היה הפסקת חשמל ליום! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היה הפסקת חשמל ליום!

J0HNiE

Recommended Posts

עד כמה שזה לא מעניין אבל רק כאשר שיש לך הפסקת חשמל אתה מבין עד כמה חשמל באמת משפיע על החיים שלך!

אז ככה זה מתחיל אתמול בשעה 2-3 בצוהריים הכנתי לי סנווי'ץ חמוד ואז אני קולט את האור שבמטבח מתחיל להיקרע ואז אחרי כמה שניות זה נכבה סופית אמרתי לא יכול להיות! ירדתי למעטה לבדוק אם נפל המתג ולא נפל כלום!

אמרמתי לעצמי אוי אוי !!!

קיצר אין מה לעשות (אחותי הלכה לראות big momma's house 2 וwhen a stranger calls) ואמא שלי הלכה לעשות קניות ומתי שנפל החשמל פשוט החלטטתי לישון עד מתי שהם יבואו וככה קרה הם הגיעו הביתה עם המדפסת\סורק החדש והשלוחן למחשב וכיסא למחשב....

ואני פשוט הייתי מעוצבן כי לא היה חשמל קיצר זה כבר היה 8 בערב שהתעוררתי סופית ועליתי למלעה לדבר עם אמא שלי ואחותי וישבנו עם נרות :\

ובאותו רגע דיברנו על ובולשיט אחר..

ואז אמא שלי הלכה לישון(היה לה עבודה למחורת) ואני ואחותי ירדנו למעטה ודיברנו ושרפנו נרות והכל ואז הלחלטנו ללכת לישון ב11 בלילה (אנחנו בחופשה מהבית ספר mid winter break...) ולי היה קשה להירדם כי ישנתי כל הצוהריים ובסוף נרדמתי וכשקמתי ב7 בבוקר למחורת אמא שלי רק התעוררה והיא הייתה צריכה להתלבש ולהתארגן ולבדוק מה עם הכבישים בכל מקרה אני הייתי באוטו חיממתי אותו ושמעתי קצת ואז אמא שלי יצאה לעבודה.

ואז אחותי קמה ודיברנו כל הבוקר ואז רציתי להרכיב את השולחן ובאותו זמן אמא שלי צלצלה לחבר קרוב שלה לבוא להוציא אותנו לאכול ולעזור לנו להרכיב את השולחן.

אז הוא הגיע ויצאנו לאכול והרכבנו את השולחן.

אמא שלי גם אירגנה עם אחותה שנבוא לישון אצלה עד שנקבל בחזרה חשמל.. ואז קבענו עם כמה חברים של אמא שלי להיפגש באיזה בר ואכלנו שם ואז רצינו ללכת לדודה שלי לישון שם אבל עצרנו בבית לבדוק אם חזר החשמל אז אני מגיעים הביתה ופתאום יש חשמל!!!

פשוט נדיר (אמרו שזה יכול להימשך עד יום ראשוון!!! והיום זה רק היה יום שישי!) בכל מקרה היינו כל כך שמחים :smile1: :smile1:

שהחלתנו לשים הכל במקום ועכשיו החלטטתי לצלם כמה של הסביבת מחשב אז הנה לינק :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=150287.new#new

ד"א ההפסקת חשמל כיסתה כמעט 16,000 תושבים! פשוט מדהים !

ועכשיו הורידו את זה ל10,000 או אפילו פחות עכשיו אבל זה משהו שאני לא מאמין!

וחשבתי שזה אולי קצת יעניין אותכם...

וגם "נרגתי 3 ציפורים במכה"

1. הבאתי לכם עידכון

2. הבאתי עידכון על הדברים החדשים שקניתי

3. הבאתי לכם את סביבת העובדה שלי

וכן יכול להיות שאני דפוק :screwy::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

The things you own end up owning you.

כל כך נכון !

בגל מקרה זה באמת היה סרט

ואני מחכה שיהיה יום כזה מתי שיש בית ספר וזה בדיוק קורה באמצע החופשה!!!

אני אומר לכם אין לי מזל בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

רק קמתי :\

בכל מקרה אני אוהב לעוות מילים (סלח לי :P)

ואין לי מושג מה זה בכלל

ואל תחשוב שסתם ככה הלך החשמל

אם ל16,000 איש הלך החמשל זה משהו רציני

בבוקר אתה לא יכול לפתוח את הדלת של האוטו אתה ממשיך צריך למשוך חזק!

ואז אם תיסע בכבישים אתה תראה קרח על החוטי חמשל וזה מכביד עליהם וזה גורם להפלתם, אני שמעתי שבאיזה עיירה קטנה נפלו שם חוטי חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...