQ וזה לא התעדכן!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...